Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 "nie pociągnie" Uncharted 2

104 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2009 o 08:51, Tomoya-kun napisał:

> > Kurammi: chyba sobie jaja robisz. To cytat z exclusiva na PC.
> To cytat z MGS4 - słowa początkowe Solida Snakea.
Co to za czasy że "War, war never changes" jest kojarzone z czymś innym niż Fallout....

Straszne nie? To samo sobie pomyślałem kiedy to pisałem ;/
Harrolfo: ale kiedy ktoś kiedyś pisał, ze na PS3 nie chce im się robić jakiejś gry 'bo PS3 się nie nadaje' to już nie była pożywka dla fanboyów tylko prawda? Jak np. było z Half Lifem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" (...) miłośnicy dobrych produkcji w końcu i tak kupią wszystkie dostępne konsole, aby cieszyć się najlepszymi grami ze wszystkich obozów."

So true :) Mam zamiar zagrać w parę tytułów i na X360 i na PS3 i nic mnie nie powstrzyma. Co najwyżej opóźni czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam takie gadanie żeby dobra sprzedaż gry była :). Jak by napisali silnik od nowa i przeznaczonego na X360 to jestem pewien że tak samo by to wszystko wyglądało. Teraz to na pewno by się nie udało jak silnik graficzny itd jest zrobiony myślą o PS3.

"taka prawda i koniec :))
gry wydane tylko na konsole sony sa duze lepsze graficzne niz microsoftu
poprostu innym firma piszacym gry na wszystkie konsole ciezka rozpracowac calego cella
np farcry 2 wyglada duzo lepiej na xboxa
nie mowie jaki cell jest ''wielki'' ale stwierdzam tylko fakty pozdro :))"

No tak jedyny fakt to taki ze ciężko się programuje na cellu. Architektura niesprzyjająca do tworzenia. Tu masz rację ale co do : "gry wydane tylko na konsole sony sa duze lepsze graficzne niz microsoftu" tu niestety się mylisz bo co gry wychodzą i dają porównanie to wszystko jest to samo no oprócz małych detali i takie są fakty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam konsolę Xbox 360 Elite. Grałem przez długi czas na PS3 i uważam, że silnik graficzny i moc xbox''a jest niewiele, ale lepszy od PS3. A pady w PS3 to gówno:

1.Są dużo za małe.
2.Wibracje są mocno ch**owe.
3.Gałki bardzo ciężko chodzą.

A chyba oczywiste że 60 fps jest w konsoli od Microsoft, no chyba jak jest w kompach od tej firmy to w konsoli też jest... :D
To tyle z mojej strony na temat. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować