Zaloguj się, aby obserwować  
WhiteMamba

NBA 2K10 - Temat ogólny

765 postów w tym temacie

No wreszcie! Po świetnie udanym NBA 2K9, nadchodzi wkońcu nowa wersja, na okładce możemy zobaczyć legendarnego Kobe''go Bryant''a . Gra ukazuje się na Xbox 360, PC, PS3, PSP, Wii, PS2 . Nie pozostaje nam nic jak tylko czekać. Już teraz możemy zamówić Pre-Order na stronie głównej.

http://2ksports.com/games/nba2k10

a tutaj znajdziemy trailer:

http://www.gamespot.com/xbox360/sports/nba2k10/video/6216211/nba-2k10-kobe-bryant-signature-play-trailer?hd=1

PS. Moderatorów proszę o NIE ZMIENIANIE nazwy tematu na "NBA 2010" bo to dwie zupełnie inne gry. A już się tak zdarzyło w przypadku 2K9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 13:13, WhiteMamba napisał:

No wreszcie! Po świetnie udanym NBA 2K9, nadchodzi wkońcu nowa wersja, na okładce możemy
zobaczyć legendarnego Kobe''go Bryant''a . Gra ukazuje się na Xbox 360, PC, PS3, PSP,
Wii, PS2 . Nie pozostaje nam nic jak tylko czekać. Już teraz możemy zamówić Pre-Order
na stronie głównej.

http://2ksports.com/games/nba2k10

a tutaj znajdziemy trailer:

http://www.gamespot.com/xbox360/sports/nba2k10/video/6216211/nba-2k10-kobe-bryant-signature-play-trailer?hd=1

PS. Moderatorów proszę o NIE ZMIENIANIE nazwy tematu na "NBA 2010" bo to dwie zupełnie
inne gry. A już się tak zdarzyło w przypadku 2K9.


Mnie tam takie gry nie interesują.

PS.Chociaż NBA 2K9 wybija się z tłumu podobnych "gier dobrych inaczej"(chodzi o koszykówkę od EA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 14:02, Kryszek napisał:

Tak obejrzałem, i sam nie wiem czy różni się jakoś bardzo od NBA2K9 :|


Może z wyglądu nie zauważysz większych różnic, ale napewno coś zostało wprowadzone. Będę miał czas to poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z najważniejszych zmian:
- będzie wreszcie tryb Online, a co za tym idzie Living Rosters, NBA Today i wszystkie inne tego typu pierdółki
- tryb My Player Mode - coś jak ''Become a Legend'' w PESie, czyli tworzysz swojego zawodnika i przebywasz nim całą drogę od bycia rookie i grania w Summer League do stania się gwiazdą NBA (jaram się)
- Signature Play - wszystkie Signature Moves, które znalazły się w poprzednich częściach plus specjalne zachowania zawodników, np. cieszenie się po zdobyciu punktów itp. (wiecie chyba o co chodzi).
- zmieni się sterowanie, dokładniej Isomotion będzie łatwiejsze, zobaczymy jak to wyjdzie

http://au.gamespot.com/sports/blogs/sports-blog/909097139/26988090/nba-2k10-exclusive-first-look.html?om_act=convert&om_clk=gsupdates&tag=updates;title;1
ciekawy artykuł na temat NBA 2K10, w zasadzie to beta-test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle, ciekay jestem co do tego My Player... Chodziaż, jeżeli założyłbyś sobie postać w 2K9 i przeszedł z nim na Lock-player cały tryb Kariery - na jedno wyjdzie, obym się mylił ;p
A co do tworzenia postaci, na stronie której wymieniłeś było coś o Downloadable content " NBA Draft Combine" po samej nazwie wnioskuje, że to coś z umieszczaniem gracza w drużynie, ale o co dokładnie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 14:47, WhiteMamba napisał:

A co do tworzenia postaci, na stronie której wymieniłeś było coś o Downloadable content
" NBA Draft Combine" po samej nazwie wnioskuje, że to coś z umieszczaniem gracza w drużynie,
ale o co dokładnie chodzi?


to jest już do pobrania na Xbox Live, takie w zasadzie demo, tworzysz zawodnika i starasz się dostać do draftu poprzez pre-draft workouts, mecze itp. później można tego gracza będzie wykorzystać w pełnej wersji. na PC ma to być zintegrowane z trybem My Player

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2009 o 15:15, kobe47 napisał:

się dostać do draftu poprzez pre-draft workouts, mecze itp. później można tego gracza
będzie wykorzystać w pełnej wersji. na PC ma to być zintegrowane z trybem My Player


:O jestem pod wrażeniem! za jakies 3dni przychodzi do mnie Xbox 360, to będę mógł to pobrać. Darmowe to jest? Czasami DLC są odpłatne za te ich punkty w XBL. Fajne by było takie coś, przed kupnem gry zrobiłbym jakiegoś rzeźnika , a potem nim grał w pełnej - jak kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy tryb online bedzie na pc? Jesli tak, to miazga. Jesli nie to taka sama lipa jak z nowym Virtua Tennis.

2k9 to najlepsza koszykowka jaka kiedykolwiek wyszla na PC. EA zostaje wedlug mnie daleko w tyle. Nawet wersje konsolowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do VT tez pisano, ze bedzie i byl ale tylko w wersjach na konsole na pc lipa. Tutaj tez gdzies czytalem, ze online ma byc tylko na konsolach, dlatego zapytalem, a nie od razu qry leca w odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 16:43, WhiteMamba napisał:

No, skoro to coś w rodzaju dema, to raczej darmówka ;d
Miejmy nadzieję..


jednak kosztuje 400 MS Points :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw czy doczekamy sie premiery w naszym kraju... Chyba bedzie trzeba sprowadzic gre zza granicy. Jestem ciekaw czy beda jakies ligi online :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 22:07, BasteKSG napisał:

jestem ciekaw czy doczekamy sie premiery w naszym kraju... Chyba bedzie trzeba sprowadzic
gre zza granicy. Jestem ciekaw czy beda jakies ligi online :)

Dlaczego? 2k9 spokojnie można było dostać w Polsce, przynajmniej na ps3. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować