Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z Creative - zaczynamy nowy konkurs!

122 postów w tym temacie

bardzo interesujący konkurs, zadziwiające jak łatwo po muzyce można namierzyć rodzaj gry z jakiej owa muzyczka pochodzi, 4 proste w sumie sam namierzyłem po którymś odsłuchaniu, musiałem kolegę o pomoc poprosić i namierzyłem jeszcze jedną....ale z tą czwartą pozycją to organizatorzy pojechali mocno...nadal nie wiem, ktoś pomoże chociaz ciut ciut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puff, właśnie odgadłem piątkę - w życiu bym nie pomyślał, że tak piękny fragment muzyczny może pochodzić z tej gierki ;) Żałuję teraz, że nigdy w nią nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto spróbować, dlaczego nie ? najbardziej chciałbym głośniczki, ale cóż musiałbym mieć szczęścia dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 13:49, Gryczka napisał:

Wybaczcie, że dwa posty pod rząd, ale jest szansa na podpowiedź do 1 lub 6? Piekielnie
ciężkie utwory...


podpowiem Ci jedynkę, o ile potrząśniesz kuprem, mała.

ups, już chyba podpowiedziałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 15:54, Azra napisał:

podpowiem Ci jedynkę, o ile potrząśniesz kuprem, mała.

Hm, gdybym nie miał odpowiedzi do tego fragmentu, to i tak ta podpowiedź nic by mi nie mówiła, so..albo ja jestem zbyt mało domyślny albo podpowiadający nie umie podpowiadać :P
Ale już nieważne, zgłoszenie poszło, wraz z wszystkimi odpowiedziami ;) Jednak dzięki za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 13:46, mikim napisał:

To co, podpowie ktoś drugie? ;p

Jestem skłonny się wymienić za jakieś inne.


Mogę wymienić się na pierwsze, bo już tyle się męczę i nie mogę sobie przypomnieć co to jest. ;(

Spoiler

Mój numer gg to 3343371.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi tylko sześciu utworów, tak poza tym jest całkiem nieźle :s. Jestem chyba za młody na takie konkursy. :D

Powodzenia, anyway.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 i 6 to jedyne co bez problemu odgadłem, 1 gdzieś mi się kojarzyła, po podpowiedzi Azry zastanawiam się jak mogłem tego nie zgadnąć od razu w końcu tyle czasu piłowałem tą grę.
jeśli by się ktoś chciał wymienić podpowiedziami do 2, 4 i 5 ---> 5386671 GG :) tymczasem pomęczę się chwilę, bo ta 5 to coś mi świta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować