Zaloguj się, aby obserwować  
Zabrajin

HARDCORE TEAM

234 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2009 o 21:30, Bezi32 napisał:

> http://w715.wrzuta.pl/audio/03wHexO31S0/hardcore_team_podcast_informacyjny_drugi

>
> bartezik: podcast informacyjny drugi
> Pozdrawiam.
Wszystkiego najlepszego! A i widać dużą poprawę jakości w waszych filmach. Życzę super
sukcesów:). A i co to za costam.pl co u was gościnnie wystąpi?


kubisoftpl - człowiek, którego znam od 1. klasy podstawowej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 22:17, Zabrajin napisał:

> > http://w715.wrzuta.pl/audio/03wHexO31S0/hardcore_team_podcast_informacyjny_drugi

>
> >
> > bartezik: podcast informacyjny drugi
> > Pozdrawiam.
> Wszystkiego najlepszego! A i widać dużą poprawę jakości w waszych filmach. Życzę
super
> sukcesów:). A i co to za costam.pl co u was gościnnie wystąpi?

kubisoftpl - człowiek, którego znam od 1. klasy podstawowej ;]

Czyli praktycznie znacie sie tyle co nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 22:17, Zabrajin napisał:

kubisoftpl - człowiek, którego znam od 1. klasy podstawowej ;]

Pewnie uważasz go za swojego kumpla? Eh nawet nie wiesz jak trzeba zapracować na przyjaźń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 07:15, Kaucz napisał:

> kubisoftpl - człowiek, którego znam od 1. klasy podstawowej ;]
Pewnie uważasz go za swojego kumpla? Eh nawet nie wiesz jak trzeba zapracować na przyjaźń.


Ech, wnerwiają mnie takie odpowiedzi :) Spytaj się go, to się przekonasz. Dziś swoją drogą obchodzę 13. urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 21:14, Zabrajin napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=L9COaYAAuJA

HARDCORE TEAM: Skatepark z Bartii33
Przedstawiam kolejny nasz klip, w którym Bartii33 zjeżdża po rampie. Na wstępie zaznaczam,
że my nie kręcimy tylko hardkorowych wyczynów, tylko po prostu nazwę takową mamy. Jak
sami pewnie widzicie, video jest obrobione, jest to zasługa Bartiego33. On także zuploadował
naszą produkcję, za co mu oczywiście dziękuję.


I Znowu. technicznych niedociągnięć kupa. Przede wszystkim trzęsienie się kamery. Mniej niż przy wspinaczce, ale ciągle dużo za dużo. Może powinniście zainwestować w statyw? Napisy końcowe: Większość była ucięta. Nikt nie ogląda filmików po sklejeniu ich do kupy? Do tego zaczęły wyświetlać się ponownie pod koniec. Po co?
I co to jest "Elfen Lied edding"? Jakiś zespół? Sprawdzajcie pisownię bo często to, co tam wyczyniacie nie daje się czytać. Sprawdzajcie, czy tytułu piosenki i nazwy zespołu nie pisze się przypadkiem w całości z dużej lub z małej litery, jeżeli nie ma konkretnych przeciwwskazań to pierwszy wyraz tytułu i nazwę zespołu piszcie dużą literą. Chyba, że wszystko będziecie pisać z małej. Ale jak wszystko to wszystko. Więc "użyte programy" a potem "SonyVegas" (Powinna tam być spacja! Sprawdzajcie pisownię!) pasują do siebie jak kokardka do g.. fekaliów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 00:29, Starscream napisał:

Moze znajdz sobie jakis kawalek liny i sobie na nim poskacz az spadniesz na kamien i
wbijesz sobie nos do mozgu


Ostatnio dostales degrada za popis chamstwa. Nie poskutkowalo to teraz BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat trochę już trwa, ale jestem nowy :) , więc ogólnie się wypowiem. Filmy rozśmieszają mnie swoją nędznością i prostotą. Ale widać sporą poprawę między tą " zabójczom huśtawkom " , a rampą. Mam nadzieję, że coś z tego będzie i kiedyś wszyscy będą się śmiali, że nie lubili waszych produkcji. Powiedzmy szczerze- nie jesteście zbyt dobrze postrzegani przez społeczeństwo... W każdym razie, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką mała propozycje dla was :P Kupcie statyw:)
Drugą mam propozycję większą :)
Napiszcie jakąś ciekawą śmieszną najlepiej (i najłatwiej ) fabułę z jakimś przekazem
:)

I nie rób takich podcastów gdzie gadasz jak gangsta ziomal mówiąc że stuknęła ci 13 :) Raz że nikogo nie obchodzi co i gdzie ci stuka;P 2 ze nie ma to nic wspólnego z tym co robicie:) Chyba że chcesz robić sobie antyreklamę:P

I ew zapiszcie się na kurs filmowy albo poczytajcie chociaż jakieś mądre tomiszcze

no i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak macie ochotę na robienie takich filmików, a ostre komentarze Was nie zniechęcają, to... róbcie to dalej. :)

PS Ale wiedzcie, że jak na razie nie pokazaliście nic ciekawego. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 21:14, Zabrajin napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=L9COaYAAuJA

HARDCORE TEAM: Skatepark z Bartii33
Przedstawiam kolejny nasz klip, w którym Bartii33 zjeżdża po rampie. Na wstępie zaznaczam,
że my nie kręcimy tylko hardkorowych wyczynów, tylko po prostu nazwę takową mamy. Jak
sami pewnie widzicie, video jest obrobione, jest to zasługa Bartiego33. On także zuploadował
naszą produkcję, za co mu oczywiście dziękuję.



Bartezik, Blizzman, Zabrajin czy pod jaka tam jeszcze inną ksywką sie chowasz ----> Jesteś największym hipokrytom jakiego znam. Moje szczęście, że tylko przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły hardkor, szczególnie te ochraniacze : >.

Co do samego projektu, to myślałem, że gdy wchodzę na stronę zaczynającą się na xD_... to jest największe dno, ale niestety - wy upadliście niżej. Rly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować