Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Firmware 3,0 dla PS3 już do ściągnięcia

23 postów w tym temacie

U nasna PS3 facebook jest darmowy, bez abonamentu GOLD, no i mamy nawet naszą-klasę xD
Trochę mało rewolucyjnych zmian - największą jest chyba przesuniecie wskaźnika baterii xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak z emulacją ps2? Da się jeszcze odpalić linuksa? Właśnie tym firmwarem sony miał usunąć tę możliwość na wniosek IBM. Niby taniej wychodziło zrobić klastry z PS3 niż kupować je od IBM. Jak ktoś ma więcej info ew. już ten firmware na starej PS3 niech opisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko, co chcielibyśmy zmienić jest możliwe, ale wiąże się z kosztami ;). Pewnie jak sprzedaż PS3 w naszym kraju znowu wzrośnie, pomyślą nad większa ilością zmian tylko dla Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 12:07, Woo-Cash napisał:

Czy ściągając to nie ryzykuję utratą sejwów lub zepsuciem konsoli?


To oficjalna aktualizacja, jakieś minimalne ryzyko pewnie zawsze jest, ale jeśli bierzesz je pod uwagę to tak, jakbyś bał się wychodzić z domu na ulicę, bo zawsze przecież może Cię potrącić samochód ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ladnie pięknie, ale i tak wstecznej kompatybilnosci z PS2 się nie doczekaliśmy. Nadal po włozeniu płyty mamy "Unsupported format"... A tak na to liczyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 12:36, Colidor napisał:

Wszystko ladnie pięknie, ale i tak wstecznej kompatybilnosci z PS2 się nie doczekaliśmy.
Nadal po włozeniu płyty mamy "Unsupported format"... A tak na to liczyłem...


spokojnie, sony juz szykuje reedycje hitow (podniesienie rozdzialki + trofea) - news o GoWie juz byl, zaraz poleca kolejne tytuly :) tylko bedziesz musial jeszcze raz zaplacic... sony tez musi z czegos zyc, a sprzedawanie tego samego 2 razy daje niezle zyski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 11:22, palpatine napisał:

Wszystko, co chcielibyśmy zmienić jest możliwe, ale wiąże się z kosztami ;). Pewnie jak
sprzedaż PS3 w naszym kraju znowu wzrośnie, pomyślą nad większa ilością zmian tylko dla
Polski.

Mhm bo trudno im było zrobić lokalizację XMB ? :)
Support dla gier z ps2 nadal nie obecny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam MGS-y na ps2, a nie mogę ich odpalić na mojej trójeczce. Marzy mi się reedycja ze wszystkimi wodotryskami i szerokim ekranem wszystkich poprzednich części na blu-ray''u :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 13:09, EmperorKaligula napisał:

> Wszystko ladnie pięknie, ale i tak wstecznej kompatybilnosci z PS2 się nie doczekaliśmy.

> Nadal po włozeniu płyty mamy "Unsupported format"... A tak na to liczyłem...

spokojnie, sony juz szykuje reedycje hitow (podniesienie rozdzialki + trofea) - news
o GoWie juz byl, zaraz poleca kolejne tytuly :) tylko bedziesz musial jeszcze raz zaplacic...
sony tez musi z czegos zyc, a sprzedawanie tego samego 2 razy daje niezle zyski :)

Reedycje. Ludzie jednak chcą też pograć w inne tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja ocena nowego Firmware:
Taki sobie ten update, po "mitycznym trzy-zero" spodziewałem się czegoś więcej, ale i tak kilka zmian jest. Nowy tekst przy włączaniu konsoli jest fajny, ale akord już nie. Tamten był lepszy. Ruchome theme są fajne, szkoda, że płatne;/ W końcu nie muszę wciskać PS button by zobaczyć datę i godzinę. Za to plus. Mogli na stałe dać też poziom baterii;/ Te zamglenia tła ciekawie wyglądają tylko przy domyślnym theme, do innych to nie pasuje. Ramka moich Friends i Players Met też brzydka, mogła być np.półprzeźroczysta. Plus za jednoczesne odtwarzanie muzy z TV i np.Amplitunera. Wcześniej trzeba było wybierać- to czy to? "What''s New"(już wolałem Information Board)nie potrzebne, tak samo nie potrzebna jest również ikonka PSS w Games. Nowa opcja- Badanie prędkości łącza i upload- też przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować