Zaloguj się, aby obserwować  
WhiteMamba

NBA 2K10 - Temat ogólny

765 postów w tym temacie

Da się, nawet bardzo fajnie. Szczególnie w karierze, mają młodziutki i świetny team który po sezonie-dwóch już będzie naprawdę ogarniał sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 12:45, Iverson7 napisał:

a moglby mi ktos napisac jak w w grze prezentuje sie Memphis Grizzlies(chodzi o to czy
da sie nimi grac tak by nie ocieralo sie to o masochizm :P) ?:D
Bo gre bede mial najprawdopodobniej dopiero okolo 20 listopada :P.

Da się spokojnie, gdy grałem Pistons to Grizzlies mnie zjedli, a potrafiłem sobie poradzić z Cavaliers... :D

I mam parę pytań:
Co to jest to całe Hall of Fame?
Czy są gdzieś te slidersy tupaca ''na sucho'', to znaczy w formie pisemnej, nie pliku? Bo na ps3 nie uda mi się raczej tego podmienić. :)
Czy grając Team-Up u Was też animacja klatkuje tak bezczelnie, że nie idzie grać? (neostrada 2mbit)
Widzę, że kobe mówisz, że brak patcha przeszkadza Ci jedynie w association, znaczy, że w mpm da sie normalnie grać? Bo ja mam takiego buga, że jestem w DLeague i po każdym meczu, nawet jak zagram na A, 15+ punktów 7+ zbiórek to i tak mnie wyrzucają z drużyny, po czym biorą do tej samej. I w tak w kółko od chyba 7 spotkań.
I może głupie, ale raczej nie mam szans na ustawienie 12min w mpm na konsoli? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 14:35, Kryhuu napisał:

Co to jest to całe Hall of Fame?

najwyższy poziom trudności.

Dnia 31.10.2009 o 14:35, Kryhuu napisał:

Czy są gdzieś te slidersy tupaca ''na sucho'', to znaczy w formie pisemnej, nie pliku?
Bo na ps3 nie uda mi się raczej tego podmienić. :)

nie wiem czy przypadkiem na 2K Share nie ma, ale chyba nie. w wolnej chwili mogę porobić screeny.

Dnia 31.10.2009 o 14:35, Kryhuu napisał:

MPM

nie wspomniałem o tym trybie, bo po drugim Campie wzięli mnie do Lakers i w sumie nie narzekam na bugi ;P

Dnia 31.10.2009 o 14:35, Kryhuu napisał:

I może głupie, ale raczej nie mam szans na ustawienie 12min w mpm na konsoli? :)

po patchu chyba będziesz mógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko. Wiadomo coś o patchu na PC? Czy właśnie wyjdzie z tym na PS3 i Xbox, jak tak to kiedy, jak nie to też kiedy :P Bo cholernie bym sobie właśnie association zagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 14:50, kobe47 napisał:

najwyższy poziom trudności.

Meh, ja na normalnym mam problemy Pistonsami z np. Orlando.

Dnia 31.10.2009 o 14:50, kobe47 napisał:

nie wiem czy przypadkiem na 2K Share nie ma, ale chyba nie. w wolnej chwili mogę porobić
screeny.

Ok, byłbym wdzięczny. Zmiany są tylko w slidersach, czy inne opcje też należy podmienić?

Dnia 31.10.2009 o 14:50, kobe47 napisał:

nie wspomniałem o tym trybie, bo po drugim Campie wzięli mnie do Lakers i w sumie nie
narzekam na bugi ;P

Meh, mnie wyrzucili z campa po tym jak rzuciłem w ostatnim meczu 33 punkty zebrałem 5 piłek i miałem 7 asyst. na pięciominutowych kwartach. A z D-League już nie mogę wyjść. :D

Dnia 31.10.2009 o 14:50, kobe47 napisał:

po patchu chyba będziesz mógł.

K, dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpiękniejsze jest w tym to że na Xklocka i Playa3 podali już co wprowadzi patch a na PC''ta ani słowa. Tak więc pewno konsole prędzej się doczekają patch''ów. Apfff :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wysmienita...troszke sie denerwuje bo od razu rzuciłem sie na My Player....0 doświadczenia z gry a tu jeszcze jakims szczypiorkiem sie wypromowac do klubu...Cóż lubie mieć wysoko poprzeczke-trenuje,trenuje i trenuje...Gram na PS3 i trudno mi ogarnac kontrolera...ostatnia koszykówka jaką grałem to jak u kolegi kilka postów wyzej NBA05 :) na PC...Konsole mam od kilkunastu dni.
Czasem nie wiem czy rzucac kwadratem czy uczyc sie prawym analogiem...jak ktos pogrywa na ps3 niech sie odezwie moze ma kilka wskazówek,które mogłyby mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nauczyłem się rzucać analogiem(od razu mówię że gram PC''tową wersje tyle że pad od X360''tki). Raz że robi się tym też wsady lepiej(chociaż mi) to tak samo lepiej mi się rzuca. Choć oczywiście to kwestia przyzwyczajenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie udało mi się wszystko poustawiać, wyregulować itp. I muszę powiedzieć, że gra jest wyśmienita! Czuć w niej realizm, a nie jakąś tandetną arcade''ówkę dla casuali. W zasadzie z minusów, które wcześniej wymieniłem, pozostały jedynie:

1. Dalej nie podoba mi się widok przy wybijaniu piłki na początku meczu. Jest jak dla mnie mało poręczny, bardziej odpowiadał mi normalny rzut kamery w tym momencie z NBA Live.

2. Niekiedy zbyt wiele zależy od statystyk graczy, a zbyt mało od sytuacji na boisku (wspomniane już nierówności przy rzutach - często nie trafia się z czystego pola za 2, a trafia się hakiem, z boku, przy 2 blokujących)

Prócz tego minusów praktycznie nie zauważyłem. Możliwe, że wyjdą w praniu, bo na razie grałem na quick game''ach, ale zapowiada się BARDZO ciekawie. Choć faktem jest, że jeśli ktoś grał wcześniej w serię NBA Live, to trochę czasu może zająć, zanim przyzwyczai się do serii 2Kxx. Bo:

1. Tutaj używanie sprintu naprawdę WYKAŃCZA graczy. O wiele bardziej opłaca się rozgrywać piłkę technicznie, szukać "odsłoniętego" gracza, niż szarżować na sprincie.

2. Tutaj nieudana proba wybicia przeciwnikowi piłki kończy się chwilową utratą równowagi, nie można więc stosować tego nagminnie, jak w NBA Live.

3. Nie ma co nastawiać się na każdą akcję zakończoną wsadem. Tu wsady się ZDARZAJĄ, a nie są nagminne.

No i to tyle refleksji z mojej strony, wracam teraz do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając z kumplem i próbując robiąc steal''a od czasu do czasu po 2minutach(12minutes 1 kwarta) mieliśmy po 7 faulów i rzuty osobiste były :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 15:25, Infes napisał:

Grając z kumplem i próbując robiąc steal''a od czasu do czasu po 2minutach(12minutes
1 kwarta) mieliśmy po 7 faulów i rzuty osobiste były :X


to źle? broni się nogami, nie rękami :P

poza tym te Slidery są zrobione tak, aby rozgrywka była jak najbardziej realistyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wiesz, gdyby w rzeczywistym meczu gracze też co chwila starali się wybijać piłkę, to by po 2 minutach mieli nawet nie 7, a z 17 fauli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie no... Ileż można czekać na tego patcha. Ta optymalizacja woła o pomstę do nieba! 2K9 wygląda właściwie tak samo a chodzi o niebo lepiej! Aż odechciewa się grać ( i tak gram :D). I powiem Wam że jednak wolę zamłucić sobie sezon aniżeli My Player.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 21:56, marcin23 napisał:

Czasem nie wiem czy rzucac kwadratem czy uczyc sie prawym analogiem...jak ktos pogrywa
na ps3 niech sie odezwie moze ma kilka wskazówek,które mogłyby mi pomóc.

To zależy. Grając w post-upie gałka jest niezbędna, próbując coś wyrzeźbić w takiej sytuacji kwadratem jesteś w 90% skazany na porażkę. Podczas lay-upów dobrze jest nakierować, którą ręką zawodnik ma kończyć. Wiele razy gdy w czasie wjazdu końcową wciskałem kwadrat gość starał się wrzucić piłkę nie tą ręką przez co nadziewał się na blok. Także przy fast breakach się przydają np. floatery. Przy dunkach generalnie forma wizualna, gałka tutaj wiele nie pomaga. Rzuty z półdystansu - tutaj jak wolisz, ja do nich używam kwadratu, łatwiej mi wyczuć moment, w którym należy puścić piłkę. IMO - nauka korzystania z analoga jest konieczna, chociażby do tego by używać go w sytuacjach gdzie kwadratowi brakuje precyzji.

@kobe47
dzięki za screeny, ale co ma znaczyć steal succes 0 dla user? Nie ma najmniejszej szansy na wyjęcie zawodnikowi piłki w koźle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 17:43, Kryhuu napisał:

@kobe47
dzięki za screeny, ale co ma znaczyć steal succes 0 dla user? Nie ma najmniejszej szansy
na wyjęcie zawodnikowi piłki w koźle?


masz, niewielką, jak w rzeczywistości ;). co nie oznacza braku przechwytów w trakcie meczu, o nie, ja mam po 8-10/mecz, ale głównie z przecinania passing lanes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować