Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft kroczy po zwycięstwo ze sztandarem Natala w dłoni

37 postów w tym temacie

"jedyne co będzie potrzebne to kupno kamerki i konsola Xbox 360"
Natal ma być zarówno na x-boxy jak i pc-ty.
Co do sposobu działania, nietety nie jest mozliwe, aby każda gra mogła byc obsługiwana przez Natala, więc muszą to być konkretne tytuły lub ewentualnie patchowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to może tak być. Natal jest tak rewolucyjny że na pewno przyciągnie wiele osób. Ale i bez tego dla mnie xbox jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam. Mi jakoś nie przeszkadza granie za pomocą kontrolerów. I nie wyobrażam sobie gry bez nich. Rozumiem, w niektórych grach to może być ciekawe, ale w większości to raczej nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 16:48, Xjumpaytech napisał:

> Natal ma być zarówno na x-boxy jak i pc-ty.
A ta informacja to skąd?



Bill Gates o tym mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Chcemy zdobyć setki milionów klientów, czy to na X360 czy Live."

Chyba setki milionów. Nie wiem jak wy, ale ja wole starego poczciwego pada niż siedzieć z łapami w górze i siekać setki monstrów. Wg. Natal sprawdzi się tylko jako narzędzie do poruszania się po menu i do gierek typu "odbij piłkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 16:57, Pile napisał:

Bill Gates o tym mówił.

A Billowi co odbiło przecież on już niema prezesa to co ma do gadania? Na PC to na pewno się nie sprawdzi PCtowcy będą płakali, że muszą odejść od klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 17:15, Xjumpaytech napisał:

> Bill Gates o tym mówił.
A Billowi co odbiło przecież on już niema prezesa to co ma do gadania? Na PC to na pewno
się nie sprawdzi PCtowcy będą płakali, że muszą odejść od klawiatury.



Taaaak, odbiło mu bo wie co się dzieje w firmie którą sam założył? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hymmm ciekawe czy jak odpale film w natalu to czy będe mógł sobie pogadać z jakimś głównym bohaterem danego filmu :P albo rozebrać pare aktorek ... ok troche sie zagalopowałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie mówi się "mieć prezesa'', tylko "być prezesem". Po drugie Bill jest współzałożycielem MS i dalej ma dużo do powiedzenia, zna plany firmy, poza tym jest on najlepszą osobą do mówienia o tych planach, gdyż tak jest od wielu lat i ludzie się przyzwyczaili. Natal może być naprawdę świetny, nie będzie trzeba nic prócz kamerki, żadnej różdżki czy nunczaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 17:15, Xjumpaytech napisał:

A Billowi co odbiło przecież on już niema prezesa to co ma do gadania? Na PC to na pewno
się nie sprawdzi PCtowcy będą płakali, że muszą odejść od klawiatury.

Owned.
To było do przewidzenia, przecież Windows to też platforma MS, a poza tym Xboxowego pada bez problemu można podłączyć do PC.
Wyjście Natala nie tylko na Xa mnie cieszy, bo po co mam kupować konsolę skoro mam całkiem niezły komputer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 19:50, angar31 napisał:

Po pierwsze nie mówi się "mieć prezesa'', tylko "być prezesem". Po drugie Bill jest współzałożycielem
MS i dalej ma dużo do powiedzenia, zna plany firmy, poza tym jest on najlepszą osobą
do mówienia o tych planach, gdyż tak jest od wielu lat i ludzie się przyzwyczaili. Natal
może być naprawdę świetny, nie będzie trzeba nic prócz kamerki, żadnej różdżki czy nunczaka
:D


Można powiedzieć mieć prezesa mówiąc w sensie mieć tytuł prezesa tak zawsze jest w grach więc i ja tak mówię. Zna lecz czasami mnie denerwuje tym, że mówi jakby był nadal o wszystkich planach itd. ja bym wolał, żeby to mówił obecny prezes lub osoba od prasy.

KapiX

Przecież wiem, po co mi to mówisz? Jednak jakoś ominąłem tą zapowiedź oficjalną.

Nie chciałbym być złośliwy, ale PCtowcy nagle zmienili opinie o Natalu przedtem mówili, że Natal to fake, że to złom, nie będzie działał, czyżby była zazdrość kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem natal mial byc wykorzystany do gier glownie na x''a a bill powiedzial ze natal po prostu moze meic zastosowanie w biurze ale o grach nic nie mowil wiec watpie zeby gry robili na kompa pod natala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 22:00, Wamp094 napisał:

bill powiedzial, ze natal po prostu moze meic zastosowanie w biurze ale o grach nic nie mowil wiec watpie
zeby gry robili na kompa pod natala

Games for Windows - dorzucą wymaganie, że gra musi obsługiwać Natala (tak jak to jest z Xboxowym padem), poza tym API Natala dla PC a dla Xa nie powinny się mocno różnić, więc jeśli gra będzie obsługiwać Natala na Xie to na PC też powinna.

@ Xjumpaytech

Dnia 31.08.2009 o 22:00, Wamp094 napisał:

Nie chciałbym być złośliwy, ale PCtowcy nagle zmienili opinie o Natalu przedtem mówili, że Natal to fake, że to
złom, nie będzie działał, czyżby była zazdrość kiedyś?

To z kolei ja przeoczyłem. Może faktycznie zazdrość, ale MS nie jedyny ma taką technologię, tylko mało kto o tym wie:
http://www.mgestyk.com/ - na filmikach można obejrzeć, jak mogłoby wyglądać sterowanie w FPSach
http://www.gesturetek.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 21:08, Xjumpaytech napisał:

Nie chciałbym być złośliwy, ale PCtowcy nagle zmienili opinie o Natalu przedtem mówili,
że Natal to fake, że to złom, nie będzie działał, czyżby była zazdrość kiedyś?

Chcę być złośliwy - xboksiarze nagle posikali się na wizję grania w gry za pomocą wymachiwania rękoma (i nie tylko). Wcześniej natomiast wypisywali na forach, że "jak wracam do domu to chcę siąść wygodnie z padem w fotelu a nie skakać i machać rękoma". Hmm. Ot, ciekawostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować