Zaloguj się, aby obserwować  
WhiteMamba

NBA 2K10 - Temat ogólny

765 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2010 o 21:55, marcin23 napisał:

Jakie wartosci maja wpływ na POTENTIAL naszego gracza w MPM?


Nie ma czegoś takiego. Potential w MPM nie gra roli, bo rozwijasz gracza tylko za zdobyte skill pointy, więc atrybut określający szybkość rozwoju umiejętności koszykarza jest zbędny i został usunięty z tego trybu.

Ale masło, maślane, ale cóż, niech będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 15:56, filip1-1 napisał:

Słuchajcie jak mam zacząć kolejny sezon w The assocination ?? Skończyłem pierwszy i nie
wiem co mam dalej robić ??


Jeśli zaciąłeś się po finałach NBA, to wejdź w drabinkę playoffów i kliknij Enter. Jeśli jesteś już w zadaniach posezonowych, to wykonaj wszystkie i sezon sam się zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 22:00, Adidas66 napisał:

> Jakie wartosci maja wpływ na POTENTIAL naszego gracza w MPM?

Nie ma czegoś takiego. Potential w MPM nie gra roli, bo rozwijasz gracza tylko za zdobyte
skill pointy, więc atrybut określający szybkość rozwoju umiejętności koszykarza jest
zbędny i został usunięty z tego trybu.

Ale masło, maślane, ale cóż, niech będzie ;)

Widzisz..Gdy wchodze w My player card mamy Carrer Stats-wchodzimy w Skill Graphs i tam widze na Overall Ofense,Defense,Rebound no i ten Potential...Stad pytanie...Skoro nie ma to znaczenia to pewnie ta wartosc wzrasta wraz z wiekiem i doswiadczeniem gracza? Bo inaczej tego wyjasnic chyba nie mozna..
Dzieki PozdR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potencjał jest ustawiony domyślnie na 50 i taka wartość jest zaprezentowana na wykresie. Po prostu player card jest taki sam dla wszystkich i coś musiało się w tym miejscu wyświetlać, nie zaprojektowali innego wykresu, dla MPM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da sie gdzies w opcjach zmienic wyglad parkietow?Bo na jednym gameplayu widzialem ,ze na parkiecie raptorsow gosc mial na srodku (tak ja raptorsi maja w rzeczywistosci) ta stope dinozaura,a u mnie na srodku parkietu jest herb toronto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są mody : )
NBA Live Series Center. Wpisz w google, potem na forum i tam będzie. Nie mam nigdzie linka, pisze na szybciora ; )

Dużo tam tego. Prawdziwe buty, koszulki, parkiety, twarze zawodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Normalnie" trzeba prawym analogiem wykręcić to 360, co jest prawie niewykonalne ;) Jeśli grasz na klawiaturze, to tam chyba są klawisze zastępujące analog, ale nie pamiętam dokładnie, w każdym razie na klawiaturze raczej tego nie dokonasz, chyba, że mądrze zbindujesz klawisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam praktycznie wszystkie twarze podmienione, piłkę, wszystkie buty i parkiety, wszystkie koszulki. No wszystko chyba podmieniłem. I nic nie crashuje, a gra się przyjemniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie. Po dłuższym czasie zainstalowałem sobie wczoraj NBA 2k10. Wczoraj wszystko było ok, a dzisiaj... nie działa komentarz. W trakcie gry jest tylko cicho muzyka w tle, wszystkie głosy działają, ale komentarza - nie ma. Wie ktoś, jak ten problem rozwiązać?

EDIT: Zauważyłem, że gra coś dzisiaj uaktualniała (wczoraj miałem rozłączony net). No i po tym zabiegu komentarz nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 19:16, NLX napisał:

/.../


Jedyne co mogę Ci poradzić, to sprawdzenie opcji. Może został on wyłączony. Chociaż pewnie już to sprawdziłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja nie mam aktualnych składów?np. Nate Robinson dalej u mnie jest w NY Knicks a nie w Bostonie, a Kevin Martin zamiast w Houston Rockets dalej jest w Sacramento.Co muszę zrobić?
czy trzeba się gdzieś logować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam aktualne sklady z 16.03 a po tym czasie to cos nic sie sciaga jedynie odsyla mnie na strone
www.2ksportgames/gamesupdates a na tej stronie nic nie ma do pobrania
ci jest se mysle moze ktos moze pomoc
gram na pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować