Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz gameplay z Halo 3: ODST

8 postów w tym temacie

Ten "dodatek" nie jest zły. Wkrótce będę to miał to sprawdzę dokładniej. Co do banów... Wolf wyszedł 7 dni przed premierą... kiedy mój kumpel wbił się na live w dniu premiery do ludzie mieli po 30 lvl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nuda. Przez ten gameplay jeszcze bardziej nie rozumiem hype''u na całe to Halo. Ot takie sobie strzelanie do obrzydliwie cukierkowych covenantów, nic ciekawego. Chyba (przynajmniej dla mnie) lepszą opcją byłoby kupno PS3. Droższy, ale gry lepsze... A przynajmniej tak mi się wydaje. GoW czy Fable mnie zanudził, a Halo nie mam zamiaru nawet tykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osiągnięcie za... wyleczenie się????!! To tak jakbym wszedł do własnej kuchni i za posmarowanie kromki masłem dostał 5 punktów. To jest jakiś absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 19:55, MisioKGB napisał:

Osiągnięcie za... wyleczenie się????!! To tak jakbym wszedł do własnej kuchni i za posmarowanie
kromki masłem dostał 5 punktów. To jest jakiś absurd.

W każdej grze tak jest o.O są łatwiejsze i mega trudne osiągnięcia tak jak np. w GTA IV jest osiągnięcie np. hot coffe za "ostrą jazdę" z Michele i jest np. zgubić pościg 5 gwiazdkowy (są trudniejsze, ale w tej chwili nic takiego mi się nie przypomina) takie osiągnięcia są robione dla casuali jak i dla "hardcorowców" nikomu nie byłoby miło jakby jego GS miał 0 g tylko dlatego, że najłatwiejsze osiągnięcia do zrobienia to byłoby "przejdź całą kampanię bez śmierci za pierwszym razem na poziomie Insane".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować