Zaloguj się, aby obserwować  
Zabrajin

HARDCORE TEAM

234 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2009 o 17:00, Rumcajsev napisał:

> Wiek to nie wszystko
No właśnie, polecam wyjść na dwór i trochę się przewietrzyć, może "bucowatość" wyleci
z głowy.

Byłem dzisiaj ale nie pomoglo i nadal jestem bucem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 16:42, Starscream napisał:

> >
> > Lol dziecko pytał cie ktos o zdanie? Idz sie pobawic klockami
> Jesteś od niego starszy tylko o 3 lata więc wiesz...
To ja robie głupie filmiki o skakaniu na linie i masturbuje sie przy kreceniu jakiegos
dziecka wchodzacego na drzewo? Wiek to nie wszystko


Gdybyś czytał uważnie (czego, podejrzewam, nie potrafisz), wiedziałbyś, że po prostu musiałem klęknąć bo kolega był tak wysoko, iż było to konieczne. W tym momencie zabolał mnie krzyż i jęknąłem. To wszystko. Cóż, dziwne, że nie pojąłeś, że ludzie robili sobie jaja. Poza tym, widzisz, ty nie wykazujesz jakiejkolwiek kreatywności, obrażając innych i wywyższając się. Ja natomiast chcę pokazać, że razem z moimi kolegami potrafimy pokazać klasę, ale na to potrzeba czasu, bo my dopiero zaczynamy i można powiedzieć, że w tym temacie jesteśmy żółtodziobami. W dodatku biorąc pod uwagę twój wiek, jesteś jednak nieodpowiednią osobą, by mówić mi, że mam się pobawić klockami. Za mało w życiu doświadczyłeś, to też i ja nie czuję do Ciebie szacunku. Takie jest moje zdanie na tenże temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 17:11, Cierpik182 napisał:

/.../

Ktoś Ci każe wchodzić do jego tematu?

Nie moge sie oprzec pokusie klikniecia na chmurke kiedy pojawia się nowa odpowiedź:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 17:10, Starscream napisał:


Jest na tym forum przycisk "ingoruj wszystkie posty usera"? Bo nie mam ochoty rozmawiać
z tym czymś


Typowe zachowanie człowieka nie mającego argumentów na poparcie swojego zdania w określonym temacie. Zamiast inteligentnie odpowiedzieć, prezentujesz właśnie poziom wcześniej wspomnianego buca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, spokojnie! Na drugi raz skorzystam lepiej z tłumacza...;P. Niektórzy nie potrafią tu spokojnie wyjaśnić niewiedzącemu co i jak. Po co te nerwy??
Hardcore TEAM: Czekam na następny filmik. Mam nadzieję, że dostosujecie się do wszelakiej krytyki i poziom filmów wzrośnie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, internet jest pełen rzeczy których fenomenu nie potrafię pojąć, oraz "śmieszności" docenić (hardkor, demotywatory i inne) i to jest kolejna rzecz tego typu.
1. Hardcore Team logo... ubolewam nad prądem, który został zużyty w trakcie wrzucania tego na yt, walnięta muzyka z "Dancing badgers" i wrzucone logo... po 5 sekundach patrzenia na nieruchomy obraz znudziło mi się, zwłaszcza że "borsuków" już się nasłuchałem.
2. Wspinaczka i jestem hardcorem - nuda i tyle, za dzieciaka chyba każdy znajomy po drzewach się wspinał i w tej wspinaczce nic niezwykłego nie widzę. Jestem hardcorem... nienawidzę oryginału, ale przynajmniej tam się cokolwiek działo... zabawa na improwizowanych huśtawkach jest całkiem fajna dla osoby która to robi, ale na prawdę do podziwiania na filmie to się raczej słabo nadaje. Jeśli to wszystko jest "hardcorowe" to na następnym filmiku spodziewam się skręcania mebli, mycia garów i jazdy na rowerze trzymając kierownicę TYLKO JEDNĄ RĘKĄ...
3. Podcast - nic interesującego, głos autora denerwujący, zwłaszcza w połączeniu z taką niby luzacką intonacją.
4. WOW - nie trawię masówek, a ten materiał mnie tym bardziej nie przekonuje, szybko nawijane, a poza tym że warto grać w WOW''a bo warto i jest wielu graczy nie dowiadujemy się nic.

Podsumowując, jak na razie nic ciekawego poza tym, że macie dobre chęci nie widzę. Albo materiał o niczym, albo przydługi i nudnawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 18:19, Bezi32 napisał:

Hardcore TEAM: Czekam na następny filmik. Mam nadzieję, że dostosujecie się do
wszelakiej krytyki i poziom filmów wzrośnie:).

Jaki poziom? Przecież ich filmiki są beznadziejne - nie prezentują sobą nic ciekawego, do tego beznadziejne ujęcia (potrząsanie kamery WOT?) . Dzieci mogły by już skończyć bo szkoła się zaczęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 19:13, Kaucz napisał:

Jaki poziom? Przecież ich filmiki są beznadziejne - nie prezentują sobą nic ciekawego,
do tego beznadziejne ujęcia (potrząsanie kamery WOT?) . Dzieci mogły by już skończyć
bo szkoła się zaczęła.

O to mi chodzi, że chciałbym aby ich poziom wzrósł:D. Nie piszę, że to jest dzieło wszech czasów, ale chcę, żeby się rozwijali i nakręcili w końcu coś sensownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 15:20, Starscream napisał:

Reszta posta to jakies pierdoly wiec odpowiem tylko na ta linie

Prawda w oczy kole ;)

Dnia 06.09.2009 o 15:20, Starscream napisał:

To źle myślałeś. Nigger pochodzi od negro z tego co sie orientuje tak po prostu nazywano
czarnych, nie musze przypominac jak murzyni byli traktowani jeszcze 40 lat temu w USA?
To słowo nie powstało w 21 wieku i tym bardziej nie zalicza sie do slangu. Niektorzy
niedouczeni kazde slowo ktorego nie znaja pakuja do slownika slumsów

No comment. Chyba nie czytasz tego co piszesz ;) Powiedz do afroamerykanina "nigga" to zobaczymy...
"Nigga
Słowo w większości przypadków mające na celu obrażać czarnych (najczęściej Afroamerykanów). Pod koniec Stycznia 2007 roku, używanie wyrazu "nigga" zostało zabronione na terenie całej Ameryki. Z tego zamieszania zrobiła się afera, ponieważ raper Chamillionaire został nagrodzony za piosenkę w tym słowie w refrenie.
Zwrot najczęściej używany w kulturze i piosenkach hip-hop."

Dnia 06.09.2009 o 15:20, Starscream napisał:

To ze u ciebie w podstawowce nie doszliscie z materialem do slowka thread to juz nie
moja wina

A ktoś mówił że twoja ? Taki jest program nauczania... Nie jest to słowo niezbędne.

Dnia 06.09.2009 o 15:20, Starscream napisał:

Poza tym teraz juz wszyscy wszedzie musza mowic afroamerykanow? Moze zacznijmy tez mowic
na bialych biali lduzie albo rasa europejska zeby podnesc wspolczynnik poprawnosci politycznej
Murzyni i tyle. Nie sa gorsza rasa ale fakt ze niedlugo zaleja ziemie, patrzac na ich
dokonania w nauce to troche szkoda. Przyszli na gotowe po prostu...

Zaleją ziemię to chińczycy... ;) Chcą, żeby do nich mówić afroamerykanie no to w czym problem ?

Dnia 06.09.2009 o 15:20, Starscream napisał:

To k***wa zdechnij, najlepiej walnac jakies slowko po lacinie i czuc sie wyzszym
Teraz juz naprawde EOT

Może przestań pisać na końcu swoich postów EOT jak i tak odpowiadasz ? ^^ A słówka po łacinie nie użyłem żadnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 00:00, Starscream napisał:

Dlugo jeszcze mam ogladac twoja gebe? Szukasz przyjaciol czy jak? koniec dyskusji i tyle

Woah telepata! Nie... łączopata! Też chciałbym zobaczyć poprzez post użytkownika jego twarz! To musi być przydatna umiejętność. Chociaż nie... musiał bym wtedy oglądać twarz takiego dziecka jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 19:13, Kaucz napisał:

> Hardcore TEAM: Czekam na następny filmik. Mam nadzieję, że dostosujecie się
do
> wszelakiej krytyki i poziom filmów wzrośnie:).
Jaki poziom? Przecież ich filmiki są beznadziejne - nie prezentują sobą nic ciekawego,
do tego beznadziejne ujęcia (potrząsanie kamery WOT?) . Dzieci mogły by już skończyć
bo szkoła się zaczęła.

Z tym postem lądujesz na mojego GSa xD

Co do HCT - wy to oglądacie po złożeniu? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 00:10, Fouton napisał:

> Dlugo jeszcze mam ogladac twoja gebe? Szukasz przyjaciol czy jak? koniec dyskusji
i tyle
Woah telepata! Nie... łączopata! Też chciałbym zobaczyć poprzez post użytkownika jego
twarz! To musi być przydatna umiejętność. Chociaż nie... musiał bym wtedy oglądać twarz
takiego dziecka jak ty.

Gęba = avatar + nick
Jakiś zespol chorobowy? Chodzisz po ulicy i zaczepiasz nieznajomych? Nie przypominam sobie twojej ksywki
Poza tym wy chyba naprawde nie macie lepszych rzeczy do roboty tylko mi odpisywac na zamkniete posty
Moze znajdz sobie jakis kawalek liny i sobie na nim poskacz az spadniesz na kamien i wbijesz sobie nos do mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok koniec mojego udzielania sie w tym syfie, malo mnie interesuje tracenie czasu na deptanie robaków
Zaczelo sie od tego ze powiedzialem jakiemus niedoukowi gdzie ma braki to od razu rzucila sie na mnie gwardia koleczka wzajemnej adorcaji, pozniej juz tylko podczepiali sie jacys nudni kolesie bez hobby via Fouton z jego krzywym ryjem (jak juz wyjezdzac z "musiał bym wtedy oglądać twarz takiego dziecka jak ty" to na calego) i tekstem o dziecku i telepatii
Na dodatek odciagnelem uwage od potworka ktory zalozyl ten burdel
Odpowiadajcie sobie jak chcecie, zabijcie nude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 00:29, Starscream napisał:

Jakiś zespol chorobowy? Chodzisz po ulicy i zaczepiasz nieznajomych? Nie przypominam
sobie twojej ksywki

Biorąc pod uwagę, że forum jest miejscem wolnej dyskusji, to ciężko mówić o znajomych i nieznajomych. A odpisać wręcz wypada, jeśli opinia danej osoby skrajnie nie zgadza się z naszą.

Dnia 07.09.2009 o 00:29, Starscream napisał:

Poza tym wy chyba naprawde nie macie lepszych rzeczy do roboty tylko mi odpisywac na
zamkniete posty


Twój post może i jest zamknięty, ale to nie oznacza, że nie można na niego odpowiedzieć :)

Cóż, naprawdę, nie życzyłbym ci, żebyś z taką brukową wiedzą z angielskiego (bez obrazy, daj dokończyć) wybrał się do Stanów, czy Wielkiej Brytanii. Chociaż panują tam dialekty, slangi itp. itd. to jednak słowo nigga, jest i zapewne będzie obraźliwe. I to w stopniu narażającym mówiącego na uszczerbek na zdrowiu. Wyraz ten może być stosowany między murzynami, tu się zgodzę, ale to jak w Polsce - jak obca osoba cię pozwyzywa od ch***, k***, to z całą pewnością nie będziesz zbyt szczęśliwy. Ale bywa i tak, że w rozmowie taki wyraz pojawia się jako w zasadzie nieuwłaczający godności (wejdź po prostu do gimnazjum, sam zobaczysz...). A więc nie wolno popadać w skrajności - osobiście uważam, że nawet nazbyt klasyczny język, jakiego uczysz się na kursach/w szkole będzie lepszy do porozumiewania się w obcym kraju, aniżeli jakikolwiek dialekt/slang. W obu przypadkach cię zrozumieją, za to w tym pierwszym nie ryzykujesz przypadkowego obrażenia kogoś (znaczenie danego wyrazu, a to, kiedy wolno je zastosować to naprawdę odmienne kwestie - dla przykładu obcokrajowiec nie znający dobrze polskiego pyta o drogę. Odopowiadasz mu, a on jako podziękowanie mówi: Dziękuje bardzo lub Dzięki, k****. Jakoś wolałbym usłyszeć od obcokrajowca to pierwsze, a ty?)

Dnia 07.09.2009 o 00:29, Starscream napisał:

To źle myślałeś. Nigger pochodzi od negro z tego co sie orientuje tak po prostu nazywano czarnych, nie musze > przypominac jak murzyni byli traktowani jeszcze 40 lat temu w USA? To słowo nie powstało w 21 wieku i tym
bardziej nie zalicza sie do slangu. Niektorzy niedouczeni kazde slowo ktorego nie znaja pakuja do slownika
slumsów

Wiesz, że słowa zmieniają znaczenie? Kilkaset lat temu słowo kobieta w języku polskim było obraźliwe, a taki np. kutas wręcz przeciwnie (ba, wręcz wypadało mieć ich wiele!)? Obecnie JEST to wyrażenie ze slangu.

PS Mam nadzieję, że z braku argumentów (choć mam nadzieję na jakąś porządną polemikę) nie będziesz czepiać się mojej wiedzy z języka - reprezentuję całkiem niezły poziom CPE.

Dnia 07.09.2009 o 00:29, Starscream napisał:

Poza tym teraz juz wszyscy wszedzie musza mowic afroamerykanow? Moze zacznijmy tez mowic na bialych
biali lduzie albo rasa europejska zeby podnesc wspolczynnik poprawnosci politycznej

Hmmm, a więc wedle tej samej kategorii mogę mówić na homoseksualistę pedał? No przecież znaczy to samo. Jeżeli ktoś uważa, że dane wyrażenie mu uwłacza, to ma święte prawo stwierdzić, że nie chce by je na nim stosowano.

Mam nadzieję na jakąkolwiek odpowiedź, no, chyba, że uważasz, że to cię przerasta. Chociaż "prawdziwa cnota krytyk się nie boi"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować