Zaloguj się, aby obserwować  
Alexei_Kaumanavardze

Dredy - marnowanie włosów czy spoko fryzura

106 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2005 o 14:22, graczomaniak napisał:

Tylko jak ci sie znudzą to bedziesz musial sie ogolic na łyso...:D:D:D


No właśnie, nie posiadacze mówili tu, że wystarczy poczekać na odrosty, nie dokręcać ich i potem zgolić się tak żeby odrosty zostały.. w ten sposób uchronisz się przed całkowitą utrata piór ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli lysi i tak gora ... :D, z reszta to z tymi odrostami, to tak troche wg mnie, nie za bardzo ... moglo by to po jakims czasie dziwnie wygladac ... tak mi sie przynajmniej wydaje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 00:09, Budo napisał:

> Po przeczytaniu tych wszystkich postów mam jedną myśl:
> Ludzie! golcie głowy na łyso i kupcie sobie peruki
z ulubioną
> fryzurą
!
> Mało zachodu z utrzymaniem a jak się znudzi wystarczy zdjąć.

A wiesz że to nie jest
głupie? :P
Tylko dobra peruka to duuuużo kasy :(
Ja jestem łysy i dobrze mi z tym, ale uważam że dredy to fajna sprawa,
kiedyś nawet chciałem sobie zrobić, ale mam tak masakryczne włosy, że zanim urosną ścinam je w cholerę.


Witam w Klubie "Jest mi łyso"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DREADY TO NIE TYLKO FRYZURA!!!
Nie robi się ich ( choć ostatni niestety tak jest ) tylko żeby ''ładnie'' wyglądać. Poszukajcie sobie na necie skąd one ''pochadzą'' jaką mają historię, kto je POWINIEN nosić, jakie powinno się mieć przekonania. To coś więcej niż np. warkoczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 11:08, Don Majorro napisał:

DREADY TO NIE TYLKO FRYZURA!!!
Nie robi się ich ( choć ostatni niestety tak jest ) tylko żeby ''ładnie'' wyglądać. Poszukajcie
sobie na necie skąd one ''pochadzą'' jaką mają historię, kto je POWINIEN nosić, jakie powinno
się mieć przekonania. To coś więcej niż np. warkoczyki.

Do Twojego posta dopiszę parę innych postulatów, powiązanych z przekonaniami:
Wegetarianie powinni chodzić w tenisówkach. Żadnych butów ze skóry! Skórę zdziera się ze zwierząt...
Obrońcy Praw Zwierząt powinni chodzić w tenisówkach. Z powodów , jak wyżej.
Zieloni Powinni chodzić w kapciach z łyka, ewentualnie drewniakach. To surowce odnawialne.
Obrońcy środowiska powinni chodzić nago i boso. Rośliny i zwierzęta też mają prawo do życia. A przemysł, wytwarzający sztuczne produkty zatruwa środowisko naturalne. Nagość ułatwia też rozwój komarów i meszek, im do rozwoju potrzebna jest krew. Może to być krew obrońców środowiska.
A młodzieży zabronić noszenia dżinsów! Mogą je nosić tylko starzy, którzy noszą je od czasów, kiedy sami byli młodzieżą!
To tyle komentarza do przekonań "dreadowych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o Rastamanów. Czyli wielbicieli Jaha, Bob Marleya i muzyki reggae ?
To chyba każdy wie, ale jak Ci pasi sama fryzurka to już nie wolno sobie zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dredy moze i fajnie wyglądają ale nie na wwszystkich:) U mojego kumpla srednio to wygląda:/ I ma straszny lupież na kazdym warkoczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 12:02, Widek napisał:

Dredy moze i fajnie wyglądają ale nie na wwszystkich:) U mojego kumpla srednio to wygląda:/
I ma straszny lupież na kazdym warkoczyku


A mój kumpel w klasie, który jest skaterem (jak do deklinować ?) mówi, że wygląda to jak krzak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzycie strasznie ''krótko'', widzicie tylko to co jest napisane i odbieracie wszystko dosłownie. ZERO rozumienia,sortowania tekstu,''trzeźwego''(rozumiecie?) rozumowanie. Ja nie napisałem ANI RAZU, że "nie mogą", pisałem "powinni" a to DUŻA rużnica. A co do przykładów, to patrząc tak ja ty, to nie oddychaj bo inny człowiek może umżeć z braku tleny, a jest starszy-czyli oddycha już dłużej od ciebie i ma większe prawo do robienia tego niż ty. ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórym to naprawdę pasuje. Ale ja wyglądałbym w tym jak patafian (ze względu na duży sagan w dłuższych włosach wyglądam jak naturalizowany motocyklista). Osobiście moja znajoma ma dredy i wygląda w nich świetnie. Nie mam nic przeciwko dredom, tak jak nie mam nic przeciwko rastafarianinom (ale do legalizacji marihuany - owszem! ale to nie miejsce do takich rozmów...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 21:30, gloody napisał:

Czy to prawda?

Oż co za podpuche nam tutaj pakujesz :-P. Ja za to słyszałem że jest niefajnie jak ci sie nietoperz wpakuje włosy, trzeba golić na łyso.
Co do dredów jako fryzura, a prosze was bardzo nie mam nic przeciwko nim tak samo jak nie mam nic przeciw łysym glacom czy irokezom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 21:30, gloody napisał:

Ja myślałem nad Dredami, ale potem usłyszałem, że mogą się w nich gnieździc pająki... Czy to
prawda?


Pająki? Człowieku, mam dready juz kilka ładnych lat i pająków niemam, ale może dlatego, że moje wszy, pchły, kleszcze,i jakieś takie małe robaczki w koloże zgniłej zieleni je zjedły...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 21:39, Don Majorro napisał:

> Ja myślałem nad Dredami, ale potem usłyszałem, że mogą się w nich gnieździc pająki...
Czy to
> prawda?

Pająki? Człowieku, mam dready juz kilka ładnych lat i pająków niemam, ale może dlatego, że
moje wszy, pchły, kleszcze,i jakieś takie małe robaczki w koloże zgniłej zieleni je zjedły...?


Ja mam rok i jeszcze nic mi sie nie zagnieździło :) Szydełkuje je sobie sam (w czasie pisania tego posta też :]) i jestem zadowolony. Mam 40 sztuk grubości małego palca i 20 szt grubości pala środkowego (tego od ''faka''). Czyli razem 60 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 22:11, GaNgStA napisał:

> > Ja myślałem nad Dredami, ale potem usłyszałem, że mogą się w nich gnieździc pająki...

> Czy to
> > prawda?
>
> Pająki? Człowieku, mam dready juz kilka ładnych lat i pająków niemam, ale może dlatego,
że
> moje wszy, pchły, kleszcze,i jakieś takie małe robaczki w koloże zgniłej zieleni je zjedły...?


Ja mam rok i jeszcze nic mi sie nie zagnieździło :) Szydełkuje je sobie sam (w czasie pisania
tego posta też :]) i jestem zadowolony. Mam 40 sztuk grubości małego palca i 20 szt grubości
pala środkowego (tego od ''faka''). Czyli razem 60 :]


To spooro. Ja mam 38 i chce zrobić sobie żeby było jeszcze mniej ale żeby były grubsze.
A co do tych robaków to, oczywiście był żart. Ludzie dziwnie pojmują dready - ty pająki, robaki, wszy, że się nie myją, itd.itp. Nie kumam skąd ten przesąd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2006 o 22:16, Don Majorro napisał:


To spooro. Ja mam 38 i chce zrobić sobie żeby było jeszcze mniej ale żeby były grubsze.
A co do tych robaków to, oczywiście był żart. Ludzie dziwnie pojmują dready - ty pająki, robaki,
wszy, że się nie myją, itd.itp. Nie kumam skąd ten przesąd :D


Ja nie lubie milion razy odpowiadać jak to sie myje robi czesze i inne głupoty. Coraz cześciej na takie pytania wybucham gniewem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 22:37, GaNgStA napisał:


>
> To spooro. Ja mam 38 i chce zrobić sobie żeby było jeszcze mniej ale żeby były grubsze.

> A co do tych robaków to, oczywiście był żart. Ludzie dziwnie pojmują dready - ty pająki,
robaki,
> wszy, że się nie myją, itd.itp. Nie kumam skąd ten przesąd :D

Ja nie lubie milion razy odpowiadać jak to sie myje robi czesze i inne głupoty. Coraz cześciej
na takie pytania wybucham gniewem


A ja dalej - smiechem, ale to nuży, masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować