Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 "nie pociągnie" Uncharted 2

104 postów w tym temacie

Isoft----> Zgadzam się. Epic mówiło tak samo o Gersach, że na PS3 nie ma szans aby poszło a prawda jest taka iż to nie prawda:P Ja jestem pewien, że ta gra by poszła na konsoli MS, ponieważ nawet jeżeli gra zajmuje 25gb to można zamieścić ją na kilku płytach a kartę graficzną konsola MS ma lepszą niż PS3. Nie wiem jak wy ale ja jestem sceptycznie nastawiony co do tej informacji:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, jeszcze jedno:
" miłośnicy dobrych produkcji w końcu i tak kupią wszystkie dostępne konsole, aby cieszyć się najlepszymi grami ze wszystkich obozów."
Tak, i dziesiątkami różnych pudeł pod telewizorem.

Dnia 27.08.2009 o 16:22, Lordpilot napisał:

@Principes,

Za to twoich słów - a jesteś typowym internetowym napinaczem, nikt na tym forum poważnie
nie traktuje :) Ale rozumiem, że musiałeś mi dosrać - typowe jak się nie ma żadnych argumentów
;-)


Ja też cię kocham. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci piszczą gałki od pada to je "przedmuchaj". Może być ustnie. One są zabezpieczanie po prostu takim środkiem przeciw rdzy i to dlatego czasem piszczą...chyba ;] U mnie już nic nie słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 16:29, Milten992 napisał:

Po zastanowieniu doszedłem do wniosku, że on mówi prawdę. Przecież gra pisana od początku
na ps3 nie pójdzie na xboxie :P

Racja - tak samo jest z Gearsami, Fable 2, Alanem Wake itp itd ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 16:20, Kaucz napisał:

Pile daj spokój - nie musisz bronić M$ i oczerniać Sony.
Dla mnie ND jest najlepszą ekipą developerska - a że programują tylko na PS3 to tak
mówią - to samo może powiedzieć Cliffy.



Znowu będziesz prowokował twoje fanboyskie wojenki. Nie wiem czy cię tego nie nauczyli ale wyrażanie swojej opinii nie zawsze jest przejawem chamstwa itp. Niestety ty widocznie odbierasz to inaczej. Daj jakiś argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalosne ludzie, klucic sie o pady O.o Ja jestem fanboyem Ps3 i moge powiedziec ze pad ps3 jest mega hiper lepszy, jest lekki i maly, mi to pasuje, ale nie moge poweidziec ze pad x''a jest gorszy, nawet nigdy nie mialem go w rece. To jest kwestia gustu, i czesto przyzwyczajenia, co do GTA IV, skoro sie nie chcialo R* pracowac to teraz wyglada gorzej na Ps3, nie wina sprzetu tylko leniwych programistow, Uncharted 2 nie pojdzie na xboxie bo jest robione pod calkiem inna architekture czy co to tam jest, chociaz port juz by chodzil, "IMPOSSIBLE IS NOTHING" jak mowili w reklamie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 16:22, Principes napisał:

Bo nie będzie. Dostaniesz port Crysis 2, a nie części pierwszej.



Crisis 2 to też crisis ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh pile oh Pile - życie nic cie nie uczy. Twoje piękne słowa są dla posiadaczy xO zbawienne " Moc ps3 jest ukryta w specjalnych pudełeczkach ukrytych w konsoli. Sony niedługo odblokuję "moc" " - daj spokój i się przewietrz. Ja wojenek nie wywołuje tylko ty musisz mieć racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 16:33, Kaucz napisał:


> Racja - tak samo jest z Gearsami, Fable 2, Alanem Wake itp itd ;-]

Jasne, ale też nigdy nie słyszałem żeby jakiś pracownik Epic/Lionhead/Remedy wypowiadał teksty tego typu, że "PS3 jest za słabe żeby pociagnąć gry z klocka". Sprawa druga - Epic nie jest studiem należącym do M$, Lionhead tak, jak jest z Remedy - to nie wiem (ponoć M$ ich kupił, ale oficjalnego info w tej sprawie nie znalazłem). Nie znalazłem też żadnych wypowiedzi panów z tych firm, w których oczerniają PS3.

Facet z ND się w tym momencie kompromituje, choć trzeba przyznać że sama gra zapowiada się świetnie - i mówię to bez "napiętej żyłki", chociaż nie pogram bo PS3 nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 16:37, Kaucz napisał:

Oh pile oh Pile - życie nic cie nie uczy. Twoje piękne słowa są dla posiadaczy xO zbawienne
" Moc ps3 jest ukryta w specjalnych pudełeczkach ukrytych w konsoli. Sony niedługo odblokuję
"moc" " - daj spokój i się przewietrz. Ja wojenek nie wywołuje tylko ty musisz mieć racje.



Przeczytałeś na jakiego posta to była odpowiedź?. Bo jak chcesz to ja też powyciągam twoje wyjęte z kontekstu "brudy" i zobaczymy czy jesteś taki święty. Wielu fanboyów sony po prostu wierzy że programiści nie obczaili jeszcze ps3 a kiedy to zrobią to będzie mieli grafikę jak w filmie. Bez jaj...

A to zdanie "Oh pile oh Pile - życie nic cie nie uczy" brzmi jakbyś był moim starym. A ja nie chcę takiego ojca...
Na serio to po prostu żałosne i tyle. Jak dla ciebie brzmi zdanie w stylu oh kaucz, oh Kaucz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 16:41, Pile napisał:

Przeczytałeś na jakiego posta to była odpowiedź. Bo jak chcesz to ja też powyciągam twoje
wyjęte z kontekstu "brudy" i zobaczymy czy jesteś taki święty. Wielu fanboyów sony po
prostu wierzy że programiści nie obczaili jeszcze ps3 a kiedy to zrobią to będzie mieli
grafikę jak w filmie. Bez jaj...

Jej Pile spokojnie. Sam sprowokowałeś (a niby robię to ja?). Fanboye Sony przecież w to wierzą bo PS3 jest jak meteoryt o niepojętej dotąd mocy dla badaczy (ofc). Mnie do tego grona nie zaliczaj, wiem co PS3 ma w sobie, przy tym mam to gdzieś - ND to najlepsze studio tworzące na PS3. Im wierze ale teraz powiedzieli brednie. Bo nie liczy się "power" konsoli lecz zdolności programistów.

Dnia 27.08.2009 o 16:41, Pile napisał:

A to zdanie "Oh pile oh Pile - życie nic cie nie uczy" brzmi jakbyś był moim starym.
A ja nie chcę takiego ojca...
Na serio to po prostu żałosne i tyle. Jak dla ciebie brzmi zdanie w stylu oh kaucz, oh
Kaucz...?

Oh Kaucz oh Kaucz? Eeeeee pussy? ;> (Żałosne jest bronienie swojego kawałka plastiku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gwarantuję, że ta gra nie ruszyłaby na konsoli Xbox 360. To byłoby niemożliwe. Jestem tego 100% pewien."

Sony sypnęło, owieczki łykają. ^^

"Wynika to z kombinacji dysku twardego i napędu Blu-ray. Cała płyta, 25GB, jest wypełniona danymi. "

Nie ma sprawy, możecie wrzucić Uncharted 2 na 2, czy może nawet 3 płytki DVD. Emm, a dalsze argumenty?

-> Kaucz

Widzę, że założyłeś nowe konto, MałaDużaLegendo. Nie wiem co chciałeś w ten sposób osiągnąć - ban, degrad, czy co tam dostałeś zabolał? Daj sobie spokój, Twoje prowokacje są irytujące, i to niezależnie pod jaką ksywką się ukryjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 16:47, Diabolicus napisał:

Widzę, że założyłeś nowe konto, MałaDużaLegendo. Nie wiem co chciałeś w ten sposób osiągnąć
- ban, degrad, czy co tam dostałeś zabolał? Daj sobie spokój, Twoje prowokacje są irytujące,
i to niezależnie pod jaką ksywką się ukryjesz.

Ah BigDaddy - nie musisz mnie krytykować i podszywać się pod kogoś - wiem że mnie "nienawidzisz" swoim fanboyowskim okiem - dlaczego? Ano dlatego że odpowiadam zawsze na twe żałosne prowokacje na polygamii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://link.brightcove.com/services/player/bcpid22881388001?bctid=33718683001
Naprawdę jeśli dla ciebie to nic specjalnego to ja nie wiem.

Trzeba mieć klapki na oczach albo być kompletnym ignorantem żeby tego nie widzieć. Uncharted 2 to najładniejsza gra na konsole. I myślę że nawet Crysis 2 jak wyjdzie nie pobije tej gry bo Crysis na konsole dostanie pewnie lipną konwersje.

Co do tematu - Pewnie dałoby radę Ale ND dostało w łapę to gada takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 16:54, Kaucz napisał:

> Popatrz kilka postów do góry to zobaczysz kto zaczął.
Ok widzę - ale skoro jesteś taki poważny to nie odpowiadaj na prowokacje.



Poważny? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować