Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 Slim kwestią czasu!

32 postów w tym temacie

XBOX 360 "Slim" wątpię. Jak dotąd tylko Sony lubi wyszczuplać swoje konsole. Kiedy wychodziło PS2 Slim M$ nie wyszczuplił XBOX 1, a tym razem może chodzić jedynie o dodanie Projektu NATAL do konsoli a nie wyszczuplenie (w co wątpie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Analitycy zobaczyli jak szybko wyprzedano już przed premierą PS3 Slim. Więc pomyśleli, że Microsoft nie zostawi tego od tak sobie i sami stworzą slim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co zmniejszać konsole? Przecież mogą ją zmniejszyć o 1/2, ale i tak jak położysz ją na półce to mniej miejsca nic nie da, bo i tak na konsoli nic nie położysz, a będzie się więcej grzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie brzmi ok ale pewien to ja na pewno tego nie jestem. Prędzej spodziewałbym się nowej wersji a nie jakiegoś mniejszego xboxa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mało prawdopodobne by Microsoft wydał XBOX''a 360 "Slim", bo gdzie oni by upchnęli te dyski, które teraz są dostępne do XBOX''a?? A tak faktycznie to XBOX i tak nie zajmuje dużo miejsca, ale to tylko moja opinia. Mam tylko nadzieje, że jak wydadzą Project Natal to zaopatrzą ten sprzęcik w dobrą bibliotekę gier, to wtedy zastanowię się nad kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja jestem sceptyczny co do wychudzonej wersji X''a. Powoływanie się na poprzedni model imo dobrą taktyką nie jest, gdyż wielkim sukcesem to on nie był, ale i tak wątpię, żeby M$ zdecydował się na taki zabieg. Tym bardziej, że sama 360 sprawia wrażenie sporo mniejszej i mniej masywnej od PS3 "fat".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby tak było, ponadto j/kolek123 co bedzie z tymi wszystkimi dyskami? Chyba, ze nie będzie się je montować na szczycie konsoli, a na obecnej bocznej ściance, ale to nie będzie wtedy X360 Slim tylko całkowicie nowy design.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cena będzie lepsza od PS3 Slim, to może jednak skuszę się na XKlocka, choć nosiłem się już z zamiarem zakupu nowego PlayStation. Na razie jednak chwilowo się z tym wstrzymami. Poczekam na Microsoft i ich Slima oraz spadek kursu Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Oczywiście nie mam na myśli loży masońskiej, która kieruje cąłą branżą elektronicznej rozrywki (...), a o uwielbianych przez nas analitykach rynkowych."

GRAMATYKA! GRAMATYKA! GRAMATYKA! plus literówka. Czy Wy w ogóle macie korektę na tym portalu? Jak się wypuszcza tekst do publicznej lektury, to wypada go przynajmniej przejrzeć.

powinno być:
"Oczywiście nie mam na myśli loży masońskiej, która kieruje całą branżą elektronicznej rozrywki (...), a uwielbianych przez nas analityków rynkowych."

PRAWDA???

Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii + kawałek plastiku = nieoficjalne PS 3 Slim. Teraz Wii + kawałek plastiku = XBOX 360 Slim. Czekamy na Wii + kawałek plastiku = Wii Slim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Slim ma wyglądać tak jak ten na zdjęciu (choć podpis czytałem) to może być całkiem ładny. Kupiłem niedawno swego 3-ciego już x0 (wcześniejsze sprzedałem) i mam nadzieję że Natal będzie nie wbudowany a jedynie dodatkowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować