Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: BioWare nie wyklucza Mass Effect 2 na PS3

18 postów w tym temacie

Łukasz Odziewa

W sieci pojawił się ciekawy wywiad z przedstawicielem BioWare, Rayem Muzyka. Pytany o Mass Effect 2 na PlayStation 3 nie potwierdził, ale także nie zaprzeczył, że prace nad wersją dla konsoli Sony trwają. Czyżby coś było na rzeczy?

Przeczytaj cały tekst "Plotka: BioWare nie wyklucza Mass Effect 2 na PS3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Mass effect zostało zapowiedziane jako trylogia bardzo silnie ze sobą powiązana kolejnymi częściami, więc bez znajomości części pierwszej troche to by było dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to było wydanie MGS2 na Xboxie. Osobiście nic do tego nie mam, tylko taki przykład :).

Można? Można.

Choćby ME2 miałby być super związany z pierwszą częścią to nic nie stoi na przeszkodzie aby ukazała się wersja na PS3. Po prostu posiadacze konsoli Sony będą mieli bardziej "ubogi" produkt w sensie nie wyłapania wielu smaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 2 na PS3? Wielce prawdopodobne. Brak części pierwszej na tejże konsoli nie ma raczej znaczenia - gdzieś wyczytałem, że fabuła pierwszego Mass Effect ma zostać streszczona dla graczy, którzy nie mają na dysku zapisanego stanu gry. Gra ma natomiast pominąć "streszczenie" dla tych, którzy importują sobie postać z poprzedniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect jest jedyną grą jakiej zazdroszczę Xboxsowcom. Prawda, że mam wersję PC (w dodatku z pełną lokalizacją, co dla mnie jest plusem. Szczególnie, że poza Dorocińskim i kilkoma naprawdę małymi potknięciami, trudno w mej opinii coś jej zarzucić. A za Wrexa dział lokalizacyjny CDP ma u mnie duże... go plusa), ale konsola to jednak konsola.
Jakbym nie był ateistą, to niewątpliwie modliłbym się co czas jakiś o spełnienie tej nadziei ;-). I jeśli kiedyś ME wyjdzie na PS3, to moje pieniądze mają po raz drugi na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 22:53, BigLebowski napisał:

A za Wrexa
dział lokalizacyjny CDP ma u mnie duże... go plusa),


U mnie dział polonizacyjny za Wrexa ma bez owijania w bawełnę wielkiego browarka. Jak tylko będzie okazja, he he.

---

Osobiście czekam na Mass Effect 2 i nie wykluczam, że gdyby doszli do wniosku że nie wydadzą wersji na PC [tak tak, wiem, że i tak wydadzą], tylko powiedzmy jedynie na pudełko albo PS3, to zakupiłbym którąś z konsol, bo i tak się do tego przymierzam a byłby to chyba podstawowy atut konsoli na dobry początek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że X360 i PC dostaną samego Mass Effect 2, a PS3 ME 1 i 2, tyle że w formie jednej gry, na jednej płytce (Blu-ray spokojnie pomieści obydwie części). Wydaje mi się, że takie rozwiązanie jest lepsze niż wydanie dwóch gier oddzielnie lub wydanie samej "dwójki" (ME 2 jest jednak dosyć mocno powiązany z ME, m.in. poprzez postać głównego bohatera, dlatego wypadałoby znać fabułę poprzedniej części). To by było coś. Ciągle się wstrzymuję z przechodzeniem ME na Xboxie kumpla, bo jeszcze nie straciłem nadziei na wersję PS3 (jednak nie ma to jak własna konsola ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 23:17, Chris_PL napisał:

Nie wydadzą na jednej płycie bo się pozbawią połowy zysków :). To jest EA, a nie np Tem
ICO :D.


W sumie racja, ale pomarzyć można ;) Chociaż nie wiadomo, jak by się sprzedał ME na PS3. Gra ma już dwa lata, więc znaczna część zainteresowanych pewnie ją już zaliczyła. Znając jednak EA, będą chcieli zarobić na obydwu grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to tylko plotka, bo jeżeli to prawda i BioWare naprawdę wyda ME2 na konsolę Sony to ja zaczynam zbierać pieniążki na PS3:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować