Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PSP Go to nie wszystko?

23 postów w tym temacie

Z pewnością badają rynek. Cyfrowa dystrybucja to przyszłość, ale czy akurat już teraz jest najlepszy czas ? Ja nie lubię kolekcjonować złomu, więc preferuję cyfrową dystrybucję (tam, gdzie to ma sens ;)) ale inni mogą uważać inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 22:25, TobiAlex napisał:

Czyżby Sony zaczęło popełniać błędy? Jako przykład niech posłuży porażka N-Gage Nokii...

zaczęło? Oni je popełniają od premiery PSP, to samo z PS3 które co roku musi zapowiadać swój rok i wiele wskazuje, że dopiero w przyszłym może im się udać, ale tylko dlatego, że rynek nasyci się konkurencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie całkiem możliwe, że Sony będzie miało dwie wersje PSP przeznaczone dla różnych grup użytkowników. PSP4000 dla graczy i PSP Go dla ludzi, którzy chcą nie tylko konsoli, ale również poręcznego urządzenia multimedialnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP Go to według mnie - przynajmniej w założeniach - porażka. Dlatego, jeśli Sony myśli racjonalnie, zwykłe PSP z rynku zniknąć nie może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie, w świetle oficjalnych informacji, wygląda na to, że Sony po prostu próbuje graczy oszukać. Skoro wiemy o PSP Go, a nic o 4000 nie powiedzieli, to w moich oczach, próbują wcisnąć ten swój wybryk, do mierzenia jak popularna jest e-dystrybucja, jak największej liczbie osób. Niby ma to sens, z ich punktu widzenia, ale dla konsumenta to horror.Nie powinni próbować łapać dwóch srok za ogon. Wszyscy wiemy czym to grozi. A w ogóle to Sony ostatnio coś kręci. Pamiętacie jak mówili, że LitleBig Planet, że tak pokazuje możliwości w liczeniu fizyki przez PS3. A teraz wyjść ma na PSP... to równie dobrze mogło wyjść na PS2 i w sumie to bardziej by mnie urządzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony na rynku konsol skończyło się gdzieś pod koniec panowania PS2... Nie mówię, że PS3 to zła konsola, czy coś, ale idzie odczuć mnóstwo błędnych decyzji japońskiego giganta. Tak naprawdę, to i Sony i MS mogą tylko uczyć się od Nintendo. Nieważne co powiecie o Wielkim N, ale taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uczyć się od Nintendo to się nie do końca zgodzę wtedy cały rynek gier to byłby jeden wielki CASUAL a wiekszosć ludzi kupuje sprzet od Nintento tlyko dlatego ze sa to niedzielni gracze albo małe dzieci które chcą pomachać willotem. Co do marketingu napewno jest on lepszy niż ten od Giganta z Japonii więc SONY powinno bardziej pogłowkować żeby tak nie tracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nowe PSP wyglądało tak jak na tym zdjęciu to byłbym pierwszy w kolejce. Niestety to marzenie się raczej nigdy nie spełni, a Sony będzie dalej wydawało shity w stylu PSP Go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było by zajebiście gdyby pogłoski o PSP 4000 okazały się prawdziwe. :)
Nie zależy mi jednak zupełnie na jej kupnie. Jestem posiadaczem PSP 3000 z niezłą kolekcją gier na UMD i chcę, aby gry nadal ukazywały się w klasyczny sposób. Ta cała elektroniczna dystrybucja budzi moją niechęć, bo lubię widzieć co kupuję, dotknąć tego, a także potem ustawić na półce. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 12:54, xD_ominik napisał:

Pewnie klawiaturka w PSP ma na celu pisanie jakiś notatek lub do latwiejszego przeglądania internetu(może).


Nie, nie możliwe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować