Zaloguj się, aby obserwować  
WhiteMamba

NBA 2K10 - Temat ogólny

765 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2010 o 20:02, Arkads napisał:

Robisz swojego gościa w opcjach, w "Create Player", dodajesz go do drużyny i grasz tą
drużyną, a on tam jest. :)

ThnX-wypróbuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lobby jak nie działało tak nie działa więc postanowiłem zgrać z dwa replaya chociaż, choć pewnie i tak nie dostanę się na T-Mobile Highlights bo oni tylko by wybierali 360 pod nogami ^^

http://community.2ksports.com/community/media/viewer.cfm?mediaid=1095234
http://community.2ksports.com/community/media/viewer.cfm?mediaid=1095277

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vertical z tego co widzę ale nawet jak zrobisz 99 to i tak jak MJ z free throw skakać nie będziesz ;) Co prawda, nad kolesia głową prawie przeleciałem ale to dlatego że taki special dunk mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki....Gram MPM i mam info z 2k forum,że zeby odpalic nastepny sezon musze byc offline...a i tak kaza zrobic zapasowa kopie gry taką przed playoff i w razie co zaczac sama playoff raz jeszcze od poczatku offline...ZAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 21:45, Dudekfme napisał:

Pytanie
Można w NBA 2k10 zagrać z kimś online? Mam na myśli wersję na PC.


Gdy wchodzę do pokoju to widzę coś takiego.


Też tak mam, mam nadzieję, że poprawią to w następnym patchu, bo z tego co wiem ze swojego doświadczenia to gra online najpierw działała, ale kiepsko, potem zatrzymali ją w ogóle, a co będzie to zobaczymy. Byle nie spoczeli na "laurach" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na czy jeszcze 2 tyg temu to działało i nie było żadnego problemu. Znajdowało i wiele osób grało a teraz...przez 2tyg. rozgrywka online upadła. Nie wiadomo czemu ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni zawsze sobie lecieli w kulki. Z 2k9 też tak robili. Przenoszę się na produkt EA z serii 2011 jak wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 16:46, Infes napisał:

Oni zawsze sobie lecieli w kulki. Z 2k9 też tak robili. Przenoszę się na produkt EA z
serii 2011 jak wyjdzie.

Ooo. Pierwszy raz słyszę od dłuższego czasu, plany zmiany "platformy" jeśli chodzi o zmianę 2k na Live :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałeś Jakli w NBA Live 2010 ? Ja ściągłem demko na x360. Nie jest tak realistycznie, nie jest tak niesamowicie ale gra się naprawdę przyjemnie i każdy odnajdzie się w dziele EA Sports.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 21:47, Infes napisał:

Grałeś Jakli w NBA Live 2010 ? Ja ściągłem demko na x360. Nie jest tak realistycznie,
nie jest tak niesamowicie ale gra się naprawdę przyjemnie i każdy odnajdzie się w dziele
EA Sports.

Słyszałem jedynie, że pod względem wykonania 2k10 jest lepsze. Nie miałem jak zagrać w Live10, bo to by oznaczało kupienie wersji na PS2 (która swoją drogą nie mogłaby się za bardzo zmienić w związku z tym, że z tej konsoli ciężko wycisnąć coś nowego), a innych konsol nie posiadam. W czym lepsze jest Live, z tego co zrozumiałem z recenzji i wypowiedzi różnych ludzi (w tym was;P)? Tryby lepiej działają ;). Sama rozgrywka w 2k jest lepsza. Jakby jednak ktoś raczył wydać ten duży patch poprawiający błędy to założę się, że inaczej byś mówił.
Póki co czekam na poprawę trybu online. Swoją drogą może zrobimy drużynę internetową i będziemy grać w turniejach :D? Crew Gram.pl. ;D To by było coś ;). Z tym, że trzeba poczekać na update, wtedy pogadamy ;d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Ci załamywać ale 3/4 to 99 w CREW MPM. :x No chyba że po mega patch''u na PC''ta trza będzie na nowo grać i coś z tym 99 N/A zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki newsik z mojego asso. Pomyślałem, że 1 sezon odpuszczę. Bullsami ciężko mimo wszystko się gra, ale trejdy jakie zrobiłem pozwoliły mi na fajne zakupy podczas Off-season. 3/4 drużyny poszło się ..... znaczy zostało wydalone. Mój skład aktualny wygląda tak:
PGs Rose, Mike James, Antonio Daniels
SGs Maurice Evans, Keith Bogans
SF Loul Deng, James Johnson
PF Carlos Boozer, Lamar Odom
C Noah (aktualnie kontuzjowany), Shaq, Iglauskas
S5
Rose
Evans
Deng
Odom
Boozer
6 Shaq
Nie zdzwiłbym się jakby ktoś powiedział, ale co Ty masz na tym SG. A więc zdziwię was w 1 meczu PRE, Evans rzucił 28 pktów i 7 asyst. I choć jego aktualny overall to 65 to postanowiłem, że nie będę szukać lepszego SG na tą pozycję zwłaszcza, że reszta pierwszej piątki plus gracze z ławki stanowią świetne uzupełnienie. Jest problem tylko z Noah. Jak wróci to pewno będę musiał go przywrócić s5. Myślę nad rozwiązaniem trejd Iglauskasa plus coś za jakichś dodatkowych obwodowych. Odom na 6thmana, a Shaq na Rolesa grającego dużo minut z ławki (przeciwko Thunder w PRe rzuciłem nim bodaj 32 pkty i było sporo zbiórek, więc nie mam zamiaru się go pozbywać, to świetny gracz pomimo rating 72 i wieku 38 w tym sezonie). Swoją drogą szkoda, że w grze 2010 równa się podpisanie 3/4 graczy, którzy mieli zostać FA.... No nic w trakcie sezonu dokonuje lekkich wzmocnień i Bullsi na 3 lub 4 seed na wschodzie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dla czego po wejsciu w nba live i uaktualnieniu składów itd. gdy włącze meczyk wschód-zachód wszystkie koszulki zarówno kibiców jak i graczy są białe? Składy są aktualne no ale tak grać sie nie da. Z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 20:29, Menio04 napisał:

Wiecie dla czego po wejsciu w nba live i uaktualnieniu składów itd. gdy włącze meczyk
wschód-zachód wszystkie koszulki zarówno kibiców jak i graczy są białe? Składy są aktualne
no ale tak grać sie nie da. Z góry dziękuje za odpowiedź

To jest temat o NBA 2K10 a nie cieniutkim Nba live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 22:36, cubbek napisał:

> Wiecie dla czego po wejsciu w nba live i uaktualnieniu składów itd. gdy włącze meczyk

> wschód-zachód wszystkie koszulki zarówno kibiców jak i graczy są białe? Składy są
aktualne
> no ale tak grać sie nie da. Z góry dziękuje za odpowiedź
To jest temat o NBA 2K10 a nie cieniutkim Nba live.


Kurde, sory pomyliło mi sie. Nie chodziło mi o nba live tylko o nba today. Tam jak w to wchodze to sie wszystko uaktualnia automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować