Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy będzie Xbox 360 z dyskiem 250GB?

38 postów w tym temacie

Super Elite? Nad nazwą mogliby popracować :) Biały Xbox Arcade, a reszta czarne? Dziwne, lepiej by było Elite dać na biało, a SE na czarno, wszyscy by się połapali, bo byłby to Pro z 120 Gb dyskiem (kable i tak zabrali). Dobra dysk starcza, ale co z napędem? Gry na kilku płytach DVD na horyzoncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacić o prawie połowę więcej ? W Polsce jak by taka oferta się pojawiła to zapewne gdzieś za 1500zł... W sumie nawet była by to opłacalna oferta: gra, 2 pad i 2x większy dysk :) Ile to jest w przeliczenia na złotówki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziwi ze xbox w ogole trafil do afryki XD, coz chyba az tak zle tam nie jest^^.
PS. I juz jeden argument mniej dla nas uzytkownikow Ps3:P Chociaz ja nigdy nie twierdzilem ze xbox jest specjalnie lipny, gdyby tylko nie byl od M$...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 11:58, ArchArtas napisał:

A mnie dziwi ze xbox w ogole trafil do afryki XD, coz chyba az tak zle tam nie jest^^.

Jeśli jesteś Żydem handlującym diamentami wydobywanymi kosztem 2-3 dolarów miesięcznie na jednego murzyna, to źle nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elit sprzedawany bez kabli ? Faktycznie, elitarna wersja dla wymagających graczy....Sony powinno wprowadzić promocję- po oddaniu X360 dostajesz PS3 slim za free. To by pozamiatało MS :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze bez kabli=bez hdmi z czego się cieszę, bo taki kabel to ja za 4 zł kupię. Po drugie nikt z Was nie zauważył ważnej informacji w prawym dolnym rogu napisane jest o dostępności jego i z tego wychodzi, że jeszcze przed świętami powinien on wyjść widać to tutaj http://cache.gawker.com/assets/images/kotaku/2009/08/sa360.jpg
Po trzecie cena była podana na amazonie i kosztowała mniej od obecnego Elita z PS3 się sprawdziło, więc i z tym wg mnie się sprawdzi.
Jak dla mnie to będzie nadal Elite tylko z tych wyjęli kabelek, żeby fanboye się nie darły, że MS zdzierał, bo chcą wyprzedać te Elity, żeby wyzbyć się ich z magazynów tak jak było to z Pro i wprowadzić nowe w jeszcze niższej cenie, żeby pokonać Sony marketingiem. Chciałbym zaznaczyć, że z Premium''em też tak było w podobnym przedziale czasowym zaczęły się pojawiać plotki na parę miesięcy przed tą informacją później robiły się coraz bardziej prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

250 GB to już coś, robi się powoli jak komputer ;) tylko czekać aż pojawi się XBOX360 z 500 GB, ale swoją drogą jak tanieją to plus dla mnie, bo mam chrapkę na Forza Motrosport 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 12:03, palpatine napisał:

Elit sprzedawany bez kabli ? Faktycznie, elitarna wersja dla wymagających graczy....Sony
powinno wprowadzić promocję- po oddaniu X360 dostajesz PS3 slim za free. To by pozamiatało
MS :P

Nie sądzę, ja bym osobiście nie wymienił swojego X360 na PS3 (nieważne czy Slim czy też nie), ponieważ PS3 nie ma tytułów które by mnie osobiście interesowały, jedynie w Gran Turismo chciałbym zagrać. Za to na X360 mam kilka gierek mnie interesujących: Forza 2, nadchodząca Forza 3, PGR 3 & 4 i TDU (moja ulubiona gra na PC, chociaż mam chrapkę na wersję X360, bo na PC to konwert jest).
Jedyna możliwość w której bym wymienił swojego X360 za PS3 Slim to taka, że oddaję, biorę PS3, sprzedaję PS3 taniej niż w sklepach i pozostaje mi kasy na X360 (Super?) Elite. xD

Hmm, a co do tego dysku 250GB: czy nie da rady wymienić dysku z tej obudowy w X360? Bo tam siedzi chyba zwykły HDD 2,5" taki jak w laptopach, wystarczy odkręcić, odpiąć i wyjąć stary dysk i włożyć nowy HDD, podpiąć, skręcić i podłączyć do X360 i po robocie (przynajmniej w teorii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dysk da się wymienić działają te z WD możesz włożyć jaki chcesz tylko, że MS zabezpieczył, żeby tak nie robić i Xbox 360 obsługuje maksymalnie 120GB jak narazie.

PS. Ja jedynie mógłbym X'a wymienić na PS3 jakby mi dali i jeszcze zapłacili za koszt PS3, bo wtedy kupiłbym nowego Xa na PS3 kupił LBP i GT5 pograł i sprzedał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

250 GB dysk ? Idąc tropem EA ochrzciłbym nową konsolkę Xbox''em 369 bądź 396 żeby nie było aż tak perwersyjnej koncówki.

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, otóż gdzie są zniknęły buńczuczne slogany "kup konsole, nie martw się o kolejne wydatki". 20 GB już nie wystarczy? Gry trzeba instalować tak ? No cóż... synku wykładaj pieniążki na nowy dysk jeśli chcesz bezproblemowo pograć w kilka gier więcej. Yhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy producenci konsol mogą się wreszcie uspokoić ?! Nie mówię że to źle, że robią nowe konsole. Zamierzam kupić jedną, ale jeżeli będą ciągle nowe wychodziły to się w końcu wk***ię i kupię notebooka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować