Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War: GOTY we wrześniu

19 postów w tym temacie

I podobno złoty się umacnia, taaaaa...... W GoW-a prędzej czy później się zaopatrzę, ale to plan na przyszłość. Aktualnie zbieram na notebooka lub konsole PS3/Xbox ( nie mogę się zdecydować ;/) . Być może za rok lub mniej GoW ukarze się na coverze w CD-A lub innym czasopiśmie dla graczy . Obok takiego tytułu obojętnie przejść nie można!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na X360 jest regionizacja, nie wszystkie gdy z USA działają na europejskich konsolach i na odwrót. Np. Test Drive Unlimited w wersji z USA nie działa na europejskiej konsoli a taki Naruto: Broken Bond śmiga bez problemu.

Trochę drogo jak za dodatkowy poziom i mapy, które większość zainteresowanych już dawno kupiło. Jeżeli cena całości była by porównywalna z sumą cen dodatków to może bym się skusił, bo płacić drugi raz za grę, którą już dawno mam jakoś mi się nie uśmiecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, dzisiaj w empiku wdziałem GoWa 2 za 180 zł więc i tak powinno być taniej... i wciąż mam nadzieję że pewnego dnia ogłoszą konwersję na PC, bo mimo wszystko nie stać mnie na inwestycje w xboxa tylko dla tej gry, niezależnie od tego jak bardzo mi się podobała pierwsza część i jak dobra jest druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAL -Europa
NTSC - USA
dlatego nie opłaca się ściągać gier, nie mówiąc o cle itp

co do edycji GOTY, to nie sądzę, żeby odniosła duży sukces, kto chciał już zagrał, a kto ma podstawkę, to kupi za 1600 MSP wszystkie dodatki w jednej paczce, a nie całą grę jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam na gram.pl!
Co do ceny Gears of War 2 Game of the Year Edition, a zarazem jego sprzedaży, to zarówno to pierwsze, jak i to drugie widzę pozytywnie. Nowe GoW2 GotYE można kupić już za 120PLN wraz z wysyłką, a za wersję standardową GoW2 trzeba zapłacić około 100PLN, również łącznie z wysyłką, tak więc za dopłatą 20PLN (maksymalnie 40PLN) otrzymuje się dodatkowy epizod, który nie dość, że dostarcza kolejną porcję wrażeń, to jeszcze czyni nas "wyjątkowymi" pod względem posiadania tejże gry, to jeszcze mamy wszystkie dodatki do gry online. Co do sprzedaży natomiast, to myślę, że Epic Games trochę dorobi, a co za tym idzie zyska nowych graczy, którzy w przyszłości powiększą grono grających online, a co za tym idzie po części pobierających możliwe, kolejne dodatki, pewnie również za pewną opłatą. Ależ ja jestem elokwentny :) Pozdrawiam wszystkich normalnych graczy :) Ema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 22:25, arborek napisał:

> Z usa na x360? Możesz sobie darować...

?? Dlaczego ?? rozwiniesz temat ??

Po prostu. Blokada regionalna. Na konsolach wydanych w europie nie pograsz w gry z USA.
Tutaj plus dla PS3.

Może w Europie też to dadzą. Gears of War 2 to absolutny must have dla każdego posiadacza X360 w ogóle nie ma dyskusji. Nie wyobrażam sobie jak ktoś ma X360 i nie ma lub nie zagrał w Gears of War 2. Jakbym miał kupować to to byłaby zdecydowanie moja pierwsza gra na tą konsolę.

To jest absolutnie najlepszy ex na X360. Dlatego wg mnie powinni wszędzie to wydać. Ale w sumie kto się jeszcze nie zaopatrzył w Gears of War 2 i dodatek na XBL? Ewentualnie nowi posiadacze X360 mają okazję ale myślę że spora większość która chciała kupić już to zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować