Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham Asylum najlepszą grą 2009 roku?

110 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2009 o 11:56, igor8472 napisał:

A ty byś stawiał na tą grę zanim wyszła i byś w nią nie zagrał? Bo ja nie, dla mnie byłaby
to tylko kolejna egranizacja komiksu.

Nie, dlatego właśnie Batman to czarny koń wśród gier tego roku

Dnia 01.09.2009 o 11:56, igor8472 napisał:

Swój post podtrzymuję...

Zamiast podtrzymywania naucz się pisać ze zrozumieniem (czyli pisać i rozumieć co piszesz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutne jest to iż multiplatformy mają tylko szanse stać się grą roku. Takie hity jak Uncharted 2, Forza 3 nie mają szans - choćby przez to iż są exami na dane platformy.
PS.Moją grą roku zostaje Uncharted 2 już przed premierą, a batmana zakupie za rok jak stanieje poniżej 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 13:49, Kaucz napisał:

Smutne jest to iż multiplatformy mają tylko szanse stać się grą roku. Takie hity jak
Uncharted 2, Forza 3 nie mają szans - choćby przez to iż są exami na dane platformy.

PS.Moją grą roku zostaje Uncharted 2 już przed premierą, a batmana zakupie za rok jak
stanieje poniżej 100zł.



;) Mogliby nam osłodzić czekanie i wypuścić w tym roku składankę GOW na BR :). Ale wyjdzie pewnie jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ciekawe. Grałem w to demko na PC i raczej mnie średnio wciągnęło. Przeszedłem, ale gdybym wystawiał ocenę na podstawie tego dema, to bym dał może 6/10. Zobaczę jaka będzie pełna wersja, ale myślę, że jednak CoD MW2 przebije Batmana i to ono zostanie grą roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosyć mam już fps-ów, dlatego Modern Warfare 2 zupełnie mnie nie jara (choć jedynka była kapitalna). No może trochę ;) Dlatego też stawiam na Batmana, Uncharted 2 i AC2 (a i jeszcze Dragon Age może być bardzo dobry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MyWy 2 nie będzie na mojej liście naet w top 100 nie nawidze skryptów i każdej grze nanich bazującej mówie nie chociaż podobno "nowa aż 5 godzinna kampania" ma dać więcej niż tylko skrypty. Swoją drogą zawsze mnie to bawiło że Modern warfare można było skończyć w 7 godzin a Half-Life 2: Epiisode 1 w 5 i to zawsze ta druga zgarniała gorsze "opinie graczy" i była lekko bśmiewana chociaż jej fabulą nie była zlepkiem misji Marines którzy blah blah ratujemy świat blah blah Hollywood powah. A batman nie obchodzi mnie zupełnie jedyna skradanka na którą czekam to powrót łysego zabójcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo i muszę przyznać że zaskoczyło mnie ono bardzo pozytywnie. Wykonanie i wrażenie w czasie sterowania postacią jest genialnie. Szybko można, że tak powiem się z gackiem zidentyfikować i czerpać dużą radość ze śmiganie pomiędzy gargoylami :)

Jedynie co mnie martwi to to co zrobili z Bane''em. Tutaj wygląda na przerośniętą, wielką i głupią kupę mięcha podczas gdy przecież w komiksie był z niego całkiem łebski koleś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batmana trzeba lubić. Ja na ten przykład uwielbiam te alter ego Bruce''a Wayne''a. Od wielu lat, o ile mnie pamięć nie myli, to w Polsce był on jednym z pierwszych znanych super bohaterów obok Super-Man''a. I podobnie jak większość uważam, że to czarny koń. Od pierwszych zapowiedzi byłem sceptycznie nastawiony do tej gry bo uważałem, że zabiją legendę podobnie jak Spider-Man''a. Nie planowałem go kupować, ale pre-order złożyłem pochopnie (w pozytywnym sensie) nie zastanawiając się. Pomogły mi w tym demko oraz promocja od cenegi (razem z kurierem wyniosło mnie 80zł).

PS: Wie ktoś może kiedy cenega rozsyła pre-ordery, akurat gry ich dystrybucji kupowałem w sklepach/na gramie. Teraz się złożyło, że Batman i Risen to wyjątki. Czy oni tak samo jak gram.pl 1 dzień przed, czy może wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to średniak, nawet nie wiem czy demo x-men bardziej nie podobło mi się :) dla mnie grą roku prawdopodobnie będzie Aion, ale też czekam na uncharted 2 który mam nadzieje że mnie nie zawiedzie :) napewno uważam że batman nie zasługuje na miano gry roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może by tak rozgraniczyć - gra roku na PC czy na konsole - bo wszyscy tutaj marudzą o grze konsolowej / uncharted 2 / a mnie to nie rusza,bo ja gram na PC,więc jeśli już,to należałoby to rozgraniczyć i konkurentem Batmana na PC powinny być inne pozycje PC,a nie gry konsolowe - przynajmniej,według mnie ...
Też się zastanawiam,kiedy kurier przywiezie mi moją grę i czy będzie tak,jak w przypadku Assassins Creed - premiera w piątek,a kurier we wtorek i na dodatek o dwie dychy drożej,niz w złożonym zamówieniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować