• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
BasteKSG

Problem z odtwarzaczem/nagrywarka

Pytanie

Mam problem z nowa nagrywakrka LG model: HL-DT-ST DVD-RAM GSA-H54L

Nie dziala na moim komputerze: Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHz, 4 GB RAM-u, GeForce 9800GT na systemi Vista 32-bity.

Nie odtwarza mi plyt tak jak trzeba. Znaczy sie widzi plyte, ale ma problem z jej odtwarzaniem. Czasem cos zalapie i da sie przegladac katalogi. W wiekszosci nawet autostart sie nie uruchamia. Inne odtwarzacze nagrywarki mi dzialaja na tym samym kablu bez problemu. Ta nagrywarka na innych kompach tez dziala bez problemu. Tylko nie chodzi na moim sprzecie. Aktualizowalem sterowniki i niestety nie pomoglo. Jest ktos w stanie podac mi jakas wskazowke, co jeszcze mozna zrobic, bo nie mam zamiaru qpic kolejnej nowej nagrywarki....

Z gory wielkie dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 04.09.2009 o 18:14, BasteKSG napisał:

Niestety, ale nie pomoglo...

Bardzo możliwe że zaczyna padać. Spróbuj ją sprawdzić na innym kompie. Jeśli będzie to samo, to spróbuj odesłać na gwarancję jeśli jeszcze masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Napisalem, ze jest nowa. Wszedzie na kazdym innym kompie dziala tylko nie na moim. U mnie na kompie tez wszystkie inne dzialaja na tej tasmie tylko nie ta nowa. Juz jestem zielony, bo nikt nie jest mi w stanie pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.09.2009 o 20:41, BasteKSG napisał:

Napisalem, ze jest nowa. Wszedzie na kazdym innym kompie dziala tylko nie na moim. U
mnie na kompie tez wszystkie inne dzialaja na tej tasmie tylko nie ta nowa. Juz jestem
zielony, bo nikt nie jest mi w stanie pomoc :(


Udało Ci się rozwiązać Twój problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.12.2010 o 21:47, Pepe_Pan_Dziobak napisał:

Udało Ci się rozwiązać Twój problem?


Niestety nie - przelozylem nagrywarke do staregokomputera, gdzie smiga az milo, ale neistety w moim nie chciala ruszyc za nic w swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować