Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cena Xboksa Elite w końcu obniżona!

54 postów w tym temacie

dokładamy 200 zeta i cieszymy się odtwarzaczem blue ray i metal gear solidem i innymi exclusive''ami... też mi promocja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 19:28, D_1 napisał:

dokładamy 200 zeta i cieszymy się odtwarzaczem blue ray i metal gear solidem i innymi
exclusive''ami... też mi promocja...

Zawsze tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fanboye ps3 nie potrafią zrozumieć że Xbox to nie jest tańsza i słabsza wersja ps3... A co do ceny - tyle powinno być więc specjalnej radości nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 18:19, Xjumpaytech napisał:

Pamiętaj, że to jest cena sugerowana w wypadku PS3 to 1400 zł, a Xboxa 360 Elite 1100
zł, czyli na pewno będą oferty w MM po 900 zł tak jak są po 1280zł PS3 slim.


Wiem, orientuję się w cenach obu konsol. Mieszkam za granicą, więc tak czy inaczej będę płacił w euro, tak więc Polskie realia mnie kompletnie nie obchodzą. ;-)

Dnia 27.08.2009 o 18:19, Xjumpaytech napisał:

BR, które
jest ostatni w tej konsoli awaryjne, a Xbox 360 będzie obsługiwał filmy w 1080p w Live,
a format DVD jest dużo bardziej popularny.


Streaming filmów w Full HD (tak, nie będą dostępne w wersji "fizycznej") prawdopodobnie będzie działał sprawnie, ale ma być udostępniony przez jakiś czas tylko dla użytkowników z USA. Ja natomiast wolę mieć filmik/grę na płytce. Wadliwość napędów Blu-Ray z pewnością nie przekracza procentu Xboksów, które były ofiarami RRoD, a takie rzeczy także biorę pod uwagę przy kupnie konsoli. ;-)

Dnia 27.08.2009 o 18:19, Xjumpaytech napisał:

Wi-Fi nie jest wcale obowiązkowe ja gram bez
przedtem męczyłem się, bo routera mam na dachu, żeby podpiąć mojego Xa, więc kupiłem
ostatnio drugiego routera za 80zł i tak oto mam świetnego neta, dla porównania jak kumpel
do mnie przyszedł zasięg z jego PS3 był za mały i wywalało ciągłe błędy.


Oczywiście, że WiFi jest opcjonalne. Moja wypowiedź była czysto subiektywna, dla wszystkich bajerów PlayStation 3 znalazłbym zastosowanie, nie musiałeś kontrować wszystkich argumentów. ;-)

Dnia 27.08.2009 o 18:19, Xjumpaytech napisał:

Dzięki opłatom
Live jest dużo lepszy od PSN szybciej się rozwija i jest sporo szybszy.


Oj, muszę się nie zgodzić. Prędkość pobierania plików z PSN jest moim zdaniem zadowalająca, przycięcia w trybie online multiplayer są dość rzadkie. Pracuję, więc to €50-60 na rok jest dla mnie śmiesznym wydatkiem, ale jak to mówią - ziarnko do ziarnka...


http://kotaku.com/5346777/ps3-slim-vs-xbox-360-elite-tale-of-the-tape

Znalazłem porównanie obu systemów. Żeby cieszyć się standardem jako tako porównywalnym do PlayStation 3 (oczywiście o możliwości dopakowania X360 napędem BR można tylko pomarzyć), ani trzeba by było zabulić przynajmniej dodatkowe $149. Oczywiście bez WiFi możemy podłączyć się do internetu, ale gdy nachodzi nas chęć na granie online... Dla mnie przynajmniej wybór jest prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze w tym jest to, że dokładamy 200 zł i mamy PS3 Slim :P, i wszystko co ze sobą niesie ;>.

No, ale jak ktoś woli mimo wszystko Xsa, to już jego personalny dramat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze w tym jest to, że dokładamy 50$/130zł na rok za Live''a, ale jak banki i marketingowcy już dawno zauważyli ludzie lubią kupować na raty. Szkoda tylko, że w przypadku M$ nie widać końca tych rat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 22:20, DoomnY napisał:

Najważniejsze w tym jest to, że dokładamy 50$/130zł na rok za Live''a, ale jak banki
i marketingowcy już dawno zauważyli ludzie lubią kupować na raty. Szkoda tylko, że w
przypadku M$ nie widać końca tych rat.

Po pierwsze tutaj płacą użytkownicy, na PSN płacą firmy przez to dodatki zaczynają omijać PS3. Wolę płacić te grosze (to są 2 miesiące w wowie i jeszcze trochę zostanie, a na to mówi się, że to serwery dużo kosztują, a na XBL gra 20 mln użytkowników to MS serwery nic nie kosztują?) niż żeby płacił np. taki Ubisoft i przestawał wydawać dodatki na konsolę.
Po drugie nigdzie w grze niema napisanego niczego, każącego grać na XBL. Ja włożyłem w XBL jak narazie 12 zł, więc nie gadaj, że to są raty.
Po 3 serwery XBL są lepsze szybsze dzięki temu i PSN przy Live! wypada bardzo blado. Z tego co pamiętam to były tylko 2 problemy z XBL jeden wywalało niektórych użytkowników z XBL, a 2 to konta kasowały się przez nieobecność na stronie Xbox.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię nie rozśmieszaj mnie. W Killzone 2 ani razu nie miałem laga, a w LBP voice chat z Kanadą miałem czyściutki. Co do "Ja włożyłem w XBL jak narazie 12 zł, więc nie gadaj, że to są raty" to jeszcze bardziej mnie rozśmieszyło. Fanbojki X360 tak się szczycą Halo 3 czy Gearsami to chyba nie singlem? :0
A tak na poważnie skoro zadowalasz się singlem to po co w ogóle porównujesz te usługi? :|
No i podaj mi jeszcze, które to dodatki omijają PSN, bo nie wiem co tak wspaniałego mnie ominęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 22:58, DoomnY napisał:

Proszę Cię nie rozśmieszaj mnie. W Killzone 2 ani razu nie miałem laga, a w LBP voice
chat z Kanadą miałem czyściutki. Co do "Ja włożyłem w XBL jak narazie 12 zł, więc nie
gadaj, że to są raty" to jeszcze bardziej mnie rozśmieszyło. Fanbojki X360 tak się szczycą
Halo 3 czy Gearsami to chyba nie singlem? :0
A tak na poważnie skoro zadowalasz się singlem to po co w ogóle porównujesz te usługi?
:|
No i podaj mi jeszcze, które to dodatki omijają PSN, bo nie wiem co tak wspaniałego mnie
ominęło?


A właśnie, że ja u mnie na Killzonie 2 miałem straszne lagi . Był u mnie kumpel i "graliśmy" w Killzone 2, później ściągaliśmy Mirror''s Edge i ściągało się niecałe 5h (4h 47 min) o.O na XBL mi ściągało się niecałe 2h (1h 56min) :) chcieliśmy sprawdzić jak różnią się usługi. Włożyłem 12 zł, ale grałem na XBL 6 miesięcy 3 miesiące na starej konsoli i 3 na nowej, ale, że miałem mały problem z netem to jedyne co wydałem to na kody 48h właśnie 12 zł. To dlatego, że pierwsze 3 konta mają 1 miesiąc golda gratis. W Multi grałem przestałem i niedługo znowu zacznę.
Np. DLC do GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż za przewidywalna odpowiedź.
"Po pierwsze tutaj płacą użytkownicy, na PSN płacą firmy przez to dodatki zaczynają omijać PS3" - ciekawe kto zapłacił za dodatek do GTA4 na X360. Mniejsza z tym i tak nie pojmuję Twojego toku rozumowania. Dlaczego to źle, że płacą firmy, a nie ja? Chyba powinienem się cieszyć, a nie płakać, że kasa została w mojej kieszeni? Co do dodatku GTA4 to na Gamescom za zamkniętymi drzwiami prezentowany był dodatek w wersji PS3. Niby to plotka, ale w przypadku Sony mają one potwierdzenie w 99% przypadków, także możemy wrócić do tej rozmowy za jakiś czas. Idąc dalej, nie szkoda Ci braku Jokera w Batman: AA na X360? :>
A te czasy ściągania dema Mirror''s Edge możesz między bajki wsadzić. Przed momentem zassałem demo The Darkness w pół godziny ponad 1GB. Inne dema w tym Mirror''s Edge tak samo szybko lądują na moim dysku. Lagi w Killzone 2 masz chyba przez łącze, a nie serwery. Mam na liczniku już chyba z 2 dni grania multi K2 i ani razu mnie nie rozłączyło i nie lagowało. W LittleBigPlanet gry są zakładane z poziomu użytkowników, a nie serwerów, więc tam trzeba sobie szukać gier u ludzi z dobrym łączem, bo inaczej lagi. Tyle mogę powiedzieć od siebie na temat DARMOWEJ usługi online Sony.
No i kwestia tych 12zł - naużywałeś się Live, że hoho. Różne konta, kody na 2 dni grania, sam miód w rozgrywce online. Microsoft zaserwował Ci tanią ucztę w swojej "niedrogiej" usłudze, której koszt należy dodać do ceny konsoli. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porażka z tymi cenami. W ubiegłorocznym okresie przed świątecznym w tak drogim sklepie jak Empik było można już dostać za 1049,99zł. ,a teraz sobie liczą 1099zł i jeszcze podobno kabla HDMI, ni ma.

Co do pisania, że (PS)klocek jest lepszy od (X)klocka, to tez porażka, bo jest do tego temat o konsolach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 22:23, Selv napisał:

Niektórzy stawiają na gry a nie na konsole ;)


ciii, przecież przyszły rok NA PEWNO będzie rokiem PS3 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 18:38, MisioKGB napisał:

> > > Fakt! PS3 jest droższe czyli jest lepsze!!!!!!
> >
> > W akurat tym przypadku masz w zupełności rację !.
> >
> > A co do tego kabla HDMI w granicach 20 zł Xjumpaytech, niestety nie jest on
najlepszej
>
> > jakości, przez co obraz jest słaby.
>
>
> sarkazm - wpisz to na wikipedii.

Lol, ja też wyjechałem z sarkazmem, sęk w tym, że go nie zauważyłeś. To kto powinien
wejść na wikipedie?



Jednak zajrzyj na wiki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować