Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 - bądź jak Rambo i strzelaj z dwóch broni jednocześnie

40 postów w tym temacie

Może dodadzą strzelania z 2x SMG xD. Przeładowanie - cholernie długie, celność minimalna, strzelanie z dwóch p90 jednocześnie do kolesi w oknach - bezcenne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2009 o 23:59, Rogogonik napisał:

Ale rozwalił mnie tekst Markush''a, wszyscy gadają o jakimś nowym głupim perku z MW2,
a ten wyskoczył z tym jak Filip z konopii indyjskiej:
EDIT, BTW ten koleś z obrazka ma rozpięty rozporek. ;P
No loool, ale przynajmniej się uśmiałem. ;)


Widzisz, ja to umiem ludzi rozbawić, nie ważne jak poważny jest temat.

Swoją deogą zaczynam się już bać perków, jak znowu będzie coś w stylu marty, albo last standa, to podziękuje za multi i będę czekał na jakiegoś promoda, czy coś, bo włąśnie tego się bardziej boję niż tych dwóch pistoletów, w Call of Juarez pokonywałem jednym pistoletem ludzi z dwoma to i tutaj też nie powinno być problemów.
A i jeszcze pytanie: Wiadomo czy w MW2 będzie znowu HC?

BTW bawi mnie użycie wyrażenia "lol" ostatnio, jeśli lol znaczy laught out laud (przez wakacje zapomniałem angielskiego, nie wiem czy dobrze), to po kiego np. ty napisałeś "lol, ale przynajmniej się uśmiałem", bo jakby to tak wziąć, to ty napisałeś "śmieje się głośno, ale przynajmniej się uśmiałem"... no bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 08:12, L33T napisał:

1) Realizm = Operation Flashpoint


OFP to taki ,,Szeregowiec Ryan"

Dnia 26.08.2009 o 08:12, L33T napisał:

2) CoD = Action FPS więc sceny rodem z Hollywood mile widziane.


A CoD to jak zwykle film typu Rambo, zero realizmu i sama nawalanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grunt, że nie będzie dbl noża.
Co do samego Akimbo w MW2 to pierwsze co pomyślałem to wow. Szkoda, że tylko pistolety, chociaż może jeszcze zaimplementują dbl P90 ;D
Nie dziwię się dlaczego analitycy mówią to co mówią xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Lary i Dantego nie ma co porównywać, lepiej przywołać Raya z CoJa, bądź ET, w końcu to FPS''y jak i MW. Ja Raya uwielbiałem właśnie za możliwość szycia z dwóch gunów jednocześnie. BTW koleś powiedział, że ciężej się celuje, a tu już o zerowej celności... No ludzie, opanujcie się z tym sceptycyzmem. ^^ Poza tym nikt nikomu z dwóch broni pruć nie każe. Dla mnie to fajna ciekawostka, z której na pewno skorzystam, a jak się spodoba, to może i dłużej się tak polata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś na zdjęciu ... to jakiś Ruski Riddick :D I ma rozpięty rozporek xD

A co do tematu: git, akimbo rlz. Szkoda, że tylko pistolety :P Kiedyś była na konsole taka gierka (ja akurat grałem na GameCubie) GoldenEye: Rogue Agent. Można było tam podnosić zawsze broń do lewej i prawej ręki, oprócz jakichś karabinów maszynowych, one były dwuręczne. I człowiek mógł sobię popylać z dwoma P90 :D
Zabawa była ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 22:55, Revanchist napisał:

> Realistyczna gra wojenna byłaby cholernie nudna.

O, z tym się nie zgodzę. Dobrze zmajstrowana gra o wojnie (nie wojenna, to oddzielny
gatunek :P) byłaby emocjonująca... na swój sposób. To byłby po prostu inny rodzaj doznań.


Cztery słowa - Operation Flashpoint i ArmaA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 08:09, Markush napisał:

Swoją deogą zaczynam się już bać perków, jak znowu będzie coś w stylu marty, albo last
standa, to podziękuje za multi i będę czekał na jakiegoś promoda, czy coś


Promod, lub pammod bedzie pewnie bardzo szybko po premierze, o ile multi będzie tak dobry jak się spodziewamy ;)

Dnia 26.08.2009 o 08:09, Markush napisał:

BTW bawi mnie użycie wyrażenia "lol" ostatnio, jeśli lol znaczy laught out laud (przez
wakacje zapomniałem angielskiego, nie wiem czy dobrze), to po kiego np. ty napisałeś
"lol, ale przynajmniej się uśmiałem", bo jakby to tak wziąć, to ty napisałeś "śmieje
się głośno, ale przynajmniej się uśmiałem"... no bez jaj


laughing out loud dokłaniej ;p
i teraz (o ile się sam nie zorientowałeś...) nie mówi się lol jak się śmieje tylko jak człowiek uważa, że coś jest śmieszne, dziwne albo whatever ;p skrótowce ulegają ewolucji - zamiast mówić "co jest bulwa?" mówisz "wtf" i to jest ok ;) więc, lolkkthxbb ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być ciekawie,o balans raczej bym się nie martwił w końcu robi to IW.Pod warunkiem jednak że zniknie takie marty,a to nie będzie w jego zastępstwie.Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, fajnie jeśli będzie wprowadzone w singlu, bo w multi mnie to i tak nie interesuje - na clanwarach promod napewno to wykluczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować