Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uwaga - gramowa przerwa techniczna!

202 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2009 o 19:27, Wipu napisał:

Dziwne, wszedłem na forum, byłem zalogowany automatycznie. Z pisaniem postów też nie
ma problemów. Woah! :o


Potwierdzam. Mialem tak samo.

lans +5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to z pacmanem to był dobry pomysł, nicpoń zjadł gram.pl i było trzeba na respie czekać, by znowu wejść. Jak zobaczyłem go pierwszy raz, to się uśmiechnąłem nawet. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 19:26, Galadin napisał:

Muszą być setki użytkowników które niestety nie wiedzą że tak można i dla nich pisanie postów jest niemożliwe. :/

Dobrze, że przynajmniej o tym napisaliście na forum :) Ja od godziny próbowałem się zalogować i dopiero natknąłem się na posta z informacją jak "wejść" na swoje konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O widzę nową metodę logowania, przez dodanie posta :] Dość szybko uwinęliście sie z przeprowadzką, czekamy na resztę.
Zastanawiałałem się dlaczego strona jest taka brzydka po przeprowadzce, a to skutek działania Opery Turbo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się zalogować właśnie przez dodanie tego posta, gdyż ani ze strony głównej, ani z forum nie dało rady. Oby za kilka dni już wszystko śmigało jak trzeba.

EDIT: Oczywiście gdy napisałem posta pojawił się błąd w okienku dodawania, lecz post jak widać się zapisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się tylko przez dodanie posta zalogować. gsy nie śmigają, główna działa. Wysyłanie posta bezproblemowe, najnowszy FF 3.5.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wiedzieć. Nie ma to jak dowiedzieć się o czymś już po fakcie. ;] Chociaż na mojego GS-a i tak nie mogę wbić, ale kogo tam obchodzą jakieś GS-y. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, wiedziałem że będzie jak ze zmianą nicków...Ale teraz jest śmieszniej :D.

,,Stronę zjadł Pacman, przepraszamy, zaraz nastąpi respawn", rotfl :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę tu, bo może ktoś to zauważy i raczy odpisać.

Padł ftp eros dla bg2.gram.pl. Pisałem już maile, pisał w temacie kolektywu i wciąż 0 odpowiedzi. Zajmie się ktoś nami w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 19:27, Wipu napisał:

Dziwne, wszedłem na forum, byłem zalogowany automatycznie. Z pisaniem postów też nie
ma problemów. Woah! :o


aha, o dziwo też bezproblemowo!
ja biorę +15 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwna sytuacja tuż przed przerwą i po, wasza strona nie działa mi w Firefox :) na przeglądace Opera i tym badziewiu Microsoftu działa bez problemów :) dostaje komuikat " Bad Request" :) pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 21:45, metalowa_glowa napisał:

mam jakiś problem z wejściem na strony konkursowe, czy one zostaną przedłużone o ten
czas jaki zajmuje przeprowadzka?


Najmocniej przepraszam, najwyraźniej po napisaniu posta samo się naprawiło:D chyba że jakiś chochlik się tym zajął to dzięki mu wielkie za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z Gramsajtami nasuwa mi takie skojarzenie:
Pacjent po operacji budzi się i pyta: "Ile spałem?". "Były komplikacje, ponad 24h, ale wszystko ok". Ufff, myśli koleś, i chce się podrapać po głowie ręką. I zauważa, że nie ma lewej ręki. "Ej, panie, co jest? Czemu nie mam lewej ręki?" - krzyczy przerażony. "Oj, wie pan, no... Jeszcze jej nie znaleźliśmy po wypadku. Znaleźliśmy prawą i pomyśleliśmy, że panu przyszyjemy, a tę lewą to co tam. Kto korzysta z lewej ręki?". Cisza, w końcu pacjent się odzywa "Ja jestem mańkutem".
I po cholerę wskrzeszać gram.pl, skoro tylko połowa działa? Po raz enty Gramsajtowicze zostali olani na rzecz forumowiczów. Kthxbai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować