Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA podało wymagania NFS: Shift

27 postów w tym temacie

Odpowiadam na pytanie Pepsiego. "Przerażeni?" Tak i to bardzo. Ta gra ma bardzo wysokie wymagania systemowe jak na dzisiejszą grę. Chodzi mi tutaj przede wszystkim o procesor - EA chyba zapomniało...nieeee...to szanowna redakcja zapomniała, że jest jeszcze taka firma jak AMD. Wystarczy spojrzeć na stronce eastore.pl:

Procesor: Intel Core2 1,6GHz lub szybszy/AMD X2 3800+ lub szybszy.

Do tego minimum 7800GT...boję się tego bardzo. Nie wiem czemu, bo mam 9600GT, ale pomimo wszystko...:P Crysis wymagał 6800GT. W takim razie jeśli wymagają 7800GT to ja oczekuję od EA grafiki lepszej od tej z Crysisa, a myślę, że to niewykonalne...No i o co chodzi z tym połączeniem internetowym? Na EA store tego nie wymienili...no chyba, że 512kbps do rozgrywki internetowej.

Ale z racji tego, że to jest NFS, nauczony doświadczeniem poczekam na pierwsze recenzje, na pewno nie kupię tej gry w ciemno. W ciemno to ja mogę TDU2 kupić ze ścigałek i chyba tylko to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niziutkie wymagania, zresztą rozgrywka będzie się toczyć na zamkniętych torach, więc nie będzie doczytywania ''w locie'' jak to było w ''miejskich'' NFS''ach.

mcintrox - po Twoim poście wnioskuję że masz fobie. Lepiej nie kupuj tej gry, bo to się może źle skończyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zastanawia nas tylko "oficjalność" nowych wymagań. Cytują je największe na świecie serwisy internetowe poświęcone grom, ale powołują się tylko na jedno źródło - niezbyt duży serwis Cinemablend. Tymczasem na oficjalnej stronie gry, ani na prasowych serwisach Electronic Arts, nie ma o nich wzmianki."

podaję za CD-Action.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 15:32, Kev-in napisał:

"Zastanawia nas tylko "oficjalność" nowych wymagań. Cytują je największe na świecie serwisy
internetowe poświęcone grom, ale powołują się tylko na jedno źródło - niezbyt duży serwis
Cinemablend. Tymczasem na oficjalnej stronie gry, ani na prasowych serwisach Electronic
Arts, nie ma o nich wzmianki."

podaję za CD-Action.


Bzdura
http://www.needforspeed.com/web/nfs-na/blogs/need-for-speed-news/-/nfsblogs/36586?_Blogs_WAR_globportlets_redirect=/web/nfs-na/blogs/need-for-speed-news&p_r_p_564233524_authorId=21501

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak zostanę przy GRID''zie, w którym jest o wiele lepszy model jazdy i zniszczeń oraz rzeczywiste tory wyścigowe i lepsza oprawa graficzna.
Zresztą popatrzcie na screen'a: przycięty przy drodze dym, niepasujące ślady opon, złe wygładzanie krawędzi i niezbyt realistycznie wyglądające tekstury zarysowań na masce czerwonego.
W dodatku to grid ma bliżej do symulatora niż ten NFS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o łącze, to pewnie będzie ten debilny system aktywacji("możesz" sobie zainstalować grę 3 razy, a potem nas błagaj żebyśmy ci dali więcej "żyć") albo coś w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować