Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa konsola, nowa kampania reklamowa

19 postów w tym temacie

Sony musi się jeszcze dużo nauczyć. W moim odczuciu, większość ludzi nie ma pojęcia o PS3, jej możliwościach, grach czy innych dodatkach bo ciężko jest zobaczyć jakąś reklamę. Daliby reklamy w godzinach "Wiadomości" - stać ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niema co narzekać może i reklama nie jest taka zajefajna,ale przecież znając ludzi to i tak kupi PS3Slim nawet bez oglądania reklamy.I jeszcze jak konsola będzie z jakąś grą to na bank będzie kupiona.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie kampania reklamowa jest już nie potrzebna. Sony zrobiło już wystarczająco dużo zamieszania wokół Ps3. Jest taka zasada, że dobry sprzęt nie potrzebuje reklamy. Szkoda tylko, że większość rynku zalana jest tandetnym towarem a tylko mały odsetek hardware- u jest wart uwagi. Dodam, że nie posiadam żadnej konsoli, jednak to nie pozbawia mnie prawa wygłaszania własnych opinii, z którymi de facto nie każdy musi się zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był np. ojcem, który chce kupić prezent dziecku to widząc tylko tą reklamę na pewno konsoli bym nie kupił. Rozumiem, że część ludzi ogląda np. specyfikacje techniczne, czyta recenzje itd., bo tak się powinno robić, ale reklama też musi zachęcać. A ta mnie stanowczo nie zachęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe "cud designu" to raczej zbyt dużo powiedziane, nazwal bym to raczej "cudem brzydoty" bo PS3 Slim wygląda tragicznie.
Dobrze że mam "starą" wersję bo nowej raczej bym nie kupil, fakt że za nią przemawia zmniejszone zużycie energii ale z wyglądu jest po prostu najbrzydszą ze wszystkich znanych mi konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 18:32, ibisz napisał:

Gdybym był np. ojcem, który chce kupić prezent dziecku to widząc tylko tą reklamę na
pewno konsoli bym nie kupił. Rozumiem, że część ludzi ogląda np. specyfikacje techniczne,
czyta recenzje itd., bo tak się powinno robić, ale reklama też musi zachęcać. A ta mnie
stanowczo nie zachęca.

To jest reklama dla dorosłych młodych ludzi, a nie dla ojców ;) Dla ojców i matek to by musiała by być reklama która podkreślała by walory edukacyjne.. takie walory w konsoli? Mówiąc wprost reklama dla rodziców jest raczej nie do zrobienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 18:52, Namaru napisał:

To jest reklama dla dorosłych młodych ludzi, a nie dla ojców ;) Dla ojców i matek to
by musiała by być reklama która podkreślała by walory edukacyjne.. takie walory w konsoli?
Mówiąc wprost reklama dla rodziców jest raczej nie do zrobienia ;)

No ale innej wersji reklamy nie ma, a różne osoby kupują konsole. A po drugie, to niezupełnie z tymi walorami edukacyjnymi, np. mój ojciec doskonale wie, że konsole służą do gry, a nie do nauki, orientuje się też w sytuacji konsol na rynku itp., więc bez przesady. Ogólnie nie chodzi mi o to, co reklama przedstawia (bo jest kilka rzeczy wspomnianych, np. odtwarzacz Blu-Ray), ale jak to przedstawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W dwa lata po swoim debiucie, PlayStation 3 uwalnia swój potencjał. Konsola wychodzi poza granice gier, a gry wychodzą poza granice dysków"

Ale bełkot. Jestem posiadaczem PS3 prawie od początku i w chwili startu jej zakup usprawiedliwiało Resistance: Fall of Man, Motorstorm i mało co poza tym. Na chwilą obecną nie ma zalewu oszałamiających exclusive. Owszem jest Blu Ray ale obecnie dobry odtwarzacz Blu Ray nie kosztuje już 4 klocków. Jak dla mnie zamiast wersji slim Sony powinno skupić się na grach, dla których kupuje się konsolę bo tych brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisanie o ''braku gier'' to nadużycie, co Ty za bzdury pleciesz?

Do Wam się nie podoba w wyglądzie tej konsoli? Nawet jej nie widzieliście na żywo, a jedynie na kilku zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że moje zdanie nie zgadza się z Twoim, nie czyni z niego bzdur. I proszę o czytanie ze zrozumieniem. Pisałem o exclusive i system sellerach. Owszem jak ktoś ma tylko PS3 to jest paleta multiplatformówek. Można też cieszyć się zawartością online shopu. Ja tego nikomu nie bronię. Chodziło mi o gry tylko na PS3, po których opada szczęka i mówi się kupuję choć mam dobrego PC i/czy 360. A tych brak. Imho oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 19:09, ibisz napisał:

No ale innej wersji reklamy nie ma, a różne osoby kupują konsole. A po drugie, to niezupełnie
z tymi walorami edukacyjnymi, np. mój ojciec doskonale wie, że konsole służą do gry,
a nie do nauki, orientuje się też w sytuacji konsol na rynku itp., więc bez przesady.

Twój ojciec jest widocznie na czasie, ale nie jest to reguła możesz mi wierzyć ;)
Podejrzewam właściwie, że głównym powodem tak dużego rynku PC w naszym kraju to właśnie w dużej części walory edukacyjne PCtów (i ich późniejsze wykorzystanie przez pociechy do gier ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować