Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alien i Predator nadal są fajni - twierdzi Rebellion

28 postów w tym temacie

" (...) a ostatnie filmy, chodzi mi o AvP i AvP2, trafiły do szerokiego grona odbiorców."
Nie ma się z czego cieszyć, że taki chłam się sprzedaje, to tylko świadczy o tym jak niskie wymagania ma owe szerokie grono odbiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Debilny artykuł - jeśli nie zachwycać się koncepcją Alienów albo Predatorów to czym ? Alien 1, 2 i 3 to filmy genialne, zdumiewające jest to że mogły powstać tak dawno temu. Skąd autor brał natchnienie do swojego dzieła, żeby zaprojektować tak świetne uniwersum? W żadnej grze filmie czy książce nei spotkałem się jeszcze z lepiej wymyślonym obcym gatunkiem. Wszystkie albo są kiczowate albo bazują na istniejącej mitologi i legandach. Boli mnie kiedy teraz oglądam takie gnioty jak filmowe AvP, naszczęście gry były bdb, choć wedłóg mnie Alienów oddawały średnio - zamiast czuć że każdy z nich jest śmiertelnym zagrożeniem likwidowało sie je całymi stadami niczym niegroźne robaczki. Oby w nowym AvP pojedynczy Alien był bardziej wymagającym przeciwnikiem. Liczę też na więcej skradania się i uciekania, nieustanego zaszczucia i oszczędzania amunicji, niż bieganie od pomieszczenia do pomieszczenia i prucie do wszystkiego w okolicy. Ostatniom moją nadzieją związaną z grą, jest wieksza filmowośc gry, tj fajnie było by żeby każdy atak nie wygladał tak samo, a starcia były naprawdę spektakularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na Predator 3 (film) bo ma być niedługo czy coś i trochę się boję. Podobno główną rolę miałby zagrać The Rock... owszem dobrze zbudowany kark w Predatorze pasuje jaknajbardziej (Arnold yeah) ale jakoś jak widzę The Rock''a w filmach to nie jest dobrze, wolę go na ringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że w grze bedzie jak najmniej z filmów AvP, a jak najwięcej z gier. Boję się tylko że będzie jednak więcej wybuchów i krwi niż klimatu z poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Myślę, że to nadal jest chwytliwe, jeżeli chodzi o młodszych odbiorców. Komiksy i graficzne powieści wciąż dobrze się sprzedają, a ostatnie filmy, chodzi mi o AvP i AvP2, trafiły do szerokiego grona odbiorców. Miały większą oglądalność niż poprzednie filmy. Myślę, że jest spory popyt na te postacie i to uniwersum"

Ferment… że aż w oczy piecze…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alien to zdecydowanie najbardziej przerażające stworzenie jakie wymyślili. Predatora natomiast się bardziej podziwia niż boi. Ciekawa jest teoria że to sami Predatorzy storzyli Alienów aby potem na nie polować :] ( teoria wzięta z komiksów bodajże ale dość przekonująca ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 19:44, porckypizgus napisał:

Ja czekam na Predator 3 (film) bo ma być niedługo czy coś i trochę się boję. Podobno
główną rolę miałby zagrać The Rock... owszem dobrze zbudowany kark w Predatorze pasuje
jaknajbardziej (Arnold yeah) ale jakoś jak widzę The Rock''a w filmach to nie jest dobrze,
wolę go na ringu.


Tak ma być i ma nosić tytuł Predators, za produkcje tego obrazu odpowiadać ma Robert Rodriguez, a główną rolę ma zagrać Michael Jai White, ten sam, który grał główną role w Spawn. Przewidziana premiera to lipiec 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ed. e nie, wydawało mi się.


no i wszem i wobec wiadomo, że Predator rządzi, a Alien jest tylko śliniącym się zwierzakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 19:51, Bravo4 napisał:

Alien to zdecydowanie najbardziej przerażające stworzenie jakie wymyślili. Predatora
natomiast się bardziej podziwia niż boi. Ciekawa jest teoria że to sami Predatorzy storzyli
Alienów aby potem na nie polować :] ( teoria wzięta z komiksów bodajże ale dość przekonująca
).


Hmm... Alien został stworzony w jednym miejscu, w głowie HR Gigera, a on raczej twórcą komiksów nie był, zresztą cały koncept związany z Alien widać doskonale w pierwszym filmie z 1979 roku, przy którym Giger intensywnie ze Scotem pracował, i na pewno w nim Predatora nie było... postać zapożyczono później i dorobiono do niego historie łącząc ją właśnie z historią Predatora i tyle w temacie, jednak na pewno Giger ma zupełnie inną teorie mówiąco o tej postaci, którą również w jakiś sposób przedstawiono w pierwszym filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tyle że ta "paździerzowatość" lat ''80 minionego wieku w dużej mierze tworzyła klimat. A co do filmów AvP i AvP2 to żaden z nich nie dorasta do pięt filmami alien(4 była trochę przekombinowana ale i tak lepsza od AvP)... taka wypowiedz ludzi z Rebellion zasiała we mnie ziarno niepokoju co do ich nowego AvP, jak mam dostać gniota pokroju filmów AvP to już wole żeby tej gry nie było, może ktoś za jakiś czas by dojrzał do zrobienia czegoś niesamowitego a nie produktu dla mas. Źle się dzieje w gamedevie, kiedyś była pasja teraz jest kasa, kasa i kasa :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dochodzę do wniosku, że gram staje się wśród portali takim Faktem wśród gazet. Piszecie coraz durniejsze newsy. Czy kogoś to naprawdę interesuje? Myślę że byłoby to ciekawe dopiero, gdyby twórcy powiedzieli, że ich produkt NIE zaciekawi odbiorców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Myślę, że to nadal jest chwytliwe, jeżeli chodzi o młodszych odbiorców. Komiksy i graficzne powieści wciąż dobrze się sprzedają, a ostatnie filmy, chodzi mi o AvP i AvP2, trafiły do szerokiego grona odbiorców. Miały większą oglądalność niż poprzednie filmy. Myślę, że jest spory popyt na te postacie i to uniwersum" -

Zal Ten Film I Gra Razem TO KOSMOS A Ogladnijcie Sobie Filmiki Na Youtube podam link i sami ocencie czy sie podoba bo wiekszosc ludzi i w tym najwiecej graczy kocha ten tytul w tym I Ja a jak sie komus niepodoba to niech niepisze komentarzy typu :

"Badziewie Zal ze cos takiego istnieje" niepiszecie bo to tytuł godny CoD MW 2 i jedynki to dobra gra jak na filmiku wiedzialem ;D

Ale najbardziej ten cytat mi sie niepodoba :

"Aliens vs. Predator trafi do sklepów dopiero w przyszłym roku." ;(

Oto Linki do filmikow :

http://www.youtube.com/watch?v=H6zBy1GWUvo to 1 :D

http://www.youtube.com/watch?v=-tudZacK7ks&feature=related to 2 ZAPRASZAM SZCZERZE Spodoba Sie ale napewno wiekszosc widzila XD ;)


Pozdrawiam Semi ;] ;*** ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie była żadna "Paździerzowatość" tylko KLIMAT. OBCY I PREDATOR MAJĄ KLIMAT. Najnowsze filmy AvP to tylko marne improwizacje, budżetówki z marzeniami do bycia filmami kultowymi, a kto za paręnaście lat będzie pamiętał AVP? Ja oglądałem na premierze a już dziś nie wiem co w nim było grane. A Obcy- 8 Pasażer Nostromo? Pamiętam wszystko idealnie, bo to miało klimat. Teraz jestem więcej niż pewien, że wiadomość pisał nastolatek w za dużych okularach i arafatce pod szyją. Sic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jednym z najważniejszych elementów klimatu Obcego była specyficzna kreacja kosmosu. Wydawał się on zimny, wrogi, bezkresny i martwy (początek "8 pasażera Nostromo" to dobrze obrazuje). Umiejscowienie w nim istoty równie przerażającej ale również fascynującej dało piorunujący efekt. Dlatego żeby była to dobra produkcja muszą wziąć się za nią pasjonaci. To, że sami próbują coś zmienić w tym świecie nie przekreśla tej gry. Gorzej jeśli nie mają zielonego pojęcia co chcą zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować