• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Bodziu95

Oprogramowanie do drukarki.

Pytanie

Witam. Mam problem ponieważ miałem formata komputera, i nie wiedziałem że coś stało się z moją płytą z oprogramowaniem drukarki. Chciałem żebyscie pomogli mi znaleźć to oprogramowanie do pobrania z internetu, powinno tak sie chyba znajdować " Centrum Obsługi HP" oraz jakiś program do obróbki fotek od HP z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Jako, że nie chcę zakładać nowego tematu to wykopię ten.,
Otóż podłączyłem swoje już trochę lat mające urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X5150. Ściągnąłem sterowniki ze strony głównej, postąpiłem zgodnie z instrukcją, ale... Kiedy chciałem coś wydrukować to się nie dało, nie było jej pokazanej w folderze "Drukarki" w Panelu Sterowania. A kiedy chciałem ją tam dodać to kazało mi wybrać sterowniki z listy, ale nie było tam nic co by pasowało do tej drukarki. A jak znowu wziąąłem pierwszą lepsza drukarkę i hcciałem wydrukować jakiś plik to tylko szum szum w maszynie i nic. Ciężko mi to tak przystępnie wytłumaczyć.
Może ktoś by powiedział co powinienem zrobić krok po kroku, aby drukarka działała, system ją wykrył itp? Może wtedy byłoby prościej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować