Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age starczy na 120 godzin

39 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2009 o 14:40, saif3r napisał:

yhhhm. witcher miał być na 90h a ukończyłem wszystko po 25h ;s


Aha... Ale jakimś cudem w recenzjach i innych opisach czytałem o 40h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

120 godzin? Nieźle. Mniej więcej tyle, ile zajęło mi przejście Final Fantasy VI, czy choćby Baldur''s Gate II. Czyli jednak można robić długie, rozbudowane gry, a nie tylko coraz krótsze casualowe chłamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 14:06, arborek napisał:

:P ja mam to do siebie że gry planowane na 10 godzin przechodzę w 40 :P bo zawszę muszę
sprawdzić co jest za rogiem, co siedzi w skrzyni, co się stanie jak skocze z tej górki
:) W ten sposób w Resident Evil 5 gram już od początku lipca :P hehehe... więc trochę
się boję tych 120 godzin... zwłaszcza że nie planuje odpuścić ani nawet zbagatelizować
tego tytułu :)


Ja tak samo gry przechodzę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłbym skłony uwierzyć że jakakolwiek gra może dać 120 h emocjonującej, niesztampowej rozrywki...ale w końcu to Bioware. I ja im wierzę. Każda z ich gier(no, może z wyjątkiem MDK2:A, Sonic Chronicles:TDB- z którym styczności nie miałem) okazała się arcydziełem. Ok, może fabularnie pierwszy NWN fabularnie kulał ale panowie z Bioware zrehabilitowali się dodatkami .Czekam na te tytuł z otwartymi ramionami. I jedyne co mnie martwi to kwestia sterowania i interfejsu na x-pudle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należy też pamiętać o tym, że ten człowiek zna Dragon Age i to dość dobrze, my gracze jeszcze nie więc wydaje mi się, że z tych 120 godzin może zrobić się i 160.
DaemonOfPain Mass Effect to przede wszystkim inny klimat. Po drugie na pewno nie będzie tak długi. No i nie będzie miał toolsów (swoją drogą to szkoda, bo to Unreal Engine i teoretycznie każda gra ma wbudowany edytor, wystarczy w linni komend dopisać editor).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, pamiętam wiele takich gier co miały mieć 100-200 godzin. Szkoda, że miały tyle dopiero, gdy gracz chciał przejść ją na wszystkie sposoby, wszystkimi klasami postaci, na każdym poziomie trudności. A ja chcę, żeby główny wątek w singlu tyle trwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to jakieś 2-3 tygodnie temu był tutaj news który informował o około 300 godzinach rozgrywki w DA... I to było właśnie te 90% gry włącznie z questami pobocznymi...
Dziwne to trochę, 3 różne wersje (40h, 120h, 300h) więc zobaczymy która okaże się prawdziwa;)
Swoją drogą nie narzekam, gdyż BioWare jet dla mnie jednym z nielicznych producentów gier, którzy zdobyli moje zaufanie takimi tytułami jak saga BG i NWN oraz ME, więc do DA i przyszłego ME 2 nie mam cienia wątpliwości.
Pre-order już pierwszego dnia złożyłem więc przekonamy się 3 listopada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe. Jeszcze nie dawno Greg Zeschuk w wywiadzie podwał 40-80h na ukończenie gry, średnio 60h. Raczej wątpię by DA był dłuższy niż Baldur''s Gate 2 a te 120h pewnie równie wiarygodne jak setki zakończeń Fallout 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie - już wcale nie boją się kłamać i walić ściemy przy każdej możliwej okazji. Ja postoję. Zamiast tych wątpliwych 120h wątpliwej jakości rozgrywki wolę zająć się jakąś starszą ale za to sprawdzoną grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 18:57, TobiAlex napisał:

Należy też pamiętać o tym, że ten człowiek zna Dragon Age i to dość dobrze, my gracze
jeszcze nie więc wydaje mi się, że z tych 120 godzin może zrobić się i 160.


ten czlowiek powie Ci to co chesz uslyszec - chce sprzedac swoj produkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 17:50, AjKnowJu napisał:

> yhhhm. witcher miał być na 90h a ukończyłem wszystko po 25h ;s

Aha... Ale jakimś cudem w recenzjach i innych opisach czytałem o 40h


40h bez zlecień i dodatkowych questów. 90h pełne przejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powoli się wyjaśnia. Recenzentom z www.gamestar.de udało się ukończyć grę w 30h na poziomie "normal" skupiając się wyłącznie na głównym wątku. Wykonywanie zadań pobocznych miało by wydłużyć grę do 40-50h. Najbardziej niepokoi sama możliwość takiego ukończenia gry, czyżby level scaling z Obliviona?

wiadomość na RPGWatch:
http://www.rpgwatch.com/show/newsbit?newsbit=13226
niemiecka recenzja:
http://www.gamestar.de/news/pc/rollenspiel/1959094/dragon_age_origins.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 14:00, saif3r napisał:

> > yhhhm. witcher miał być na 90h a ukończyłem wszystko po 25h ;s
>
> Aha... Ale jakimś cudem w recenzjach i innych opisach czytałem o 40h

40h bez zlecień i dodatkowych questów. 90h pełne przejście.



No chyba, że . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 10:53, michal_w napisał:

Powoli się wyjaśnia. Recenzentom z www.gamestar.de udało się ukończyć grę w 30h na poziomie
"normal" skupiając się wyłącznie na głównym wątku. Wykonywanie zadań pobocznych miało
by wydłużyć grę do 40-50h. Najbardziej niepokoi sama możliwość takiego ukończenia gry,
czyżby level scaling z Obliviona?

wiadomość na RPGWatch:
http://www.rpgwatch.com/show/newsbit?newsbit=13226
niemiecka recenzja:
http://www.gamestar.de/news/pc/rollenspiel/1959094/dragon_age_origins.html


To ciekawie ile jest Q pobocznych, albo jak bardzo są rozbudowane. Bądź co bądź ja zawsze robię Q poboczne. więc genialnie!

Z pośpiechu wysłałem dwa :/ Sorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować