Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Giermaszowe szaleństwo trwa i rozprzestrzenia się!

32 postów w tym temacie

wybaczcie drugi post, ale wydaje mi sie ze Bard znajduje sie na ul. ruskiej a nie na szewskiej


dobrze mowie ? jezeli cos to poprawcie mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że jak zwykle dla Wawy zostaną najlepsze kolekcjonerki etc. Nie dość że już jeden giermasz tam był to reszta miast pewnie połowę takich okazji jak w Warszawie nie będzie miała :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 12:51, Citkowsky napisał:

Coś jakąś starą mapę Polski macie bo jak widzę zaczyna się na Krakowie, a kończy na śląsku.
Wschód nadal uważany chyba za dechami zabite wsie.

No właśnie...
Czyżbyś też był z Lublina? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 13:08, Firefly94 napisał:

> Coś jakąś starą mapę Polski macie bo jak widzę zaczyna się na Krakowie, a kończy
na śląsku.
> Wschód nadal uważany chyba za dechami zabite wsie.
No właśnie...
Czyżbyś też był z Lublina? ;]



Ano;) Jestem z Lublina (ciekawe czy CDp w ogóle wie o istnieniu takiego miasta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to się jeszcze tutaj wypowiem bo tak się cieszę, że będzie giermasz w Katowicach ;p Czy było na Krakowskim giermaszu: wyrwane drzwi, ochrona, wyrywanie gier sobie z rąk, ciasnota, pchanie się kto 1 ten lepszy itd ? Bo to są moje największe obawy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 13:17, Cierpik182 napisał:

jestem trochę nie w temacie i mam pyatnie: czy był już giermasz w Łodzi? (a jak nie to
czy będzie? ;) )

Nie, i może kiedyś będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 13:17, Cierpik182 napisał:

jestem trochę nie w temacie i mam pyatnie: czy był już giermasz w Łodzi? (a jak nie to
czy będzie? ;) )


Nie, ale do Warszawy masz nie aż tak bardzo daleko, dodatkowo ma tam być tzw. "Królewski" giermasz ;p no więc duo nie tracisz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do wszystkich Katowiczan: czy na placu Andrzeja jest dworzec? Bo tak patrzę sobie na Zumi i tam tory idą, a że SKM z Tychów jedzie, to bym łatwo dotarł tam przed 10 ;)

Mam nadzieję, że z mojego słowotoku ktoś wyłapie moje pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, w końcu jest w Poznaniu, jednak sądzę, że promocja nie będzie powalać. Bardzik w Poznaniu (dokładniej to znajduje się on na ul. Ratajczaka, nie św. Marcinie) jest dosyć mały i poświęcony tylko grom karciano-planszowym. Zobaczę, co będzie, może kilka gadżetów się kupi, ale już widzę te "tłumy" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 13:27, Dared00 napisał:

Pytanko do wszystkich Katowiczan: czy na placu Andrzeja jest dworzec? Bo tak patrzę sobie
na Zumi i tam tory idą, a że SKM z Tychów jedzie, to bym łatwo dotarł tam przed 10 ;)

Mam nadzieję, że z mojego słowotoku ktoś wyłapie moje pytanie ;)


Wyłapane

Z Katowickiego dworca są 3 wyjścia: główne, na Plac Andrzeja oraz na ul. Kościuszki gdzie mieści się bard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować