Zaloguj się, aby obserwować  
WhiteMamba

NBA 2K10 - Temat ogólny

765 postów w tym temacie

Mam pytanko. Bo mam nowego kompa i choć wiem, że serwery online nie działają, ale jak jeszcze działały to trzeba było jakiś plik zmienić. Mógłby mi ktoś powiedzieć jaki i jak się do niego dostać. Bo pamiętam, że na starym kompie miałem problem z jego znalezieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 20:00, rolnik napisał:

ma ktos pomysl, dlaczegom w mpm mam "-1 drill remaining" ? ;/


powszechny bug, nic nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 15:52, Jakli napisał:

Mam pytanko. Bo mam nowego kompa i choć wiem, że serwery online nie działają, ale jak
jeszcze działały to trzeba było jakiś plik zmienić. Mógłby mi ktoś powiedzieć jaki i
jak się do niego dostać. Bo pamiętam, że na starym kompie miałem problem z jego znalezieniem.


Dziękuję, że zostałem olany ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 20:12, kobe47 napisał:

> ma ktos pomysl, dlaczegom w mpm mam "-1 drill remaining" ? ;/

powszechny bug, nic nie poradzisz.


i co, tyle? nie pogram juz drilli? nom nom, zajebiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 20:38, Jakli napisał:

Dziękuję, że zostałem olany ;(.

A nie przyszło Ci do głowy, że nikt kto przeczytał Twojego posta, nie umie Ci pomóc?

rolnik: Dlatego ja wolę poczekać na patcha niż się denerowować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakli, raz lobby działa a raz nie. Ostatnio co ciekawe, jest jakaś poprawa można rzec bo przez 3tyg. nie działało kompletnie. A ja żadnego pliku zmieniać nie musiałem w każdym razie i ostatnio zagrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś 2k''owe, najnowsze rostery? Te po deadline. Bo oczywiście serwery się znowu zwaliły, a pograć chciałem. Jakby ktoś miał, to prośba żeby gdzieś uploadnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sam w końcu znalazłem. Btw. Lobby znów work :) Ktoś chętny zagrać w PC''tową wersje przez neta w ofc NBA2k10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 14:32, Infes napisał:

Już sam w końcu znalazłem. Btw. Lobby znów work :) Ktoś chętny zagrać w PC''tową wersje
przez neta w ofc NBA2k10?


Ja bym zagrał, ale jak dobrze wiesz już z naszej priv rozmowy coś znów nie działa. Swoją drogą jak wreszcie odpalą te serwery online to trzeba będzie wreszcie ligę założyć. Strasznie mnie korcą takie cyber rozgrywki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 15:03, Jakli napisał:

Ja bym zagrał, ale jak dobrze wiesz już z naszej priv rozmowy coś znów nie działa. Swoją
drogą jak wreszcie odpalą te serwery online to trzeba będzie wreszcie ligę założyć. Strasznie
mnie korcą takie cyber rozgrywki... ;)


Dobre, dobre. Liga gram.pl.
I''m in, o ile wszystko będzie grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc apropos ligi, pozwoliłem sobie próbnie zrobić takową. Jej nazwa to GramBasketLiga. Prosiłbym o napisanie nicków w grze bym mógł rozesłać zaproszenia. Ustawienia. 8 graczy z czego 4 wejdzie do PO. Pierwszy sezon liczy 30 meczów. Dozwolone są trejdy. Gramy real składami. Gramy oczywiście w momentach jak będą działać serwery. Stąd też zrobiłem "flexy" rozkład meczów. Dzięki temu jakby coś nie działało to można mecz przesunąć. Kwarta oraz sim kwarta 8 minut.
Przy okazji jeśli nie działa wam lobby dobrze (jak są serwery włączone) to trzeba za pomocą szukaji znaleźć folder appdata, tam wejść w Roaming potem 2ksports potem nba 2k10 potem saves potem Config no i na końcu forwarded port zmienić na 1000. Potem odblokować porty TPC (bodajze) 1000 i UPC 1500 (nie znam tych skrótów ale w ustawieniach routera powinno być do wybrania). Wtedy Lobby będzie dobrze działać. Uwaga. Wiem, że może się nie podobać, że aktualnie sam wszystko ustawiłem, ale myślę, że pierwszy sezon powinniśmy traktować jako testowy. Czy możemy i z jakimi problemami przyjdzie nam się zmierzyć. Serwery nie zawsze działają to dodatkowa rzecz więc w efekcie nie będzie to aż tak komfortowa gra. 2 sezon planuję by demokratycznie wybrać zasady jego działania, real składy czy fantasy draft, albo długość sezonu, kwart. Przy okazji jak zbierze się ósemka (no chyba że będzie chętnych na 12 miejsc to założy się ligę jeszcze raz) to proponuję jeszcze zrobić oddzielny temat albo forum, na wzór tego http://asbl.phorum.pl/. No cóż liczę na szybką odpowiedź, bo fajnie byłoby rozegrać pierwsze mecze jeszcze w ten weekend.
Pozdrawiam,
Jakli
Ps. Zaklepałem już sobię Rose''a i spółkę sry ;<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja pogram Suns, ale uprzedzam, że na pierwsze mecze będę gotów dopiero w poniedziałek-wtorek, bo wtedy wreszcie ulepszę kompa. nick mam taki jak tu, potem postaram się dołączyć do ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 20:48, kobe47 napisał:

to ja pogram Suns, ale uprzedzam, że na pierwsze mecze będę gotów dopiero w poniedziałek-wtorek,
bo wtedy wreszcie ulepszę kompa. nick mam taki jak tu, potem postaram się dołączyć do
ligi.

Ok wysyłam zapa. Myślę, że jak zbierzemy się fajną ekipą to naprawdę będzie warto posiedzieć te kilka godzin w tygodniu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 21:01, cubbek napisał:

Zaklepuje Dallas Mavericks.

Nick: cubbek :)

Jakie czas kwarty? Jakie slidersy?


8 minut. Slidersy standardowe póki co jak będzie się jakoś dało zmienić. To damy te Tupaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować