Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kontrowersyjny striptiz w Heavy Rain broniony przez Cage`a

41 postów w tym temacie

Znaczki nie są same w sobie stworzone po to, aby nieletni w nie nie grali ;). Jest po to, żeby ich rodzice wiedzieli, że ta gra nie jest dla nich. Nieletni znaczek oczywiście zignoruje, jak tak robiłem i żyję.

Do tej pory pamiętam przerażoną panią w sklepie, w którym kupowałem Carmageddon.
" -Ale czy wiesz, że w tej grze zabija się ludzi i zwierzęta samochodem ?? " No baaaaa :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze mówi skoro gra jest dla dorosłych to nie widzę problemu żeby zawierała takie elementy. Dodatkowo dobija mnie że na trailerach gier które pytają przed obejrzeniem ile masz lat i tak cenzurują skąpo odziane laski ale jak kolesi dostaje shotgun-em w łeb to już ok. Niech się sami zastanowią co jest bardziej szkodliwe dla psychiki młodych ludzi krwawe sceny czy roznegliżowane panienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 08:07, likop2 napisał:

Striptiz w grze - +50% do ściągnięć przez nastoletnie dzieci.

Na szczęście na PS3 jest niełatwo o pirata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, gdyby więcej developerów robiło gry dla dorosłych, ale dla dorosłych nie dla zepsutych nastolatków. Celuję, że gra może dostać nawet przez ESRB status AO. I gdyby tak dostał, to dobrze by było, gdyby developer nie zmieniał wszystkiego by tytuł dostał status M. Gra dla dorosłych to gra dla dorosłych, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

amerykanie są zakłamanym narodem. nie ma nic kontrowersyjnego w grze gdzie się biega i zabija ludzi a później wyrywa im serca i je zjada ale jak zobaczą pół cycka i pośladek to odrazu im sie moralność włancza. niech lepiej ograniczą dostęp do broni a nie zwalają na gry komputerowe i kinematografię degradacje swojego społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde! To czemu się szkół nie czepiają o podręczniki do biologii? Tam to nie tylko kobiety pokazują. I co? Żadnego znaczka M na okładce nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 10:25, Sipso2008 napisał:

Kurde! To czemu się szkół nie czepiają o podręczniki do biologii? Tam to nie tylko kobiety
pokazują. I co? Żadnego znaczka M na okładce nie widziałem.


Akurat argument ten jest strasznie do niczego, mimo tego, że intencje miałeś może słuszne. Porównywanie poznawania anatomii w celach edukacyjnych do gry z elementami erotyki jest strasznie naciągane i nietrafne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, dlaczego kawalek fajnego cycka jest od +18... A to ze kolesiowi mozna przestrzelic noge, odstrzelic glowe, pobic, podpalic itp jest czasem +15 lub +16... Gdzie tu sens? Gdzie tu logika? Dlaczego erotyka jest "gorsza" od przemocy?

A ma ktos linka do tego striptizu?:D najlepiej bez cenzury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fahrenheit był genialny. Heavy Rain też pewnie będzie. Szczerze... dla tej gry kupiłbym PS3. Już pierwszy trailer [z przesłuchania do filmu] maksymalnie kopał. Ehhh, kasy jednak na PS3 nie mam, pozostaje mieć nadzieję, że zrobią wersję PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w tej scenie było jeszcze coś widać xD Pamiętam, że w jakimś tam kraju chyba Mass Effect ocenzurowali, bo była bardzoooo mocna scena erotyczna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 12:38, angar31 napisał:

W Fahrenheicie też była sex scenka, chyba nawet dwie, jedna obowiązkowa z Carlą i druga
z Tiffany, choć nie wiem czy ją pokazali :D

Było więcej. Zapomniałeś o Sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest od 18 lat, więc nie wiem czy ci krytycy takich scen nadal żyją w przeświadczeniu że ich pociechy do tego czasu nie widziały nagiej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł dla dorosłych, więc i treść dla dorosłych. Mam nadzieję, że media na całym świecie wreszcie zmądrzeją i zauważą, że gry wideo to rozrywka przeznaczona nie tylko dla dzieci. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 14:12, Azuredragon napisał:

Tytuł dla dorosłych, więc i treść dla dorosłych. Mam nadzieję, że media na całym świecie
wreszcie zmądrzeją i zauważą, że gry wideo to rozrywka przeznaczona nie tylko dla dzieci.
:/

Na to bym nie liczył, niestety nadal pokutuje przekonanie że gry i seriale animowane to twory wyłącznie dla dzieci i dlatego wszelkie treści nie przeznaczone dla bobaska z przedszkola budzą ostre emocje i sprzeciw Betonowych Tradycjonalistów. Potrzeba czasu i śmierci Betonu żeby ludzie zmądrzeli... choćby trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 14:27, Hubi_Koshi napisał:

Na to bym nie liczył (...)


Najgorsze jest to, że media atakują choćby i najmniej ważną w grze scenę, która wydaje się być nieodpowiednia dla dzieci, zapominając o tym, że tytuł może posiadać głęboką, zmuszającą do refleksji fabułę, która nie jest i tak odpowiednia dla dzieci... Jedyny sposób na to, żeby media zaczęły ten temat traktować poważnie to coraz śmielsza polityka wydawców i dojrzalsze pomysły producentów. Media trzeba wreszcie przyzwyczaić do tego, że gry wideo to rozrywka dla różnych grup wiekowych. Niestety dzisiejszy trend na upraszczanie gier nie pomaga. No bo jak totalny laik ma stworzyć obiektywny reportaż o grach, jeżeli większość obecnych tytuł to prościutkie, milusie gry dla każdego? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 16:31, Azuredragon napisał:

No bo jak totalny laik ma stworzyć obiektywny reportaż o grach, jeżeli
większość obecnych tytuł to prościutkie, milusie gry dla każdego? :/

Tu nie do końca możesz mieć rację. Otóż sam fakt że gry się rozprzestrzeniają i stają się dużo popularniejsze to krok w dobrą stronę. Ludzie pieklą się na tzw. casuali, a ja się pytam "A co w tym złego". Fakt że gry stają się popularniejsze to znak że społeczeństwo zaczyna je akceptować jako formę rozrywki którą może się zająć każdy, stają się czymś normalnym, a nie tak jak jakieś paręnaście lat temu, rozrywką dla nielicznych. To naturalny kurs, który obiera każda nowa dziedzina w kulturze, najpierw jest to jakieś niezrozumiałe i często nielubione przez większość niezrozumiałe zjawisko (ot choćby rock, kino, a potem staje się coraz popularniejsze i staje się normą. Powstają rzeczy dla każdej grupy wiekowych, mające różne cele. Ludzie psioczą na zmiany bo im się nie podobają, a ja na to "Zmiany mają miejsce cały czas, nie zatrzymasz ich, więcej, ten kto się nie zmienia, nie rozwija ten ginie". Także nieco bym się wstrzymał z tym psioczeniem na "upraszczanie" zresztą gra o której jest ten artykuł jest częścią tych zmian. Jest rozwinięciem się gier w stronę dorosłego, dojrzałego odbiory. Tak samo jak kino kiedyś było tylko rozrywką, a teraz jest medium którym można przekazać zarówno głupie dowcipy jak i poważne treści tak i gry zyskują nowe formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować