Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz wszystkie auta z Need for Speed: Shift

24 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2009 o 16:43, Damianuss1 napisał:

Widać jest czym pojeździć, ale czy sama gra będzie czymś więcej niż kolejnym crapem?
Poczekamy zobaczymy.

Ocena wstępna po ograniu wielkiego fragmentu gry w PSX Extreme "9". Wiec jednak to inny NFS niż poprzednie crapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 16:16, Revan91 napisał:

Na razie NFS:S, to klon GRIDa, ciekawe czy tytuł zasłuży na zmianę tej opinii.


Revan91 to jest tylko i wyłącznie twoja opinia, ja uważam że NFS:S będzie najlepszą częścią całej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 17:07, Rob02 napisał:

> Na razie NFS:S, to klon GRIDa, ciekawe czy tytuł zasłuży na zmianę tej opinii.

Revan91 to jest tylko i wyłącznie twoja opinia, ja uważam że NFS:S będzie najlepszą
częścią całej serii.


nir tylko i wyłącznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 16:16, Revan91 napisał:

Na razie NFS:S, to klon GRIDa, ciekawe czy tytuł zasłuży na zmianę tej opinii.



Jak dla mnie to akurat dobra rzecz bo GRId byl i jest wspaniały wiec jezeli EA zafunduje nam grida z nowymi autami i trasami to jestem na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Shift będzie lepszy od dobrego wg mnie ProStreeta to będę bardzo zadowolony. Liczba aut nie robi wrażenia, ale mnie na przykład liczba 400 wozów, lub o zgrozo 1000 najzwyczajniej w świecie odrzuca. Zanim przejechałbym się każdym z nich to gra by mi się dawno znudziła. A tak te siedemdziesiąt parę wózków uda się jakoś ztestować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejżałem wszystkie i jeżeli chodzi o statystyki wozów to jest wiele ''kwiatkuff'': np. BMW M3 prowadzi się lepiej od Imprezy i Lancera, albo Nissan 370Z nie dorasta do pięt żadnym parametrem Caymanowi S (zwykłemu, nie bonusowemu). Viper prowadzący się lepiej od czteronapędowego Gallardo też jest dobry. Tu się nawet Corvetta lepiej od Murcielago prowadzi! :D Jakbym miał parę latek mniej to przymknąłbym na to oko, ale nie dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 18:34, KannX napisał:

Przejżałem wszystkie i jeżeli chodzi o statystyki wozów to jest wiele ''kwiatkuff'':
np. BMW M3 prowadzi się lepiej od Imprezy i Lancera, albo Nissan 370Z nie dorasta do
pięt żadnym parametrem Caymanowi S (zwykłemu, nie bonusowemu). Viper prowadzący się lepiej
od czteronapędowego Gallardo też jest dobry. Tu się nawet Corvetta lepiej od Murcielago
prowadzi! :D Jakbym miał parę latek mniej to przymknąłbym na to oko, ale nie dzisiaj
:P

Całkowicie się z tobą zgadzam, na pierwszy rzut oka widać że te durne paski nie dość że z samej idei są durne, bo samochód powinny opisywać statystyki, to w dodatku to co co z sobą głoszą to kompletne brednie, kalumnie, głupoty, durnoty, aż na wymioty się zbiera. Nie chce mi się już podawać nieskończoności przykładów, twoje już wystarczają i są w pełni słuszne.

Ale czemu tu się dziwić skoro pod skrótem HP czytamy jeszcze większe brednie. Od kiedy to Gallardo LP560-4 posiada 552KM??? Zaś Murcielago LP640 ma ich 631???

2 tonowy kloc Veyron który brzydzi się wszelkich torów wyścigowych ma tutaj oczywiście jedno z najlepszych "handling", ale przecież jak się ma 1000 koni to musi być we wszystkim najlepszy!!! inaczej grube amerykańskie dzieci nie będą zadowolone. W ogóle co za durny pomysł żeby takie samochód miał być wystawiany w wyścigach torowych.... Zondy tu wyglądają głupio ale Veyron już przechodzi wszelki pojęcie.

Ale jednak może być większa głupota. Otóż panowie z EA nie widzą nic dziwnego w startującym w wyścigach Reventonie!!! A jak. Przypominam że samochód ten powstał w 20 egzemplarzach i każdy z nich jest staranie dopieszczany w klimatyzowanych garażach szczęściarzy którzy go mieli okazje i możliwość kupić. Nie muszę oczywiście wspominać o tym, że i tu imbecyle polecieli po KM i odjęli 10 z liczby 650....

Poprzyczepiałem się do Lambo bo to moja pasja i trochę się na tym znam, pewnie w innych samochodach tez by się to odzwierciedliło. Spojrzałem tez szybko na Carrere GT i McLarena F1 bo ilość kuni tych samochodów doskonale pamiętam, tu jakoś się nie pomylili, trudno więc tak byłoby to zrobić porządnie we wszystkich???

Matko, dopiero teraz zobaczyłem car rating...... już słyszę te teksty na korytarzach szkół podstawowych na niezwykle wysokim poziomie. "a ja mam lepszy samochód w shifcie niż ty bo mój ma 16.4 pkt a twój 15.8 pkt. W dodatku mam pasek speed na maxaaaa!!!" pozwólcie ze nie skomentuje.

Miałem pewne nadzieje co do tej gry ale patrząc na dzisiaj dostępne nam fakty w postaci tej listy przychodzą mi do głowy czarne myśli i coś mi się wydaje że panowie z EA wypuszczą kolejny crap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 16:38, kiczka116 napisał:

ciekawe czy auta będzie można tuningować,bo nic jeszcze nie muwili o tym.A co do newsa
do fajnie wyglądają te screeny.:


Jako newsan jednego z portali fanowsich wiem, że tuning ma być i można będzie nałożyć ponad 1000 warstw naklejek, lecz pewien do końca nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 19:31, PolandGamer napisał:

> ciekawe czy auta będzie można tuningować,bo nic jeszcze nie muwili o tym.A co do
newsa
> do fajnie wyglądają te screeny.:

Jako newsan jednego z portali fanowsich wiem, że tuning ma być i można będzie nałożyć
ponad 1000 warstw naklejek, lecz pewien do końca nie jestem...



no to w koncu wiesz czy nei wiesz? Bo taka wypowiedź to i ja mogłem napisac.

Draco-PNC

>............Ale jednak może być większa głupota. Otóż panowie z EA nie widzą nic dziwnego w startującym w wyścigach Reventonie!!! A jak. Przypominam że samochód ten powstał w 20 egzemplarzach i każdy z nich jest staranie dopieszczany w klimatyzowanych garażach szczęściarzy którzy go mieli okazje i możliwość kupić

A co to ma do rzeczy? Nie widzę w tym żadnej głupoty. To, ze aut jest tylko 20 nie przekreśla udziału tego modelu w grze.
A co, Zondy to tak sobie normalnie po ulicach jeżdżą jak niegdyś polonezy?
Rzeczywiście, wielka mi głupota.

To głupotą według ciebie było umeiszczenie w grze NFS Porsche 2000 paru klasyków których liczbe egzemplarzy na świecie można zliczyć na palcach jednej ręki.

Zagalopowałeś się trochę kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupie wersje na pleja pod warunkiem ze beda trofea :C ostatnim nfs-em na pieca byl dla mnie pro street :C aaa...zdradzilem pieca...ale co tam ;] undercover mial chociaz trophies ^^ mam nadzieje ze shift rowniez zaoferuje cos ciekawego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 19:23, Draco-PNC napisał:

Ale czemu tu się dziwić skoro pod skrótem HP czytamy jeszcze większe brednie. Od kiedy
to Gallardo LP560-4 posiada 552KM??? Zaś Murcielago LP640 ma ich 631???


Miałem o tym napisać, ale zapomniałem. Dokładnie, pozatem numery w nazwach tych modeli coś sugerują, a nie są ot tak żeby groźnie brzmiały.

Dnia 27.08.2009 o 19:23, Draco-PNC napisał:

2 tonowy kloc Veyron który brzydzi się wszelkich torów wyścigowych ma tutaj oczywiście
jedno z najlepszych "handling", ale przecież jak się ma 1000 koni to musi być we wszystkim
najlepszy!!!


Jemu też jednego konia zjedli, co mnie dziwi bo ten samochód ma w kokpicie ''licznik mocy'' który kończy się właśnie numerkiem 1001. Niedopatrzenie, ale bardzo razi.

Dnia 27.08.2009 o 19:23, Draco-PNC napisał:

Ale jednak może być większa głupota. Otóż panowie z EA nie widzą nic dziwnego w startującym
w wyścigach Reventonie!!! A jak. Przypominam że samochód ten powstał w 20 egzemplarzach (...)


Tu się zgodzę w całej rozciągłości, Reventonem nikt by nie startował.

Dnia 27.08.2009 o 19:23, Draco-PNC napisał:

Matko, dopiero teraz zobaczyłem car rating......


Rating ogólny nie ma sensu, bo wynika ze średniej i np. Mustang z zależnym tylnym zawieszeniem ma średnią jak auto o kilka klas lepsze, bo nadrabia przyspieszeniem i predkością. A że nie hamuje i nie skręca to już co innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować