Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aion reklamowany w... Guild Wars

29 postów w tym temacie

Jeśli Aion jest na abonament (nie jestem pewny, ale chyba jest), to nie ma co się dziwić, że im nie zależy, czy będa siedzieć w GW czy nie. I tak więcej nie zapłacą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ma chyba na celu zwiekszyc sprzedaz GW

przeciez wiele osob nawet nie wie co to jest GW
a jezeli dostanie prezent do danej gry jej nie posiadajac to i tak 50% tych osob ja kupi :)
bo przeciez dostali gifta hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 14:45, saurus123 napisał:

to ma chyba na celu zwiekszyc sprzedaz GW

przeciez wiele osob nawet nie wie co to jest GW
a jezeli dostanie prezent do danej gry jej nie posiadajac to i tak 50% tych osob ja kupi
:)
bo przeciez dostali gifta hehe


Hm, w newsie jest napisane aktualni gracze. Ale albo to zdanie jest źle sformułowane albo jestem głupi ;d

To coś złego że rekalmują swoje produkty w innym MMO?

Robicie widły z igły panowie. oO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


To bardzo proste- Aion wymaga opłat, a gw nie- więc jeśli ktoś w gw skusi się na skrzydła i w ten sposób łyknie haczyk na Aiona, to NCSoft nic nie straci, ponieważ ta osoba już za gw zapłaciła, a w Aionie będzie musiała normalnie bulić za grę. Zresztą- gw2 na horyzoncie, nie oszukujmy się- iole osób zostanie w jedynce, jak wyjdzie dwójka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za tyle kasy? Skrzydełka? To chyba mozna traktować jako bonus dla tych co kupuja Aion''a a nie odwrotnie. Ciekawe czy będą kody na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem o co chodzi z tymi skrzydałami. Może to być forma marketingu szeptanego, wchodzisz do gry do Kama i widzisz kogoś z skrzydełkami pytasz się o co chodzi on mówi Ci no wiesz Aion itd. Wątpie by ktoś dla tych skrzydeł kupił LCE czy też SB. Wątpie by też ktoś kto kupił LCE czy SB potem kupował GW żeby zaszpanować szkrzydłami, bo najprawdopodobniej ma już GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś planował kupić Aiona a ma GW już to go pewnie do bardziej przekona do kupna :P bo dostanie skrzydła w GW, a jak Aion mu się nie spodoba to wróci se na stare śmieci do GW i będzie mógł się popisywać skrzydłami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale sensacja! Niesamowita!
GRAM.pl skończył współpracę z CDProejkt i zaczął z SuperExpressem albo Faktem? Nie mam nic przeciwko samej wiadomości, ale to w jaki sposób została napisana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 17:30, Ostrowiak napisał:

A co w niej dziwnego? Reklamowanie Aiona - jest. Jak zdobyć skrzydełka - jest. Osobista
refleksja newsmana - jest.

Co w niej "faktowego"?

Czy NCSoft już tak bardzo nie zależy na losie GW, że wykorzystuje tę grę jako słup ogłoszeniowy? Dotychczas słyszeliśmy twarde zapewnienia, że serwery Guild Wars pozostaną otwarte jeszcze przez długie lata, ale jak widać małe przetrzebienie populacji Tyrii nie zmartwi Koreańczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 17:38, Grinczar napisał:

Czy NCSoft już tak bardzo nie zależy na losie GW, że wykorzystuje tę grę jako słup
ogłoszeniowy? Dotychczas słyszeliśmy twarde zapewnienia, że serwery Guild Wars pozostaną
otwarte jeszcze przez długie lata, ale jak widać małe przetrzebienie populacji Tyrii
nie zmartwi Koreańczyków.


Owszem tekst pisany mocno "emocjonalnie" i stronniczo, ale stylu faktowego nie widzę. Gdyby napisali "NCSoft skazał Guild Wars na los reklamy i namawia ludzi do masowych odejść do Aion", wtedy bym się zgodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Hm, w newsie jest napisane aktualni gracze. Ale albo to zdanie jest źle sformułowane albo jestem głupi ;d

To coś złego że rekalmują swoje produkty w innym MMO?

Robicie widły z igły panowie. oO.


lepsza taka promacja niż wcale bo poco kupować samą gre jak można w tej samej cenie kupić gre z jakimś dodatkiem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować