Zaloguj się, aby obserwować  
Alexei_Kaumanavardze

Dredy - marnowanie włosów czy spoko fryzura

106 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2006 o 16:05, GaNgStA napisał:

> mi nie nie podoba

Ale co? O co ci chodzi? Czepiasz sie wszystkiego na forum, o co ci teraz chodzi?


Nie czepiam boze, po porstu nie lubie dredow moja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 20:13, SD4HJ napisał:

Nie czepiam boze, po porstu nie lubie dredow moja sprawa


Wiec nie rozumiem dlaczego to piszesz na forum, jesli to Twoja sprawa? A jesli ejdnak chcesz to nam powiedziec, to przedstaw jakies argumenty. A ja nie lubie nie miec dread''ow. Zapowiada sie na interesujaca wymiane pogladaow, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dredy mi sie bardzo podobaja, ale słyszałem, że jakbym sobie zrobił i by mi się znudziły, to bym sie musiał obciąż prawie na łyso, żeby sie ich pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 21:12, Wiadroman napisał:

> Nie czepiam boze, po porstu nie lubie dredow moja sprawa

Wiec nie rozumiem dlaczego to piszesz na forum, jesli to Twoja sprawa? A jesli ejdnak chcesz
to nam powiedziec, to przedstaw jakies argumenty. A ja nie lubie nie miec dread''ow. Zapowiada
sie na interesujaca wymiane pogladaow, prawda?


Chcesz? To masz.
Dlamnie dredy wygladaja jak ogon konia..tylko pokryty łajnem sorky jesli cie obrazilem ale prosiles o wyrazenie mojej opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 23:03, SD4HJ napisał:

Chcesz? To masz.
Dlamnie dredy wygladaja jak ogon konia..tylko pokryty łajnem sorky jesli cie obrazilem ale
prosiles o wyrazenie mojej opini


Wiec ja Ci powiem, ze nie wiesz jak bardzo sie mylisz. Dread''y myje sie rzadziej, niz zwykle wlosy, ale sie myje. Przez to oczywiscie myje sie je bardzo dokladnie. Ja myje swoje mniej wiecej raz na tydzien. Nie wiem skad ten pomysl, zeby w takim razie nosic tam lajno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 13:25, Wiadroman napisał:

> Chcesz? To masz.
> Dlamnie dredy wygladaja jak ogon konia..tylko pokryty łajnem sorky jesli cie obrazilem
ale
> prosiles o wyrazenie mojej opini

Wiec ja Ci powiem, ze nie wiesz jak bardzo sie mylisz. Dread''y myje sie rzadziej, niz zwykle
wlosy, ale sie myje. Przez to oczywiscie myje sie je bardzo dokladnie. Ja myje swoje mniej
wiecej raz na tydzien. Nie wiem skad ten pomysl, zeby w takim razie nosic tam lajno.


ee nie powiedzialem ze ktos tam nosi łajno tylko ze wygladaja jak lajno w polonczeniu z grzywa konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu chce sobie zrobić dredy...
trochę o tym poczytałem ale nie wiem do końca jakie są najlepsze ...oraz nie orientuje sie w cenach.
Plz help

p.s
jakie trzeba mieć włosy na dredy takie do ramion np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do dredów nic nie mam ani nie jestem ich wielką zwolenniczką. Jak ktoś chce je sobie robić nie mam nic przeciwko ani nie mam nic do osób z dredami. Sama nie planuje dredów w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 02:07, styczen16 napisał:

nie orientuje sie w cenach.


Ceny wahają się od 100 do 250 zł za samo skręcenie batów. A do tego trzeba je co jakiś czas dokręcać (wiesz, odrosty), co również trochę kosztuje. W cenach samego dokręcania się nie orientuję, zajmuje się tym moja koleżanka z klasy :-) ale nie powinno kosztować więcej niż 40 zł.

Dnia 15.04.2007 o 02:07, styczen16 napisał:

jakie trzeba mieć włosy na dredy takie do ramion np.


To zależy, czy chcesz mieć grube czy cienkie baty. Jeśli zadowolą Cię dość cienkie, to wystarczą włosy niewiele dłuższe niż do ramion. Ogólnie sprawa wygląda tak: im grubsze chcesz mieć dready, tym dłuższe włosy powinieneś mieć.

--
tabasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 02:07, styczen16 napisał:

trochę o tym poczytałem ale nie wiem do końca jakie są najlepsze ...


Zalezy ajkie masz wlosy. Jesli geste i grube zdecydowanie polecam grube. Kiedy urosna gdzies do lopatek beda sie prezentowac naprawde fajnie. :) Jesli antomiast masz cienkie i rzadkie wlosy radze zrobic albo srednie (duzo tapiru, przez co beda rosnac wolniej), albo cienkie. Przy cienkich wyjdzie ich duza liczba, co tez nie do konca jest fajne, bo dokrecenie tego to pieklo. Ostatnio w dwojke bawilismy sie z glowa kolegi 3 dni... :| Katorga.

>oraz nie orientuje sie

Dnia 15.04.2007 o 02:07, styczen16 napisał:

w cenach.


To zalezy od osoby u ktorej bedziesz robic dready. Jelsi amsz znajomego, ktory sie tym zajmuje oczywiscie najlepiej skierowac sie do niego. :D Wtedy cena nie powinna byc specjalnie wygorowana. ;) Ogolnie jednak dready kosztuja ok. 100PLN, co moim zdaniem nie jest wielkim wydatkiem. Czasami moje siostry wydaja kilkadziesiat zlotych za strzyzenie, wiec nawet mozna na tym teoretycznie zaoszczdzic. ;D
Co do dokrecania, to zdecydowanie najlepsza metoda jest dokrecanie ich samemu, ewentualnie zatrudnic do tego rodzine i znajomych. :] Polecam ta medote z dwoch powodow: po pierwsze regularnie dokrecane dready szybciej dojrzewaja i sa zawsze w lepszym stanie, po drugie mozna na tym znow zaoszczedzic. :) Wiem, bo mam dready juz ok. 1,5 roku i koszt moich dreadow wynosil 80PLN i kilka browarow. :D

Dnia 15.04.2007 o 02:07, styczen16 napisał:

p.s
jakie trzeba mieć włosy na dredy takie do ramion np.


W sumie mozna robic juz od ok. 5cm. Nie polecam jednak tej metody, bo skroca sie, beda sztywne i beda sterczec we wszystkei strony i nawet nie da sie ich jakos ujarzmic opaska, czy czymkolwiek innym. Ja robilem, jak mailem wlosy do ramion i skrocily sie gdzies o 1/3, co uwazam za odpowiednia dlugosc, bo juz dalo sie utrzymac je pod opaska, nie sterczaly irytujaco w kazda strone i wkrotce dalo sie juz je jakos slapac w kitke.

Ogolnie polecam ta fryzure. :) Przejdz przez pierwsze 3 miesiace meczarni i pozniej ebdzie jzu z gorki. Wyroznij sie z tlumu, badz oryginalny! :) A tak naprawde, to naprawde warto, bo dziewczyna sie podoba. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 00:19, Wiadroman napisał:

> trochę o tym poczytałem ale nie wiem do końca jakie są najlepsze ...

Zalezy ajkie masz wlosy. Jesli geste i grube zdecydowanie polecam grube. Kiedy urosna gdzies
do lopatek beda sie prezentowac naprawde fajnie. :) Jesli antomiast masz cienkie i rzadkie
wlosy radze zrobic albo srednie (duzo tapiru, przez co beda rosnac wolniej), albo cienkie.
Przy cienkich wyjdzie ich duza liczba, co tez nie do konca jest fajne, bo dokrecenie tego to
pieklo. Ostatnio w dwojke bawilismy sie z glowa kolegi 3 dni... :| Katorga.

>oraz nie orientuje sie
> w cenach.

To zalezy od osoby u ktorej bedziesz robic dready. Jelsi amsz znajomego, ktory sie tym zajmuje
oczywiscie najlepiej skierowac sie do niego. :D Wtedy cena nie powinna byc specjalnie wygorowana.
;) Ogolnie jednak dready kosztuja ok. 100PLN, co moim zdaniem nie jest wielkim wydatkiem. Czasami
moje siostry wydaja kilkadziesiat zlotych za strzyzenie, wiec nawet mozna na tym teoretycznie
zaoszczdzic. ;D
Co do dokrecania, to zdecydowanie najlepsza metoda jest dokrecanie ich samemu, ewentualnie
zatrudnic do tego rodzine i znajomych. :] Polecam ta medote z dwoch powodow: po pierwsze regularnie
dokrecane dready szybciej dojrzewaja i sa zawsze w lepszym stanie, po drugie mozna na tym znow
zaoszczedzic. :) Wiem, bo mam dready juz ok. 1,5 roku i koszt moich dreadow wynosil 80PLN i
kilka browarow. :D

> p.s
> jakie trzeba mieć włosy na dredy takie do ramion np.

W sumie mozna robic juz od ok. 5cm. Nie polecam jednak tej metody, bo skroca sie, beda sztywne
i beda sterczec we wszystkei strony i nawet nie da sie ich jakos ujarzmic opaska, czy czymkolwiek
innym. Ja robilem, jak mailem wlosy do ramion i skrocily sie gdzies o 1/3, co uwazam za odpowiednia
dlugosc, bo juz dalo sie utrzymac je pod opaska, nie sterczaly irytujaco w kazda strone i wkrotce
dalo sie juz je jakos slapac w kitke.

Ogolnie polecam ta fryzure. :) Przejdz przez pierwsze 3 miesiace meczarni i pozniej ebdzie
jzu z gorki. Wyroznij sie z tlumu, badz oryginalny! :) A tak naprawde, to naprawde warto, bo
dziewczyna sie podoba. ;D

Yeeah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 21:13, sekundka napisał:

Hej, mam takie pytanie. Czu zna ktoś jakiś dobry sposób na szybszy porost włosów? (Bez tabletek
i kremów)

Chyba niema, oprucz w bajkach, ale ja się mało znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dredy! Okropność, swędzi i wsumie to nic nie daje. Kiedyś byłem w szpitalu i byłem w pokoju z jakąś Julią i ona miała dredy. Puźniej patrzę a ona se je zmywa wodą!!! I hop,już nie ma! A ja zdziwiony pytam co to za dredy, które można zmyć? Powiedziała, że jakoś se je zpirytusem zrobiła na dyskoteke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dredy uważam za rzecz w stylu "chcesz to rób, nie chcesz nie rób" to tylko od nas zależy co zrobimy z sobą ja nie lubię ich i wole normalne krótkie włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować