Zaloguj się, aby obserwować  
Zabrajin

HARDCORE TEAM

234 postów w tym temacie

hm ...
Napisz mi w ogóle w jakim celu kręcicie te filmiki i co one mają za zadanie nam przekazać...
Dla mnie (czyt. potencjalnego widza Twojego filmu) jest na prawdę żenujące, oglądać to, jak
3 dzieciaków w lesie próbuje pokazać jak miło spędzają swój czas, poprzez huśtanie się /.../,
jakby tego było mało, gdzieś tam w tle słychać krzyk: "jestem hardcorem".
Na koniec jeszcze genialny komentarz autora filmu: "tak niewątpliwie xXx jest hardcorem".
Tak jak wcześniej Budo napisał ... Zróbcie coś hardcore''owego, skoro takimi hardcorami jesteście ...-.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Czemu to kręcicie? Chcecie udowodnić, że jesteście fajni? No nie wiem jak to interpretować, jeśli uważcie ze tekst "jestem hardkorem" jest fajny, to jesteście w błędzie. (Tylko oryginał jakoś wygląda). To co wy robicie to jest zwykła dziecinada: Nakręć filmik jak się huśtam, do tego specjalnie ruszaj kamerą aby było efektowniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 13:14, Kaucz napisał:

Mam pytanie: Czemu to kręcicie? Chcecie udowodnić, że jesteście fajni? No nie wiem jak
to interpretować, jeśli uważcie ze tekst "jestem hardkorem" jest fajny, to jesteście
w błędzie. (Tylko oryginał jakoś wygląda). To co wy robicie to jest zwykła dziecinada:
Nakręć filmik jak się huśtam, do tego specjalnie ruszaj kamerą aby było efektowniej...

W myśl zasdy "Nie ważne jak mówią..." autopromocja idzie im całkiem nieźle. I teraz pomyśl co będzie jak zapodadzą jakiś większy kaliber: spuszczanie wody w WC czy OMG przełażenie przez płot. Normalnie szał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 23:25, Narmo napisał:

Wątpię. Próbuje już pół roku i ciągle wychodzi jak wychodzi. A jak ludzie go konstruktywnie
krytykują (chociaż znajdują się też "mądrzy inaczej", którzy tylko wyzywają i mieszają
z błotem bo ktoś inny tak zrobił), to zaczyna ich wyzywać od matołów i debili. Najśmieszniejsze
jest to, że _nic nie ukrywa_, co podkreślał wielokrotnie w swoich filmikach. Tak. Tych
samych filmikach, które kasuje mniej więcej po tygodniu od opublikowania. I nie dlatego,
że rusza go krytyka bo przecież sam zapewnia, że tak nie jest i że można go wyzywać.
Po prostu... Nie wiem. Może boi się, że miejsca w internecie zabraknie? Dostał bana już
wielokrotnie na kilku forach właśnie za takie akcie.

Dlatego mam prośbę do wszystkich:
Nie karmić trolla!

Dziękuję.


No to wystarczy ich olać, to może da sobie spokój. Będzie to trudne, bo chyba zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie komentować tę "twórczość", a o to im chodzi.

Powodzenia w nagrywaniu, kiedyś może przestaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale Zabrajin jest najbardziej kawaii ze wszystkich forumowiczów. Sama słodycz poprostu ;)

[kurde, ale mi modyfikator skoczył: Loli +20]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za syf, nie moge. Czym sie chwalisz? Takie akcje, mogą być hardcorowe dla dzieci 2-4latka. Ogarnij się, zamieść jak podwijasz sukienki laseczką, albo zdejmujesz im gacie, to będzie hcore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Jezu... Współczuje. Wcześniej Zabrajin/TheBartezik/Blizzman wrzucał swoje filmiki i co gorsza nawet swoje zdjęcie na GOLa, śpiewał także. Współczuję że teraz na was właśnie trafiło. U nas wyśmiali go i jego twórczość do tego stopnia, że widocznie nie wytrzymał psychicznie.

Kilka rad:
On zawsze będzie próbował pisać używając poważnego języka. Nie bójcie się, źle mu to wychodzi i jego komentarze będą zawsze budzić politowanie.
Jeśli zacznie was straszyć policją uciekajcie z kraju. Najlepiej do Peru lub Boliwii.
Przed każdym kliknięciem w link nadesłany przez Zabrajina upewnijcie się, ze w pomieszczeniu nie ma nikogo spożywającego posiłek.
Jeśli traficie na piosenkę jeszcze przed jej startem ściszcie głośniki.
Jeśli wrzuci zdjęcie to nie pytajcie go o płeć bo i tak będzie uparcie twierdził, że jest mężczyzną.

Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogóle wpisujecie się w tematy tego trolla? On wstawia te filmiki po to, by pokazać, że jednak ma kolegów i to my jesteśmy no-life''ami, nie on (bo tak twierdzi i powtarzał to już setki razy). Ponadto zależy mu na tym, by dużo o nim mówiono, czy to pozytywnie czy negatywnie, więc naprawdę nie widzę sensu reagowania na jego jakiekolwiek zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jak słuchałem jego piosenki to mi kot walnął kupe na dywan. Musi być w tym jakiś związek. Swoją drogą, jakoś zbyt tragicznie chłopak nie śpiewa - ale kot ma czulszy słuch i widocznie uważał inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponury ma pomysła jak zwiększyć sobie statystykę :) Bartezik zrób filmik jak skaczecie np z hmm o wysokiej na co najmniej 8 m wieży albo góry:) to będzie genialne;)

Ach te dzieci coraz gorsze właściwie to chyba nie chce mieć dzieci a zanim im udostępnię neta zastanowię się paręset razy czy aby już dorośli do tego jakże kochanego narzędzia.

Tak z technicznego pkt widzenia jak chcesz dalej kręcić komedie kup sobie statyw:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ma być chardcor? Te dziecko co się huśta na linie to żaden hardcor. Jeszcze nie umiało zejść z tej liny... Tali coś można znaleźć na placu zabaw dla dzieci. Ale nie to jest najgorsze. "Hardcor team-czyli o nas, ludzi zajmujących się robieniem filmów" Z tego wynika że hardcorowcy robią filmy(obojętnie jakie) a nie robieniem niebezpiecznych czynności. Źle zdanie zbudowane, takich błędów jest o wiele więcej w pierwszym filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować