Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #101: Czy kupujesz gadżety i ubrania związane z grami?

23 postów w tym temacie

Zgadzam się z kotlecikiem ;p Ale zaznaczyłem opcję "Tak, zdarzyło mi się kupić kilka razy... " bo kilka mam, jak spotkam coć fajnego to kupie ale w Polsce to raczej często dostać jakiś fajny gadżet z gry, wg jakikolwiek ciężko dostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej :p gdyby były, to może kilka bym sobie kupił, ale że w Polsce raczej takich rzeczy nie ma (w rozsądnych cenach), to i ja nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie poco tracić kase na pierdoły jak można gre kupić a edycje kolekcjonerskie też są beznadziejne bo po co dawać więcej za jak już wspominałem pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi tu odpowiedzi " Nie, ale zamierzam kupić" . Mnie osobiście takie gadżety za bardzo nie interesują ale taki np. plecaczek z Edycji Kolekcjonerskiej S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky przydałby się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 20:41, irokozak napisał:

według mnie poco tracić kase na pierdoły jak można gre kupić a edycje kolekcjonerskie
też są beznadziejne bo po co dawać więcej za jak już wspominałem pierdoły



po to ze mi się to podoba, jesteś kur.. płytki jak cho.... . Równie dobrze mogę powiedzieć, że po co mam kupować zajebiste felgi, bo według mnie to są pierdoły, przeciez samochód jest do jeżdżenia a nie szpanowania. Po co mam dokupować różne gadżety do sprzętów muzycznych to są pierdoły, po co mam oglądać filmy to są pierdoły i po co mam grać w gry to też są pierdoły, po co mam wogóle cokolwiek robić wszystko to są pierdoły.

Weś się przymknij stary dobra, wkurzają mnie tacy kolesie jak ty, którzy nie czaja, że dla jednych coś będzie extra a dla innych chała, do cholery jasnej o gustach się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 21:19, marek5mln napisał:

> według mnie poco tracić kase na pierdoły jak można gre kupić a edycje kolekcjonerskie

> też są beznadziejne bo po co dawać więcej za jak już wspominałem pierdoły


po to ze mi się to podoba, jesteś kur.. płytki jak cho.... . Równie dobrze mogę powiedzieć,
że po co mam kupować zajebiste felgi, bo według mnie to są pierdoły, przeciez samochód
jest do jeżdżenia a nie szpanowania. Po co mam dokupować różne gadżety do sprzętów muzycznych
to są pierdoły, po co mam oglądać filmy to są pierdoły i po co mam grać w gry to też
są pierdoły, po co mam wogóle cokolwiek robić wszystko to są pierdoły.

Weś się przymknij stary dobra, wkurzają mnie tacy kolesie jak ty, którzy nie czaja, że
dla jednych coś będzie extra a dla innych chała, do cholery jasnej o gustach się nie
dyskutuje.


Jak ci sie podoba to dobrze ale czemu próbujesz w nieudolny sposób mnie obrazić, wyraziłem swoją opinie a ty możesz sie z nią nie zgadzać ale to nie oznacza że masz na mnie naskakiwać jak jakiś zaszczuty pies bo coś ci nie pasuje, to tak samo jak byś zaczął komuś ubliżać bo wieży w innego boga niż ty a ja mam tylko odmienne zdanie jak widać sam jesteś płytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2009 o 02:05, irokozak napisał:

Jak ci sie podoba to dobrze ale czemu próbujesz w nieudolny sposób mnie obrazić, wyraziłem
swoją opinie a ty możesz sie z nią nie zgadzać ale to nie oznacza że masz na mnie naskakiwać
jak jakiś zaszczuty pies bo coś ci nie pasuje, to tak samo jak byś zaczął komuś ubliżać
bo wieży w innego boga niż ty a ja mam tylko odmienne zdanie jak widać sam jesteś płytki.


1 zdanie; 69 wyrazów i 2 przecinki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2009 o 02:05, irokozak napisał:

Jak ci sie podoba to dobrze ale czemu próbujesz w nieudolny sposób mnie obrazić, wyraziłem
swoją opinie a ty możesz sie z nią nie zgadzać ale to nie oznacza że masz na mnie naskakiwać
jak jakiś zaszczuty pies bo coś ci nie pasuje, to tak samo jak byś zaczął komuś ubliżać
bo wieży w innego boga niż ty a ja mam tylko odmienne zdanie jak widać sam jesteś płytki.



jak narazie to ty pierwszy nas obraziłeś, panie mądrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam żadnego gadżetu związanego z grami, ale jakby w moim mieście znajdował się sklep z owymi gadżetami to pewnie bym zbierał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy, czy autor tego sondażu nie kierował się może jednym z moich wpisów. Nie chcę brzmieć pompatycznie, ale zdjęcia produktów Nintendo ze strony VintageComputing.com.

A czy ja kupuję. No już chyba nie muszę się wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 18:55, NintendoPassion napisał:

Jestem ciekawy, czy autor tego sondażu nie kierował się może jednym z moich wpisów. Nie
chcę brzmieć pompatycznie, ale zdjęcia produktów Nintendo ze strony VintageComputing.com.


Nie, aczkolwiek wpadło mi namyśl, że to Twoje klimaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 11:11, Laid_back napisał:

> Jestem ciekawy, czy autor tego sondażu nie kierował się może jednym z moich wpisów.
Nie
> chcę brzmieć pompatycznie, ale zdjęcia produktów Nintendo ze strony VintageComputing.com.


Nie, aczkolwiek wpadło mi namyśl, że to Twoje klimaty :)


Wiesz, jestem jak najbardziej za takimi zabawkami. Z tego co widzę i czytam na gram.pl to barierą w Polsce jest już nie tyle kasa, co sama dostępność produktów.

Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować