Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 "nie pociągnie" Uncharted 2

104 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2009 o 17:22, Diabolicus napisał:

Niech więc rozmaite trolle forumowe bawią się w najlepsze - przecież to tylko zabawa,
bany są przyznawane niesłusznie.

Nie musisz się popisywać "mądrością"

Dnia 27.08.2009 o 17:22, Diabolicus napisał:

/sarcasm mode off

on

Dnia 27.08.2009 o 17:22, Diabolicus napisał:

Aż ręce opadają. Rozmowa, niezależnie od tego czy to poprzez internet, czy używając telefonu,
to nadal rozmowa.

A jednak kiedy sie z kimś rozmawia prosto w oczy można wysnuć "prawdziwe" fakty - internetowa trollowanie i fanboyowanie to za przeproszeniem debilizm - chętnie bym z paroma osobami pogadał oko w oko - na pewno byśmy się dogadali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 17:25, Pile napisał:

A co złego jest w rozmowie przez "kabel"???

Nic - lecz po prostu "poważne" rozmowy mnie śmieszą - szczególnie na temat plastiku. A przecież gry to zabawa i wieczna frajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 17:04, Pile napisał:

> hahahaha :) a ja na przekór temu kolesiowi kupie Uncharted 2 i wsadzę płytę do xBoxa

> i sam sprawdzę czy pójdzie :) hahahaha co mi będzie mówił że nie dam rady :P


Jaki to ma sens? :D


ech... żartuję przecież. nie jestem debilem :) ma ktoś tu poczucie humoru :P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie sorki ale to i tak nie am sensu. Przecież i tak nie pójdzie :D
P.S Wbrew pozorom istnieją ludzie którzy piszą takie posty na serio... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 17:26, Kaucz napisał:

Nie musisz się popisywać "mądrością"


Ktoś musi, skoro u innych ona mocno szwankuje. :>

vide "Agugu daj klocka".

Dnia 27.08.2009 o 17:26, Kaucz napisał:

A jednak kiedy sie z kimś rozmawia prosto w oczy można wysnuć "prawdziwe" fakty - internetowa
trollowanie i fanboyowanie to za przeproszeniem debilizm - chętnie bym z paroma osobami
pogadał oko w oko - na pewno byśmy się dogadali.


Co nie zmienia faktu, iż niezależnie od tego w jaki sposób prowadzimy rozmowę, to nadal jest to rozmowa. To czy na forum internetowym, czy przez telefon komórkowy - nie ma kompletnie żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostało zadane pytanie o wersję na boxa i odpowiedzieli ja żadnej oliwy tu nie widzę po prostu na konsoli microsoftu nie dało by sie osiągnąć takich samych wyników co wynika z innej architektury konsol jak i nośnika 25GB po kompresji może by się dało osiągnąć te 20GB no to co gra na 4 płytkach bez jaj. Wreszcie ktoś miał odwaga powiedzieć jak jest i tyle xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jankes17,

Problem w tym, że argument jest głupi. Facet twierdzi, że X360 nie pociągnął by tej gry bo ona za dużo zajmuje... To jest jego jedyny argument. Tu nie ma nic o mocy procesora/karty graficznej, o ilości shaderów, że jakiś efekt graficzny jest niemożliwy do wykonania na xO.
Facet po prostu się skompromitował tą wypowiedzią. Nie ma wymogu by gra na x360 zajmowała tylko jeden dysk DVD, może zajmować dowolną liczbę dysków (np. Lost Odyssey ma 4 DVD na x360).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojemność dysku, facet normalnie błysnął. Jeszcze zobaczymy czy to normalnie będzie chodziło na PS3. Będę się śmiał z nich, kiedy oni zapewniają o takim czymś, a okaże się, że owszem nie będzie loadingów, ale przy przechodzeniu z poziomu do poziomu będzie klatkowanie do 5fps i długie wczytywanie tekstur :D Gry można pozazdrościć, ale takie gadanie jest tylko pożywką dla fanboyów, jak już ktoś wspomniał. Zmienianie płyt jest wkurzające, to fakt, ale argument jest po prostu beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EmperorKaligula tu nie chodzi tylko o nagranie. cytat: "Wszystkie efekty realizowane są przez SPU, a głębia ostrości jest nie do osiągnięcia przez na konsoli Xbox". xbox po prostu nie uciągnmął by uncharted bo jest sporo słabszy od ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Fanboye łapią kit ja nie mogę chyba zaraz się posikam ze śmiechu. Gdyby powiedział to Cliff to by mówili, że jest idiotą itd. LUDZIE OPANUJCIE SIĘ GOŚCIOWI SONY ZA TO ZAPŁACIŁO. Oglądałem już 2 filmiki i na żadnym gra nie jest tak zaawansowana, żeby Xbox 360 tego nie pociągnął. To tylko sprawa optymalizacji. A gdyby wyszła ta gra na Xa działałaby tylko lepiej, bo wyszłaby na kilku dyskach szybkich, a nie na jednym wolnym BR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Xjumpaytech

ale ty jesteś kretynem ... po prostu nie wiem czy się śmiać czy płakać jak czytam twoje brednie. dvd szybkie a br wolny ?tą bajkę to ci babcia na dobranoc opowiada? widać że zazdrościsz napędu BR...niedługo na waszym x-klocu bedzie trzeba zmieniać płyty dvd co 15 minut żeby w coś pograć. haha jedna gra będzie na 10 dvd lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 19:30, Enqore napisał:

EmperorKaligula tu nie chodzi tylko o nagranie. cytat: "Wszystkie efekty realizowane
są przez SPU, a głębia ostrości jest nie do osiągnięcia przez na konsoli Xbox". xbox
po prostu nie uciągnmął by uncharted bo jest sporo słabszy od ps3

Sorry ale taki argument jak to że x360 nie pociągnie takiego efektu jak głębia ostrości jest idiotyczny. Przecież ten efekt jest stosowany w grach już od dłuższego czasu nawet nasz rodzimy Call of Juarez go miał i jakoś działał na x360. Nie wiem czy on chce znaleść 2 dno w tym efekcie czy co ale narazie to gada glupoty. Za wczasu zanim oberwe jako fan xboxa to go nie mam, jedyną konsolke jaką mam to psp na wyjazdy bo normalnie jestem rdzennie pc graczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 19:51, Enqore napisał:


Xjumpaytech

ale ty jesteś kretynem ... po prostu nie wiem czy się śmiać czy płakać jak czytam twoje
brednie. dvd szybkie a br wolny ?tą bajkę to ci babcia na dobranoc opowiada? widać że
zazdrościsz napędu BR...niedługo na waszym x-klocu bedzie trzeba zmieniać płyty dvd co
15 minut żeby w coś pograć. haha jedna gra będzie na 10 dvd lol


Oczywiście błyszczysz swoim niskim poziomem ciekawe, czy zawodówkę udało Ci się ukończyć, jeżeli w ogóle coś skończyłeś. Mam Cię zgasić jak to zrobiłem w temacie o naprawie PS3? Radzę się wstrzymać z durnymi odpowiedziami, bo to, że napęd BR jest za wolny do gier wie każdy chociaż trochę obeznany w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xjumpatech

gościu tutaj nauką się nie zastawiaj bo jestem pewny że do pięt mi nie dorastasz pod tym względem...
tym bardziej że w te tematy wchodzą totalne tępaki i udają że sa jacyś super inteligentni haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Xjumpaytech ...

Masz racje ... Sony opłaciło to wszystko ... już nawet sami twórcy gier wzniecają wojnę a ci którzy na tym cierpią to właśnie sami gracze ... lenistwo kasa i durne poglądy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xjumpaytech

Czyli twierdzisz ze w fimie sony pracuja ludzie ktorzy do urzadzania do grania wmontowali czytnik ktory nie nadaje sie do odpalania gier.... sory ale anonimowe pierdoly zachowaj dla siebie, no chyba ze pracujesz w branzy i mozna Cie uznac za autoryter ale SZCZERZE watpie.

Moze sony zaplacilo Balestrowi a moze nie. Prawda jest taka ze U2 wyglada oblednie a znajac dokonania ekipy ktora ja realizuje na 100% bedzie hitem.

Przeszedlem U1 i ta gra to miod, ma to czego oczekuje od gry - fimowosci. Ta gra to akcja, fabula i fun. Na X i PS3 do tej pory nie wyszyly gry tak dobre. IMO tylko U2 moze zajac miejsce U1 a nastepna gra do tego tytulu to Heavy Rain, niestety dla fanboyow X''a obydwie wychodza na PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować