• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
smigolx

Pad a gry windows for live?

Pytanie

Witam!
Znajomy kupił grę Kane & Lynch z myślą o multiplayerowym trybie współpracy na kampanii. Tak się złożyło, że w moje łapska wpadł Pad Logitech''a Chillstream. Do pada oczywiście zainstalowałem sterownika, i teraz zacznę o schodach. Gdy wybieram tryb multi na kampanii komunikat komunikuję o wymaganym padzie od Xbox''a i chociaż sam fakt, że chillstream jest robiony na wzór xboxowych padów specjalnie pod peceta jeszcze bardziej mnie wku...
Jakie jest rozwiązanie tego problemu na gry windows live? Porażającym jest jeszcze faktem, że padem mogę zarządzać opcje konta live po wciśnięciu ''Home''. W całym swoim życiu kupiłem tylko jednego pada do gier typu Devil May Cry i dobrze, że chillstream nie jest moim wydatkiem.
Mam nadzieję, że pomożecie a temat bardziej pasuje do problemu z grami niż sprzętem bo jestem już nieco poirytowany co można wywnioskować po poście ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

ja mam pytanie co do gier takich jak: Gears of War, Kane & Lynch: Dead Men i The Club. Czy w tych graj jest takie coś jak autocelowanie? Ostatnio dostałem pada XboX360 dla Windowsa i pograł bym w te gry na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Powiem tak, w gry które dobrze na PC zrobiona mysz i klawisze zawsze będzie się lepiej sprawdzały. Pad ma sens może bardziej przy jakichś ścigałkach, grach gdzie mniejszy nacisk położony jest na dokładne celowanie a raczej na wybór celów jak Assasin''s Creed czy Batman AA ale do Gearsa czy K&L lepsze kombo klawisze+gryzoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.09.2009 o 12:07, igor8472 napisał:

Powiem tak, w gry które dobrze na PC zrobiona mysz i klawisze zawsze będzie się lepiej
sprawdzały. Pad ma sens może bardziej przy jakichś ścigałkach, grach gdzie mniejszy nacisk
położony jest na dokładne celowanie a raczej na wybór celów jak Assasin''s Creed czy
Batman AA ale do Gearsa czy K&L lepsze kombo klawisze+gryzoń.


Niby tak jednak po ciężkim dniu wole położyć się na wersalce zrelaksować się przy takich grach grając na padzie (Assasin''s Creed da się grac pa padzie? (bez takich programów jak Xpadder))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować