Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MMO na X360 blokowane przez biurokrację Microsoftu

10 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2009 o 17:45, Inferno_PL napisał:

Płać za granie w multi, za jakieś avatary, za dodatki do gier które na PC są za free,
wolałbym kupić PS3 niż tą konsolę


Kto Ci każe za cokolwiek płacić? Ubrania dla Avatarów są dla tych co chcą jakoś fajniej wyglądać, albo podkreślić, że lubi się jakąś grę. PS3 też ma płatne dodatki.

PS. W Polsce nie możesz płacić za nic, więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to 1 raz słyszę żeby to X360 miał "przebierać w grach mmo", prędzej PS3.
Zresztą druga konsola też nei ma czym sięchwalić, jest w niewiele lepszej sytuacji - kontrakt z NC Softem podpisany, wiele produkcji mmo było zapowiedzianych - no i gdzie one ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co jeszcze zatrzymuje MMO na X360 to opląty za XBL a także jeszcze trzeba by było płacić abonament do MMO co miesiąc. Dobrze by było jak takie MMO były dla wszystkich czyli zarówno dla posiadaczy srebrnego i złotego konta na Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 19:00, Dante_Syn_Spardy napisał:

To co jeszcze zatrzymuje MMO na X360 to opląty za XBL a także jeszcze trzeba by było
płacić abonament do MMO co miesiąc. Dobrze by było jak takie MMO były dla wszystkich
czyli zarówno dla posiadaczy srebrnego i złotego konta na Live.

Wystarczy konto silver do gry w FFXI. Płacisz abo i jedziesz. Nie trzeba mieć golda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam obie konsole i pc, ale po sieci głównie gram na piecu albo ps3, bo szkoda mi płacić dodatkową kasę za to że łaskawie mogę grać online, wystarczą mi opłaty za gry mmorpg na pc :P zresztą moim zdaniem zbox live gold nie jest wart złamanego grosza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 19:03, Zaitsev napisał:

> To co jeszcze zatrzymuje MMO na X360 to opląty za XBL a także jeszcze trzeba by
było
> płacić abonament do MMO co miesiąc. Dobrze by było jak takie MMO były dla wszystkich

> czyli zarówno dla posiadaczy srebrnego i złotego konta na Live.
Wystarczy konto silver do gry w FFXI. Płacisz abo i jedziesz. Nie trzeba mieć golda.

Naprawdę? W takim razie przepraszam za pomyłkę ale czytałem gdzieś że trzeba płacić dodatkowo za Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować