Zaloguj się, aby obserwować  
Alexei_Kaumanavardze

Neverending Story II: Gold Edition

1327 postów w tym temacie

>[ Witam Panów Przewodniczących (argh!) i Brygadzistę...

Ja również witam Delegata, mam nadzieję że niedługo kogoś więcej ;)

Dnia 19.08.2006 o 12:40, MonkOfWar napisał:

Cieszy mnie to, że nastąpi reaktywacja, ale proponuję:
a) stworzyć jakiś kulturalny, przyklejony post;


To tutaj Moderatorstwa potrzeba ;)

Dnia 19.08.2006 o 12:40, MonkOfWar napisał:

b) zwerbować noobów ;), coby nas min. 6 było (jak w IWD czy BG :P );


Nie za dużo bo będą mieszać. Nauczka z ZK :/

Dnia 19.08.2006 o 12:40, MonkOfWar napisał:

c) zakończyć ładnie pierwszą część i teraz zacząć popełniać drugą :D !


Droga wolna :D

Dnia 19.08.2006 o 12:40, MonkOfWar napisał:

Co Wy na to?


Może być ;) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[popieram Wilka, noobow nam nie trzeba a co do zakończenia pierwszej części i popełnienia drugiej to może zastawimy dla ojca tego tematu :) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZK? Was ist das?

No dobrze, to może noobów nie. Ale w takim razie: kto byłby gotów pisać w miarę regularnie?
Werewolf, Agrah, Alexei, GeoT, ja...? Ktoś jeszcze tu był ;) ? Przydałaby się jedna osoba i mamy komplecik :) !
Że przykleić temat może Moderator-wiem, dorwiemy takowego w jakimś mrocznym zaułku i już :P .

Ja bym jednak obstawiał nowy start :P !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[ ZK? Was ist das?

Zapomniane Krainy- Forumowa Gra RPG. Jak możesz Mnichu tego nie wiedzieć, toż to hańba dla mnie i Agraha :D

Dnia 19.08.2006 o 12:56, MonkOfWar napisał:

No dobrze, to może noobów nie. Ale w takim razie: kto byłby gotów pisać w miarę regularnie?
Werewolf, Agrah, Alexei, GeoT, ja...? Ktoś jeszcze tu był ;) ? Przydałaby się jedna osoba i
mamy komplecik :) !


Ja już nie pamiętam kto był, a kogo nie było :P Ale był chyba jeszcze Windows00 ;)

Dnia 19.08.2006 o 12:56, MonkOfWar napisał:

Że przykleić temat może Moderator-wiem, dorwiemy takowego w jakimś mrocznym zaułku i już :P


A co będzie, jeśli trafisz na TYHE? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, lol!
Nie skojarzyć ZK... Hańba raczej dla mnie :) !
No to najwyżej zwerbujecie kogoś z ZK (?) ;P .

TYHE... to już gorzej... Nie miałem dotychczas zatargów z żadnym z modków, z TYHE takowoż. Hmm... to może podejmiemy w jej przypadku odmienną taktykę w formie bukietu... warzyw :P ?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[ O, lol!

Dnia 19.08.2006 o 13:08, MonkOfWar napisał:

Nie skojarzyć ZK... Hańba raczej dla mnie :) !
No to najwyżej zwerbujecie kogoś z ZK (?) ;P .


Obecnie nie ma za bardzo kogo z tamtych ludzi zwerbować... Ale możemy zwerbować jedną osobe do ZK ;) Co myślisz o sobie, podołasz wyzwaniu? :D

Dnia 19.08.2006 o 13:08, MonkOfWar napisał:

TYHE... to już gorzej... Nie miałem dotychczas zatargów z żadnym z modków, z TYHE takowoż.
Hmm... to może podejmiemy w jej przypadku odmienną taktykę w formie bukietu... warzyw :P ?!
;)


Ja się nie zgłaszam do wręczania! Niestety, ale TYHE mnie jakiś czas temu prawie o zawał przyprawiła, i potem miałem komentarz, że do mnie się już nie odzywa, bo ją oskarżą o morderstwo z premedytacją ;) Ale dobra, to nie miejsce na to :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 13:00, PolishWerewolf napisał:

Ja już nie pamiętam kto był, a kogo nie było :P Ale był chyba jeszcze Windows00 ;)

Byłem i jestem, ale miałem przejściowe kłopoty z kompem i netem (od 3 miesięcy) i różnie u mnie z byciem na forum...
Zakończyć fabułę będzie trudno, bo dużquestów zostało, ale zostawmy to Alexei''owi.
ps niech on się męczy ;P <joke>
A za reaktywacją podpisuje się swoimi oboma nickami... i rękoma też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 13:08, MonkOfWar napisał:

to może podejmiemy w jej przypadku odmienną taktykę w formie bukietu... warzyw :P ?!


... podanym na trzy metrowym wysięgniku chyba. Bliżej byłoby zbyt groźnie ...
Czy ktoś mówił, że Ona lubi marchewkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 12:59, Alexei Kaumanavardze napisał:

Dobra to zrobimy tak. Ja do jutra napisze zakończenie starej opowieści i początek nowej i zaczynamy
O.K. a co do tematu może jakieś propozycje.


Super :) ! Ale klimat zostawiamy? Znaczy: pseudo-fantasy :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 20:44, MonkOfWar napisał:

> Dobra to zrobimy tak. Ja do jutra napisze zakończenie starej opowieści i początek nowej
i zaczynamy
> O.K. a co do tematu może jakieś propozycje.

Super :) ! Ale klimat zostawiamy? Znaczy: pseudo-fantasy :D ?


[oczywiście , że tak :) Chociaż czasami nam to przechodziło w "sajens-fikszyn" :P]
[A oto zakończenie:]

Nagle nastąpił BUM TRZASK PRASK i nasi przyjaciele zniknęli z pola bitwy. Znów pojawili się w kosmicznej równowadze, a raczej w jej d... omenie. W każdym bądź razie przed nimi ukazał się pokaz slajdów zakończony zdobyciem CDA. Pierwszy przemówił Łerlorf:
-To tyle? Nie dane nam będzie tego przeżyć.
-Przecierz przeżyliście- odpowiedziała wyrocznia- Poza tym jesteście potrzebni gdzie indziej. Co powiecie na świat BEZ Prohibicjoni, gdzie można robić wszystko. No może prawie wszystko. Przetransportuje was tam do biura gubernatora. Od NIEGO dowiecie się co i jak. A pozatym przekierowanie nastąpi zaraz, bo tak i już. Nie musicie nic wiedzieć. TO ja tu rządze BUAHAHAHAHA .-I właśnie w tym momencie zostali oni przetransportowani do biura, gdzie zaza biurka wystawała mała łysa głowa w kształcie kartofla...

-A więc to wy macie być tymi herołsami, co uratują moją wyspę. O co chodzi??? A no tak jak zwykle ONA poszłą na łatwiznę. Chyba wykonam faks do GM`a mam jej doyć... NIeważne. W każdym bądź razie sprawa jest prosta. ktoś blokuje dostawy voodki do naszej koloni... . Pozatym w kopalni nieopodal pojawiły sie smoki. Jak będziecie chcieli to mozecie tam podejść, ale za wynagrodzenie musi wam dostarczyć skarb smoka. A i jeszcze coś. Przyjdźcie jutro to dam wam mape miasta i terenów wokół niego by PAINT. To nasz najlepszy kartograf. A i opowiem WAM cos o wyspie. Also wyspa jest zamieszkana przez cztery pięć ras. W mieście mieszkają ludzie i boją się wyściubić nosa poza niego, bo ktoś im jeszcze kuku zrobi. Na południe są niziołki, mieszkające w pagórkach. Niezwykle prymitywne od kiedy orki rozbiły jej w wielkiej bitwie. No właśnie orki żyją na pustynnych terenach na wschód od miasta, a na zachód elfy leśne. niestetyn nie mamy z nimi żadnego kontaktu. Wyspa jest dość duża,a przechodząc przez ziemie niziołków natraficie na kopalnie cesarstwa. Pracują tam krasnoludy. Nam oddają rudę, a sami biorą klejnoty. I wszystko w rodzinie. Podobno żyją tu jeszcze smoki, które w dowolnej chwili zamieniają się w ludzi, ale niewiele mi o nich wiadomo. W mieście produkujemy własne wino. Wyjątkowo cierpkie i kwaśne. ale to wam nie przeszkadza. Jakieś pytania???


[Teraz możecie sie dopisywać, tworzyć nowego NES`A]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jakiś mod/admin trafi tutaj to ze swojej uprzejmości mógłby go podczepić.

ZASADY:

I. NES jest otwarty i może tu pisać każdy. Wystarczy w SENSOWNY i WYSTARCZAJĄCY sposób przedstawić swoja posatć i jej losy.

II. Znajomość starego nesa mile widziana ale nie konieczna. Jakby były jakies niezrozumiałe odwołania wystarczy zapytać, a ktoś na pewno wyjaśni.

III. NES`owi od zawsze towarzyszyły offtopy. Te zapisujemy w nawiasach kwadratowych [].

IV. Posty w NES`ie zależą od WASZEJ inwencji i nie ma ustalonej długości. Jednak umówmy sie, że minimum to 3 zdania.

V. Niezbędnym do pisania jest HUMOR. i dlatego nie należy traktować tego za poważnie.

VI. Wszelkie podobieństwo do zdarzeń i postaci realnych jest przypadkowe i niezamierzone.

VII. Wszelkie zachowania , sztuczki i inne zdarzenia w NES`ie są nierealne. Nie próbuj ich naśladować.

VIII. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem, lub farmaceutą.

Innych zasad nie ma i nie będzie. A teraz do pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 08:13, Alexei Kaumanavardze napisał:

Jakieś pytania???


Dźwięk rozbitego dzbana odwrócił głowy wszystkich. Dżordż lekko zdziwiony spojrzał na resztki naczynia z epoki Ming ... pewnie było drogie.
- Matrix coś zmienił? - mruknął zdziwiony przepychając butem skorupy pod szafę.
Na szczęście towarzysze zasłonili go w związku z czym Kartofel słysząc dźwięk nie mógł określić jego źródła.
- Czy są jakieś pytania?? - powtórzył troszkę już gniewnie Kartofel.
- Czy mógłby Pan powtórzyć tak od połowy? Nie zdążyłem wynotować - poprosił Agrah skrobiąc coś po pergaminie.
- Powiada Pan, że niziołki wzięły się za kopanie? - nie zrozumiał Łerełolf
- Nie niziołki tylko krasnoludy! No co ty Wilku - zaooponował Dżordż
- Krasnoludy miały być na pustynnych terenach na wschód od miasta
- Nie krasnoludy tylko smoki! - Przerwał Alexei
- Jakie smoki! O czym ty mówisz! Przecież słyszałem jak Kartofel mówi, że smoki robią z elfów wino ... kwaśne!
- Kartofel? - zapytał zaskoczony Kartofel robiąc duże oczy.
- Jak mówię, że krasnoludy to krasnoludy!! - wrzasnął Alexei.
Po chwili ta ciekawa dyskusja przerodziła się w niemniej ciekawa bójkę.
Kartofel aż przysiadł
- Tę wyrocznie chyba pogięło! Kogo ona tu przysłała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexei rzucił tłukąc właście łerlorfa w łeb:
-Nas.
-A co z was za hiłosi
-Jedyni w swoim rodzaju
-O jezus chyba zadzwonie do radia Marysia
-Nie dzwoń tylko słuchaj- rzekł Alexei wygrzebując się spod uścisku Dżordża- Co nam dasz za rozwiązanie zagadki
-To chyba jasne. Bony na Wino przez cały rok. A teraz już idźcie muszę skoczyć do mojego brata, szefa rady nadzorczej na kolacje moją piękną żoną. Ten Prawniczek jest sam jak palec...

I w tym momencie pojawił sę na ekranie napis: "AKT.I WYSPA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Ha! No to let''s rock :P ! Jeszcze dziś się dopiszę, bo klimaty, jak widzę, nieco pod wpływem nijakich Piratów Z. K. :D ! Viva la NES!

Zaprawdę, niech no tu zajrzy jakiś Moderator :D ! Ale może już daliśmy się zobaczyć jako Kulturalni Piszący Posty Ludzie, że mają pewność, że u NAS wszystko gra :) .

PS To skoro mamy nową NES, to może wprowadzić jeszcze raz postacie? Jeśli wszedłby tu ktoś nowy, to zapewne byłoby to pierwsze, co chciałby wiedzieć :) .]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 09:38, MonkOfWar napisał:

[Ha! No to let''s rock :P ! Jeszcze dziś się dopiszę, bo klimaty, jak widzę, nieco pod wpływem
nijakich Piratów Z. K. :D ! Viva la NES!

Zaprawdę, niech no tu zajrzy jakiś Moderator :D ! Ale może już daliśmy się zobaczyć jako Kulturalni
Piszący Posty Ludzie, że mają pewność, że u NAS wszystko gra :) .

PS To skoro mamy nową NES, to może wprowadzić jeszcze raz postacie? Jeśli wszedłby tu ktoś
nowy, to zapewne byłoby to pierwsze, co chciałby wiedzieć :) .]


[Czemu nie, możemy wprowadzić. A boje z modami o ten temat były, więc nie mamy się co ich obawiać:P. Chyba. A i posiłby, o zmiane tematu na Neverending Story II: Gold Edition . Jak wam sie podoba????]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to skoro idea moja została zaakceptowana, to pozwolę sobie na wprowadzenie mojej postaci :> .

Imię, nazwisko: Creal Manoth, ale powszechnym zwrotem jest...
Pseudonim: Mnich Wojny,
Rasa: Aasimar, oczywista,
Wygląd: szara, wybrudzona szata z kapturem opadającym na twarz, (wiadomo, w co drugiej grze fantasy jest taka facjata :P ) skrywająca żylaste mięśnie i w/w twarz. Głowa Mnicha jest krótko ostrzyżona, jedynie z tyłu na kark spływają długie kosmyki.
Uzbrojenie: kończyny własne, tak górne jak i dolne oraz słynny Kostur Świętej Mocy +5 vs Nieumarli.

Charakterystyka: wyjdzie w praniu, dosłownie i w przenośni. To co teraz podałem-to skrót, najważniejsze info dla noobów ;) , jeśli są zainteresowani.

PS NES może być niezłym umileniem czasu, gdy czeka się na pytania Konkursowe ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię: Sortius ("a tylko spróbuj przekręcić moje imię...")
Rasa: Krasnolud ("nie myl z krasnoludkiem, mały może jestem, ale jak Ci przywalę to się nie pozbierasz")
Wygląd: Niewysoki, dobrze zbudowany ("tylko spróbuj powiedziec <gruby>"), z pokaźnym zarostem koloru rudego, zbroja z... ("nie ważne z czego ważne, że dobrze działa, znaczy ciosy zatrzymuje")
Twarz: Okrągła, zarośnięta, z uwydatnionymi zewnętrznymi narządami oddechowymi [czerwony nochal - wiadomo od czego ;D ], oczy zawsze podkrążone
Broń: Topór wojenny (silny jakby ktoś pytał) i księga czarów (ciężka, wielka, idealna do ogłuszania wrogów), czary różnorakie własnej roboty.

[w nawiasach oczywiście są wskazówki dla nowych
...dla starych zresztą też :P
PS: gdzie są te pytania ?!?!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować