Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ponad 100 milionów kont w RuneScape

17 postów w tym temacie

Grywałem tą gierkę jakiś czas, bawiłem się wydobywaniem minerałów, a potem robienie z nich zbroi i mieczy. Parę questów też się porobiło. Ogólnie gra nie jest taka zła, ma swój klimat, przyjemna muzyczka i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra, polecam (Striel0k (przez zero 0) - mój nick combat 68). Gra jest super gdy gra się na koncie members (płatne) a zwykli userzy muszą się zadowolić duuużo mniejszym obszarem, duuuużo mniejszą liczbą itemów, questów itd, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z lepszych gier MMO, jest darmowa i miażdży Tibię :P. Na moje oko to w rzeczywistości było jakieś 10-20mln graczy. Ja sam miałem z 6 kont :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku przyciąga swoją prostą grafiką i ciekawymi skillami, ale potem się zaczyna mocno nudzić. Do tego w ciągu ostatnich kilku lat doszły takie bzdurne zmiany, że popsuły prawie całą rozgrywkę (głównie handel).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście w nią nigdy nie grałem lecz widziałem jak moi znajomi sie w to bawią ... gra wydaje mi sie lepsza od niektórych jak by to powiedzieć... płatnych / devloperskich gier .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z 4 lata temu kolega mnie na to namówił... miał konto premium czy jakoś tak, mówił, że jest to super gra.. Ale dla mnie to FAIL.. Chociaż kto co lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka całkiem fajna, tylko brzydka i strasznie skomercjalizowana. No i dodanie sześciuset tysiemcy dweźcie piemdziesiomt umiejętności, też nie było najlepszym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym co zobaczyłem na wakacjach u moich znajomych- podniecanie się jakimś itemem i rozmowy jak bić stworki. Przekonały mnie by się trzymać daleko od gier MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ta gra miała klimat. Serio. Ale Jagex zrobił z tego MMO dla dzieci, niestety. Największą zaletą są chyba questy nie polegające tylko na wybiciu określonej tam ilości potworków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na większości serwerów było powyżej 1000 osób przez 3/4 dnia, a teraz (11:02, 01.10.09r.) tylko jeden bezpłatny serwer i jeden płatny powyżej 1000 (world 1 i 2) ;/ a reszta od 150-600 osób na serwer, więc te 10 milionów jak dla mnie jest troszkę wątpliwe :) a co do gry, to jest dobra, Jagex stara się ciągle ją ulepszać, co nie zawsze mu się udaje. Ciężko znaleźć takie questy, z humorem i nawiązaniami do legend i literatury, w innych grach. Nie można powiedzieć, że Runescape jest grą całkowicie bezpłatną, bo gra na płatnych serwerach to całkiem inna gra niż na darmowych, dodatkowe 9 umiejętności (i lepsze możliwości trenowania free skillii), questy (na free jest chyba 18), o itemach już nie będę wspominał, bo tu jest chyba największa przepaść i jeszcze pełno innych mniej ważnych rzeczy. Generalnie to darmowe Runescape, to takie duże demo, które pokazuje możliwości tej gry, ale prawdziwa zabawa zaczyna się jak kupisz abonament :) No i fajne jest to, że wystarczy mieć przeglądarkę i jave zainstalowaną i można grać, czyli praktycznie na każdym kompie. Zachęcam do spróbowania tej gry, bo na prawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować