Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy rozważają remake Final Fantasy VII

26 postów w tym temacie

Marzeniem graczy był ramek ff7 już za czasów ps2 w sumie dobrze dopiero teraz bo gra wyjdzie z jeszcze lepszą oprawą choć pewnie nie ma szans żeby było wydane w europie przed rokiem 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozważać, bo czasu szkoda, tylko robić! I nie zmieniać mechaniki rozgrywki, tylko dodać brakujące polygony, przerenderować filmiki i tła lokacji (ew. statyczne 3D) i voila! Dla tego tytułu kupię konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że oni to rozważają to było wiadomo od dawna.Narazie skupią się pewno na reszcie gier z marki, chociaż po tym wszystkim może coś zrobią ,wystarczy zmienić grafikę (chociaż ta stara ,najgorsza nie jest) i zostawić resztę mechanizmów w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gralem w FFVII ogolnie nie przepadam za FF ale obejrzalem Advent Children, Last Order, obecnie przechodze Crisis Core na psp. Z wielka checia zagralbym w FFVII ale w remake''u najlepiej na X''360 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 14:25, Czaroxxx napisał:

Nie gralem w FFVII ogolnie nie przepadam za FF ale obejrzalem Advent Children, Last Order,
obecnie przechodze Crisis Core na psp. Z wielka checia zagralbym w FFVII ale w remake''u
najlepiej na X''360 ^^


moja odpowiedź będzie prosta do ogarnięcia: "LOL", ale pomarzyć każdy może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie najlepszy RPG, tylko jRPG. Jedyne co jest do poprawienia w FF7 to grafika i dodanie voice actingu. Ale zbyt się obawiam, że pozmieniają fabułę co by było nie do przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 14:47, Kedziorus napisał:

Nie najlepszy RPG, tylko jRPG. Jedyne co jest do poprawienia w FF7 to grafika i dodanie
voice actingu. Ale zbyt się obawiam, że pozmieniają fabułę co by było nie do przyjęcia.

Fabuły nie zmienią bo wtedy nie byłby to już remake, co najwyżej pewnie rozwiną przeszłość (dodanie troche informacji z Crisis Core) i wątki poboczne(np. Vincenta). Ale jeśli by już zabrali się na ten remake wątpie czy zmieniali by coś w głównym wątku bo była to jednak rzecz dizęki której FF VII stał się legendą(pomijam dzieciaki które cenią FF za Clouda i Sephirotha po dobejrzeniu AC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle już gier/filmów powstało na temat FFVII, że aż żal patrzeć jak panowie ze Square-a "zastanawiają" się nad wydaniem remake-u. Lepsza grafika, wyższa jakość muzyki, większy świat, dłuuższa fabuła, możliwość wskrzeszenia Aeris i hulaj dusza, piekła nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teorię, że Square planuje od dawna wydać remake FFVII tak na 15 albo raczej na 20-lecie FFVII i na PS4, żeby konsole mogły pociągnąć grafę w stylu AC. Nie zdziwiłbym się, jakby ten remake wyglądałby tak, że byłaby w nim również cała kompilacja z odświeżoną grafiką od Before Crisis, aż po wydarzenia w Advent Children - oczywiście można by wybierać czy chcemy poznać historię Turks, Zacka, Vincenta czy też pójść drogą FFVII aż do AC. Cóż, w końcu FFVII przyniosło Square niesamowitą popularność, także moim zdaniem remake to tylko kwestia czasu :)

A tak swoją drogą to pisząc tego posta ściągam FFVII na swoje PSP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... a ja bym z chęcią zobaczył remake jakiejkolwiek część Final Fantasy I-VII, byleby tylko wydano go na pececie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 15:10, Kaucz napisał:

Eh czy mi się wydaje czy Sony ma prawda do VII części Finala? Więc liczę iż pojawi sie
wyłącznie na chlebaka.


loooool!!11111
Aż nie chce mi się tego komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Eh czy mi się wydaje czy Sony ma prawda do VII części Finala? Więc liczę iż pojawi sie
wyłącznie na chlebaka.


zarąbisty komeentarz,tylko pozazdrościć... hhaahhaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 16:05, kiczka116 napisał:

zarąbisty komeentarz,tylko pozazdrościć... hhaahhaaha

Że co proszę? Skopiowałeś reakcje użytkownika AjKnowJu - jesteś żałosny chłopaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować