Zaloguj się, aby obserwować  
Alexei_Kaumanavardze

Neverending Story II: Gold Edition

1327 postów w tym temacie

Drużyna była tak pijana ( bardziej niz zwykle) że nie wiedziała nawet za bardzo jak sie chodzi, ani o so chodzi. Z bólem głowy i nogi powlokła się w strone zachodzącego słońa, gdzie...

... na horyzoncie zamajaczyła jakaś postać.

- Alexiei czy mnie się zdaje czy tam cuś stoi? - zapytał mnich
- Ale gdzie?
- Tam
- Ale w którym rzędzie?

DrimTim zrezygnowamy ruszył powoli noga za nogą ... ręka za ręką ... przed siebie.

W tym czasie postać robiła się coraz większa aż wreszcie stanęła twarzą w twarz z drużyną

- Witaj obcy! - zagaił Gregor
Obcy na ten trochę przygłośny tekst złapał się za uszy.
- Ale nie tak głośno! Jeja ... jak mnie głowa wali .. a mówili nie mieszać wina z miodem ...
- Ocho ten gość jest już w stanie w jakim my będziemy za kilka godzin - mruknął mnich
- Na klin zawsze odpowiadam klinem - szepnął obcy i wyciągnął zza pazuchy butelczynę węgrzyna

Na jej widok dużyna ...

[Wedle życzenia, choć też mnie poczucie humoru opuściło ... ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jej widok dużyna uśmiechnęła się. Nie przywykli marnować takich okazji.

3 miesiące później
- Ch... Ch... Chopaky. Cz... czo myśmy pyli?
- Ja stnei wmie, ale ja chce wecęij!!!!
- Halo!! Ten no neznjnomy, gdzieżes Ty?

Jednak nikt nie odpowiedział na to wołanie. Nastała krępująca cisza, którą przerwał czyjś śpiew. "Goooooodzyna piąta minUt trzydzieście, kidy dzwoooony zabiiiłyyy, Drużyna Kamienia, dryżyna Kamienia, na wędróóóówkę wyruuuszaaaałaaaa"

Po następnych kilku godzinach
- Wstaaaaaaaaawać poborooowi!!
Wrzask zbudził towarzyszy.
- Wstawać koty, jazda na pole manewrowe, nie ociągać się, nie jesteście w karczmie u dziewki, ruszać się!!
- Hę, gdzie my jesteśmy? - zapytał któryś.
- W wojsku idioto - odpowiedział głos, który ich zbudził. - Musicie się nauczyć walczyć przed bitwą z UG.

[Sorry, że tak bezosobowo, ale nie wiem, kto jeszcze ma zamiar się udzielać...
I mam nadzieje, że nie jest strasznie źle z tym postem :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jej widok dużyna ...

Usmiechnęła się w pijackim uśmiechu. Pierwszy łyk i Alexei rzekł:

-No to hop...

No, ale widocznie nie dane było im spokojnie wypić, gdyż za nimi przybyli tutaj słynni mnisi z Prohibicjoni, którzy za samogon byli skłonni nawet zabić. Najmniej zakapturzony z nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[upps... poprzedniego postu nie było... zapomniałem ekran odświerzyć]

-UG?? UG!!!??? UG ???!!!!! oj a prawie o nim zapomniałem. Ciekawe co u jego teściów... Dawno ich nie widziałem... Ale co tam... A więc jak się walczyć nauczymy drużyno... Trzeba by było nauczyciela poszukać... No, bo jak inaczej się naumiemy... A jak się nie anumiemy to co??

-TO NIC NIE BENDZIE...
-NiC???
-No chyba Nieciekawie i czarno??
-znaczy się diabelsko

Gdy tak drżyna po raz kolejny nie umiała dojść do porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Hehehe. Nieźle. Chyba trzeba wrócić do NESa :) . Znajdę dziś chwilę, to i powrócę. Żeby tylko sobie przypomnieć, o czym to my pisaliśmy :P .]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozważam założenie zupełnie nowego tematu. Żadnych Różowych Edycji, nic takiego. Wydaje mi się, że widok tak potężnego tematu odstrasza potencjalnych nowych użytkowników. Kontynuowanie starych wątków również nie pociąga tak jak kiedyś (sam tego doświadczam), niejeden użytkownik z już tu piszących jest zmęczony (tego też doświadczam).

Choć z drugiej strony: siła tradycji... ;)

No nie wiem. Teoretycznie dałoby to nam zastrzyk nowej krwi, ale też mógłby wystąpić problem z zaczęciem nowej historii, wiele ich na tym forum już mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 17:36, MonkOfWar napisał:

Rozważam założenie zupełnie nowego tematu. Żadnych Różowych Edycji, nic takiego. Wydaje mi
się, że widok tak potężnego tematu odstrasza potencjalnych nowych użytkowników. Kontynuowanie
starych wątków również nie pociąga tak jak kiedyś (sam tego doświadczam), niejeden użytkownik
z już tu piszących jest zmęczony (tego też doświadczam).

Choć z drugiej strony: siła tradycji... ;)

No nie wiem. Teoretycznie dałoby to nam zastrzyk nowej krwi, ale też mógłby wystąpić problem
z zaczęciem nowej historii, wiele ich na tym forum już mamy.



Przed ta edycja rozwazana byla taka opcja...

A moze sprobowac na gramsajtach wypromowac NESa...

Bo nie wiem co robic juz...

A moze jakis modek ma propozycje jak to zrobic w zgodzie z regulaminem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować