Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najładniejsza woda w Crysisie

44 postów w tym temacie

W sumie fakt że woda w Crysisie wygląda, ale nie zachowuje się do końca jak woda.
Moim zdaniem GTA 4 znalazło się tu bez powodów, nie podoba mi się ani trochę ;P

PS: Nigdy nie zapomnę jak grałem w Crysis Warhead w momencie przy łodzi podwodnej gdy w wodzie pływają drewniane skrzynie. Tak z nudów postanowiłem sobie w nie postrzelać... a tu nagle skrzynia wyleciała w powietrze na jakieś 10 metrów spokojnie (!?!) a gdy spadła odbijała się od powierzchni wody jak na trampolinie... ale i tak jest fajnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo błędów w tym artykule...
Bioshock? Half-life 2 ma zdecydowanie ładniejszą wodę, aż dziw, że gra nie znalazła się w zestawieniu.
Jeszcze jedno - Empire:Total War. Morza/oceany w tej grze są po prostu zachwycające, a oni wyskakują z Halo 3 czy GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze. Od dawna szukałem gry z rzeczywistą wodą.Ten sondaż mnie uratował! Oczywiście, gdyby nie wy, i wasz nadzwyczajny news, też byłbym krok w tył z informacjami, która gra pokazuje najpiękniejszą wodę.... (sic!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 14:26, palpatine napisał:

Widać, że każdy ma swoją własną, najpiękniejszą wodę. Ciekawe, jakie były kryteria oceny
:).

Też jestem ciekaw. Co do tego, że najładniejsza jest woda w Crysisie to trudno się sprzeczać, ale kolejne pozycje są w nieprawidłowej kolejności (przynajmniej oceniając po tych filmikach). W mojej ocenie kolejność powinna być następująca Uncharted (najładniejsze efekty interakcji z postacią), Halo3, Bioshock(na tym filmiku nie widać żadnych ciekawych efektów) i na końcu GTA4 (które w ogóle nie wiem co robi w tym zestawieniu bo woda w tym przypadku to nic niezwykłego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woda w Crysis wygląda naprawdę ładnie, realistycznie, ale nie wywołuje u mnie szczękopadu. Jedynymi grami, w których ten element mnie powalił były Rune (nie tylko woda, ale i piękna swojego czasu lawa ;) i pierwszy Far Cry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem tak :

czym się tu podniecać ? woda HA HA HA że tak powiem niech ich diabeł zabierze po co komu super ładna woda.. ja che grywalność i fizykę oraz super model zniszczeń a nie wode. po co graczowi woda.... zbędny element fizyke zróbcie oraz jak wspomniałem model zniszczeń typ granat + ziemia 1metr dziury wyrzutnia rakietowa + blok = rozpadający się blok po którym da się wspiąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do niektórych, co tu zaczynają głupoty gadać.

Woda, ogólnie zresztą ciała ciekłe to jedne z najtrudniejszych do odwzorowania rzeczy w grach. To chyba dobrze, że twórcy próbują ten element idealizować?

A do Chestera001: Chcesz rozwałki totalnej to graj w CoHa albo po prostu czekaj. Bo wątpię, że w tej generacji konsol (może na przyszłej..) będą gry FPS z realistyczną deformacją świata naokoło.

Chyba, że wolisz Mercenaries, w którym niektóre budynki potrafiły śmiesznie pękać. (Mimo to destrukcja tam była całkiem fajna). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call of Juarez 2 ma również świetną wodę, i spierałbym się tutaj z pierwszym miejscem...w ogóle w grze środowisko jest piękne.

Ale Crysis bije je tą swoją dżunglą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować