Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Shift przywróci blask marce NFS?

36 postów w tym temacie

Ja mimo wszystko Shifta kupuje, gdyż lubie wyścigi na torze. Dirt 2 nie kupie od razu bo za mało w nim asfaltu, a Forza 3 zapewne tak jak jej poprzedniczka będzie nudna. Wole mieć 71 samochodów w efektownej i emocjonującej grze niż 400 w nudnej. Takie zdanie o forzie wziąłem stąd, że w dwójce nie działo się zupełnie nic. Przeciwnicy nawet nie mieli odwagi wyjechać poza tor. Patrząc na gameplaye z trójki stwierdziłem, że ta część jest podobna. A dodatkowo do kupna zniechęca mnie przymus kupna dysku twardego. Tak więc najpierw kupię sobie shifta, a pod koniec grudnia/stycznia forzę, by mieć czas na uzbieranie kasiory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam też sobie kupie NFS Shift gdyż mi tam się też podobają wysicigi na torach,kiedyś lubiłem siciganie się na mieście ale po carbonie stwierdziłem że gdy policja gania to gra jest krutsza i nudna a bardzo mi się podobał NFS ProStreet gdyż bym dłuższy i według mnie lepszy.:) ;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrzynanie z GRID''a to kpiny. Shift''a na pewno nie kupię. Była kiedyś mowa, że szykują NFS: Nitro i to ma być podobne do najlepszych części serii. Nie wiem, czy wyjdzie na PC, ale poczekam co z tego się wykluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhh, brakuje im pomysłów i tyle. Jak zobaczyłem Undercover to przy pierwszym wyścigu/pościgu było widać ze to hybryda Prostreeta z Most Wanted-em. Teraz brakło im pomysłów, a jako że Grid został ciepło przyjęty to zrzynają co sie da z grida. Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tej serii już chyba nic nie uratuje. No, może poza powrotem do koncepcji rodem z Porsche 2000. Od tamtej części (czyli od bardzo dawna) Need for Speed się stacza. Teraz szykuje się klon GRIDa, który, znając podejście kolesi z EA do współczesnego realizmu jazdy (ProStreet), również nie ma przed sobą świetlanej przyszłości. Programistom najwyraźniej brakuje świeżych pomysłów, a jako że ich własne to suchary, a GRID ma się dobrze, to wiadomo skąd kserować...

Test Drive Unlimited bez wysiłku wyparł wszelkie NfSy (późniejsze niż Porsche 2000 ) z mojego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 18:36, Parasite napisał:

Need for speed z legalnymi wyścigami?? Need for speed bez policji?? To dla mnie nie jest
NFS i nie zamierzam go kupować!


To widać, że swoją przygodę z NFS zaczynałeś od UG1... zagraj w starsze, szczególnie w Porshe, to poczujesz ten klimat starych Nidforspidów...

Wiecie... ja pamiętam zapowiedzi ProStreeta, pamiętam zapowiedzi Undercovera... i co wyszło? Dlatego nie ufam EA, stety czy niestety, w wypadku tego NFSa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 15:45, Jsatrzab napisał:

Najlepszą samochodówką i tak jest Test Drive Unlimited ;] i do premiry TDU2 pewnie tak
pozostanie:]


Dla mnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 19:08, RazorBMW napisał:

> Need for speed z legalnymi wyścigami?? Need for speed bez policji?? To dla mnie
nie jest
> NFS i nie zamierzam go kupować!

To widać, że swoją przygodę z NFS zaczynałeś od UG1... zagraj w starsze, szczególnie
w Porshe, to poczujesz ten klimat starych Nidforspidów...

Wiecie... ja pamiętam zapowiedzi ProStreeta, pamiętam zapowiedzi Undercovera... i co
wyszło? Dlatego nie ufam EA, stety czy niestety, w wypadku tego NFSa...


Zacząłem od I, później chwilę w II, w III i IV - w te dwie części grałem bardzo dużo. Porshe sobie odpuściłem (chwilę grałem, ale nie podobało mi się). Następnie UG 1 i 2 (powiedzmy że całkiem przyjemne - poza kilkoma rzeczami, np drift). Most Wanted bardzo mi się podoba. Carbon i Undercover to odgrzewanie Most Wanted, ale mimo wszystko całkiem przyjemni mi się w to gra. W tej chwili mam od UG 2 włącznie wszystkie poza ProStreet i Shifta również nie zamierzam kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety... dorobek ostatnich paru lat pracy kolegów pana Flynna doprowadził do tego, że i mi hasło "Need for Speed" kojarzy się właściwie tylko z nadmuchanymi samochodami w cukierkowych kolorach rodem z festynu oraz modelem jazy cechującym raczej podróż pociągiem. Dziękuję, postoję...

P.S Do dwóch panów powyżej - Pisze się Porsche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować