Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 Slim kwestią czasu!

32 postów w tym temacie

ach nie ma to jak wpaść na gram i od razu poczytać ploteczki :) tak pewnie powstanie odchudzona wersja X360 i będzie się tak świetnie sprzedawała jak odchudzony pierwszy XBOX :] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością wypuszczenie PS3 Slim jest pewnym problemem dla Microsoftu. Będą musieli teraz z tych tarapatów wyjść.
Xbox 360 Slim? Jakoś mi się to nie widzi. Prędzej nowy soft, lub obniżka cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałabym wszystkie konsole mieć ''slimowate'', szkoda trochę dla nich miejsca na półeczce ;) PS2 slim było takie śliczne i malutkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 14:00, palpatine napisał:

X360 Slim ? To chyba żart :P.To będzie bardziej żenujące niż skopiowanie EyeToya i nazwanie
go Natalem ;).


Ten już chce wojnę wywołać fanboy jeden chyba chory jesteś, bo Eyetoy polega na zupełnie czymś innym, ale jak widać już wielu to Ci tłumaczyło i dalej nie rozumiesz czyli po prostu masz klapki zaryzykuje stwierdzenie, że już na mózgu i i do tego jesteś głupi (i nie obrażaj się, ale wyciągnąłem wnioski tłumaczyło wielu użytkowników). Poza tym MS tego niepotwierdził, a taki Xbox 360 raczej niepowstanie, bo po co?

Jackaloppe
Przecież od rana jest głośno, że MS od jutra zrobi obniżkę cen Premium już nie będzie tylko będzie Elite z sugerowaną ceną 1099zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wolę przemówienie prezydenta lub premiera zamiast ględzenia analityków, przynajmniej wiadomo za co się płaci:]
X360 Slim to ponury żart. Srsly, mało mieli kłopotów z chłodzeniem to teraz będzie "powtórka z rozgrywki"? Zamiast głupich Slimów podbiliby parametry konsol żeby nie oglądać biednych screenów z CryEngine3 który ich niszczy i miażdży.

@Xjumpaytech: nie dyskutuj z zaślepionymi fanatykami, nic Ci to nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 14:13, SpecShadow napisał:

@Xjumpaytech: nie dyskutuj z zaślepionymi fanatykami, nic Ci to nie da.

Masz rację, ale on mnie już okropnie denerwuje powinien dostać bana wchodzi na każdy temat z Xboxem 360 lub grą na niego i zawsze jest "Forza to arcade", "PS3 jest lepsze, bo ma BR", "Natal to Eyetoy", "Ps3 miażdży graficznie Xboxa 360", "Natal nie działa", "i złap RRoDa" itd. milion postów. Już się wytrzymać nie da. To po prostu spamer jest wchodzi na tematy zupełnie go nie interesujące i spamuje swoimi wymysłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 14:21, Xjumpaytech napisał:

> @Xjumpaytech: nie dyskutuj z zaślepionymi fanatykami, nic Ci to nie da.
Masz rację, ale on mnie już okropnie denerwuje powinien dostać bana wchodzi na każdy
temat z Xboxem 360 lub grą na niego i zawsze jest "Forza to arcade", "PS3 jest lepsze,
bo ma BR", "Natal to Eyetoy", "Ps3 miażdży graficznie Xboxa 360", "Natal nie działa",
"i złap RRoDa" itd. milion postów. Już się wytrzymać nie da. To po prostu spamer jest
wchodzi na tematy zupełnie go nie interesujące i spamuje swoimi wymysłami.


Tak, zwłaszcza takie Ghostbusters jest piękniejsze:] Tja...
BTW. co do komentarza o nowej cenie X360 w PL - a o informacji że pierwsze materiały o sequelu Wiedźmina wypłyną za miesiąc też cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 14:00, palpatine napisał:

X360 Slim ? To chyba żart :P.To będzie bardziej żenujące niż skopiowanie EyeToya i nazwanie
go Natalem ;).


Jeny, dziecko co ci Microsoft zrobił?
W każdym temacie najeżdżasz na ich firmę, ja rozumiem że dostałeś ps3 na komunie i jak słyszysz "plejstejszyn" to masz kisiel w majtkach, ale mógłbyś kiedyś dorosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować