Zaloguj się, aby obserwować  
Zabrajin

HARDCORE TEAM

234 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2009 o 22:08, SongoX napisał:

> Wiesz, wtedy się tak dziwnie jakby pochyliłem i coś mnie tak zabolało chwilowo.
A, 13
> lat mam.

Z twojego rozumowania stawiałbym raczej na 6/7 lat. Zróbcie coś na prawdę hardcorowego,
albo śmiesznego, wtedy zapodaj jakiś link ;)


Wiesz, ja Cię nie zmuszam do oglądania tego, w końcu po to założyłem ten temat: nie chwalę się niczym na całym forum, tylko w specjalnie wydzielonym temacie umieszczam linki :) My natomiast staramy się dać to, co najlepsze. Poza tym, gdzie ja napisałem, że filmik ze wspinaczką miał być śmieszny? On miał pokazać wspinanie się konkretnej osoby. Jeśli chodzi o nazwę naszego teamu, jest ona nieco myląca, bo my nie będziemy robić hardkorowych filmików. "Hardkorowość" chcieliśmy pokazać tylko tym pierwszym klipem. Niestety, wyszło to, jak sami widzieliście, z średnim efektem.

Następny filmik będzie ukazywał jednego z nas jeżdżącego po rampie. Chyba, że chcecie coś innego, poza tym, nadsyłanie pomysłów jest mile widziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie całego tematu i jego idei:

............................................________
....................................,.-‘”...................``~.,
.............................,.-”...................................“-.,
.........................,/...............................................”:,
.....................,?......................................................\,
.................../...........................................................,}
................./......................................................,:`^`..}
.............../...................................................,:”........./
..............?.....__.........................................:`.........../
............./__.(.....“~-,_..............................,:`........../
.........../(_....”~,_........“~,_....................,:`........_/
..........{.._$;_......”=,_.......“-,_.......,.-~-,},.~”;/....}
...........((.....*~_.......”=-._......“;,,./`..../”............../
...,,,___.\`~,......“~.,....................`.....}............../
............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-”
............/.`~,......`-...............................\....../\
.............\`~.*-,.....................................|,./.....\,__
,,_..........}.>-._\...................................|..............`=~-,
.....`=~-,_\_......`\,.................................\
...................`=~-,,.\,...............................\
................................`:,,...........................`\..............__
.....................................`=-,...................,%`>--==``
........................................_\..........._,-%.......`\
...................................,<`.._|_,-&``................`\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 22:54, Zabrajin napisał:

> > Wiesz, wtedy się tak dziwnie jakby pochyliłem i coś mnie tak zabolało chwilowo.

> A, 13
> > lat mam.
>
> Z twojego rozumowania stawiałbym raczej na 6/7 lat. Zróbcie coś na prawdę hardcorowego,

> albo śmiesznego, wtedy zapodaj jakiś link ;)

Wiesz, ja Cię nie zmuszam do oglądania tego, w końcu po to założyłem ten temat: nie chwalę
się niczym na całym forum, tylko w specjalnie wydzielonym temacie umieszczam linki :)
My natomiast staramy się dać to, co najlepsze. Poza tym, gdzie ja napisałem, że filmik
ze wspinaczką miał być śmieszny? On miał pokazać wspinanie się konkretnej osoby. Jeśli
chodzi o nazwę naszego teamu, jest ona nieco myląca, bo my nie będziemy robić hardkorowych
filmików. "Hardkorowość" chcieliśmy pokazać tylko tym pierwszym klipem. Niestety, wyszło
to, jak sami widzieliście, z średnim efektem.

Następny filmik będzie ukazywał jednego z nas jeżdżącego po rampie. Chyba, że chcecie
coś innego, poza tym, nadsyłanie pomysłów jest mile widziane :)


Właśnie. Dobrze, że macie jakieś zajęcie. Bądź co bądź lepsze to niż jaranie fajek. Sam pomysł nie jest zły, ale brakuje, jak już napisałeś wykonania. Jak widzę jest tam całkiem spory team. Poświęćcie trochę czasu i zbudujcie z desek itp. dobrą rampę rowerową. W każdym razie wiadomo o co chodzi:). Jakby to dobrze wyszło i kamera by się tak nie trzęsła to by było spoko:D. No a z tym jękiem, to jestem pewien, że w Media Player dałoby się go usunąć. Wystarczy trochę pracy i dobre chęci. Powodzenia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>"Hardkorowość" chcieliśmy pokazać tylko tym pierwszym klipem. Niestety, wyszło

Dnia 04.09.2009 o 22:54, Zabrajin napisał:

to, jak sami widzieliście, z średnim efektem.

Wyszło ze średnim efektem? Raczej wcale nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezi: geniuszu, mistrzu kinematografii, dołącz do nich i pokażcie jeszcze bardziej dołujące filmiki...

A tak w ogóle to ja bym ten temat zamknął. Miejsce spammu, a głupie dzieci się jarają, że ktoś się nimi interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 13:44, Blutok napisał:

Bezi: geniuszu, mistrzu kinematografii, dołącz do nich i pokażcie jeszcze bardziej dołujące
filmiki...

A tak w ogóle to ja bym ten temat zamknął. Miejsce spammu, a głupie dzieci się jarają,
że ktoś się nimi interesuje.


Całe szczęście ty nie jesteś moderatorem, więc nic nie zrobisz. A to, że ktoś pisze kulturalnie (w przeciwieństwie do Ciebie), to nie znaczy, że trzeba go wyzywać. Poza tym, ja mówiłem, że wcale nie musisz tego oglądać, bo właśnie po to jest ten osobny temat, geniuszu. Dlatego też, jak nie chcesz, nie oglądaj.

Dnia 05.09.2009 o 13:44, Blutok napisał:

>"Hardkorowość" chcieliśmy pokazać tylko tym pierwszym klipem. Niestety, wyszło
> to, jak sami widzieliście, z średnim efektem.
Wyszło ze średnim efektem? Raczej wcale nie wyszło.



Tak, zdajemy sobie z tego sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 13:44, Blutok napisał:

Bezi: geniuszu, mistrzu kinematografii, dołącz do nich i pokażcie jeszcze bardziej dołujące
filmiki...

A tak w ogóle to ja bym ten temat zamknął. Miejsce spammu, a głupie dzieci się jarają,
że ktoś się nimi interesuje.

Oh! Per Blutok się wnerwił, że nie może pisać na moim GS'' ie i będzie mnie na forum jechał:O. Bardzo proszę. Zostań sobie moderatorem i sobie usuń ten temat. Kto ci broni? Ja napisałem, co można by zrobić, żeby coś z tych filmików było. Nie muszę tutaj od razu wyzywać od szmat i debilów, bo już się na tobie wyżyłem:). Lepiej powiedz im co mogą zrobić, żeby było lepiej, a nie żeby od razu przestali. Jak napisalem, lepsze to niż jaranie fajek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezi: no z tym, że to lepsze niż jaranie fajek się zgodzę. Widać masz doświadczenie.

Co bym im doradził? Żeby przestali kręcić to badziewie. Niech do szkoły pójdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do ciebie pytanie: Czy ty sobie zdajesz sprawę że jesteście pośmiewiskiem? Widzisz co się dzieje w tym temacie i na YouTube. Moim zdaniem lubisz prowokować.
Bezi32
Skąd wiesz czy ten "hardkor" nie wchodził na drzewo po zielonym? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 15:57, DonSzabla napisał:

Ja mam do ciebie pytanie: Czy ty sobie zdajesz sprawę że jesteście pośmiewiskiem? Widzisz
co się dzieje w tym temacie i na YouTube. Moim zdaniem lubisz prowokować.
Bezi32
Skąd wiesz czy ten "hardkor" nie wchodził na drzewo po zielonym? :D



DonSzabla: zgadzam się. Skąd on może wiedzieć, czy nie jarał czegoś.

Poza tym kiedyś dzieciaki bez tych komputerów, komórek i kamer też miały zajęcia. Np. gra w piłkę. Wtedy też nie było miejsc specjalnie do tego wyznaczonych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 15:57, DonSzabla napisał:

Ja mam do ciebie pytanie: Czy ty sobie zdajesz sprawę że jesteście pośmiewiskiem? Widzisz
co się dzieje w tym temacie i na YouTube. Moim zdaniem lubisz prowokować.
Bezi32
Skąd wiesz czy ten "hardkor" nie wchodził na drzewo po zielonym? :D

No moze i racja. Ja bez ziolka tez bym się bał:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ty ćpałeś w moim wieku, w takim razie przekazuję wyrazy współczucia, ja natomiast jestem czysty, tak jak mix i bartii33. Więc proszę skończyć z tymi dziadowskimi insynuacjami, DonSzabla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 18:57, Zabrajin napisał:

Może ty ćpałeś w moim wieku, w takim razie przekazuję wyrazy współczucia, ja natomiast
jestem czysty, tak jak mix i bartii33. Więc proszę skończyć z tymi dziadowskimi insynuacjami,
DonSzabla.

Skończę z tymi dziadowskimi insynuacjami jak ty skończysz dawać dziadowskie filmiki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 18:57, Zabrajin napisał:

Może ty ćpałeś w moim wieku, w takim razie przekazuję wyrazy współczucia, ja natomiast
jestem czysty, tak jak mix i bartii33. Więc proszę skończyć z tymi dziadowskimi insynuacjami,
DonSzabla.

Ja też mam 13 lat i bynajmniej nie ćpam. Przez głupi proszek można sobie całe życie zepsuć. Naprawdę nie warto. Co z tego, że przecież " każdy bierze i to jest normalne ". Nie, to nie jest normalne i mi żal dupe ściska, jak widzę jakiegoś naćpanego głupka. Jak to u nas w szkole jest napisane " służy do zabijania, nie do szpanowania!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2009 o 18:57, Zabrajin napisał:

Więc proszę skończyć z tymi dziadowskimi insynuacjami

Wiem ze sie starasz brzmiec powaznie ale ja bym ci radzil przestac bo to smiesznie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 19:02, Bezi32 napisał:

Ja też mam 13 lat i bynajmniej nie cipam. Przez głupi proszek można sobie całe życie
zepsuć. Naprawdę nie warto. Co z tego, że przecież " każdy bierze i to jest normalne
". Nie, to nie jest normalne i mi żal dupe ściska, jak widzę jakiegoś naćpanego głupka.
Jak to u nas w szkole jest napisane " służy do zabijania, nie do szpanowania!".

Nie oszukujmy się tylko ujaranemu gościowi filmiki Zabrajin-a się spodobają :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 19:05, DonSzabla napisał:

Nie oszukujmy się tylko ujaranemu gościowi filmiki Zabrajin-a się spodobają :]

Nie tylko. Można też być pijanym:}.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 19:06, Bezi32 napisał:

> Nie oszukujmy się tylko ujaranemu gościowi filmiki Zabrajin-a się spodobają :]

Nie tylko. Można też być pijanym:}.


jak jesteś pijany to na widok takiego **** trzeźwiejesz, lub rzygasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować