Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA wieszczy konsolę Xbox 560

34 postów w tym temacie

heh ale masło na maślane a na koniec wyszło to co juz każdy wie, po prostu reedycja konsol, jak to było z PS2, wersja slim, i o czym tu mowa, żadnej rewolucji nie ma, a xbox 720 wyjdzie najprawdopodobniej tak jak planują w 2012r. bo obecne mozliwości xboxa stają się coraz mniejsze, a natal wcale sytuacji nie poprawi, musieliby przebudowac wnętrze, dowalić więcej pamięci, lepsze procki itd. żeby xbox znowu zaczął stawiac czoło najlepszym wymaganiom.

Wersja 720 jest nieunikniona i to w bliskiej przyszłości, a jeśli nie to nastąpi rychłe załamanie rynku konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że zanim wyjdzie prawdziwa kolejna generacja konsol z o wiele lepszą grafiką, fizyką, możliwościami, to wcześniej na rynek wejdą reedycje obecnych konsol z poprawkami, ale nie tak dużymi, żeby nazwać to kolejną generacją, stąd nazwa X560, PS 3.5...

I tak, jak wyżej wspomniał Bubba - powinno być X540.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większej durnoty od dłuższego czasu nie czytałem. Brawa dla EA...

A nie, czekajcie. Czytałem: o wzorowaniu elementów RPG na grach takich jak Diablo czy WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 16:58, likop2 napisał:

560? maks to chyba 360 stopni, tak? Orłem z gommetri nie jestem, ale 360* to na pewno
maks obrócenia!



To nie max "obrócenia". Możesz się obrócić nawet 100000000000 k stopni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 15:05, Bajta2 napisał:

No tak bo zanim wyjdzie PS 4 to nowy X już będzie siedział na rynku z rok albo 2.



Wiesz co mówisz? Obie firmy chcą wypuścić konsolę jak najwcześniej. Sony już nie chce zawalić sprawy jak przy premierze ps3 a więc twoje teorie zostaw dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden obrót ma 360 stopni, ale jak obrócisz się 2 razy masz już 720, bardziej zastanawia mnie, czy kula może mieć jakiś stopień? Koło ma 360, ale, czy kula nie wiem jestem bardzo ciekawy na studiach i w szkole zawsze mówili mi jakieś ciekawostki o tym jak ludzie mylą kule z kołem, ale to jakoś mi wypadło :). Co do nazwy to wg mnie nawet jeżeli to by się sprawdziło to na pewno nie będzie to ani Xbox 540 ani 560 ani nawet 720 po prostu wymyślą inną nazwę, bo moim zdaniem X720 brzmi kijowo 360 jest fajne, ale 720 na prawdę mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować