Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

BiteFight- internetowa gra o wampirach i wilkołakach

891 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2007 o 19:04, dark jin napisał:

> Wilkołak, 47 lvl, 8 serwer...
mam do ciebie pytanie , czy za piekielne kamienie trzeba płacić pln?

Chyba trzeba płacić też się właśnie zastanawiam a podobno jest to to gra darmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 19:04, dark jin napisał:

mam do ciebie pytanie , czy za piekielne kamienie trzeba płacić pln?


Trzeba... jak za wszystko... nic za darmo (jeśli chodzi o ulepszenia).


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 19:06, hunter22 napisał:

> mam do ciebie pytanie , czy za piekielne kamienie trzeba płacić pln?

Trzeba... jak za wszystko... nic za darmo (jeśli chodzi o ulepszenia).


Pozdrawiam :D

troche wk@#!$%^&ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 21:22, ZSE KACP3R napisał:

Bo to jest gra darmowa. Nie płacisz nic za granie w nią, chyba, że chcesz mieć lepszą postać
(unikatowe zbroje, bronie itd) to wtedy dopiero musisz wysłać sms

Aha dzięki za pomoc już będę wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 19:06, hunter22 napisał:

> mam do ciebie pytanie , czy za piekielne kamienie trzeba płacić pln?

Trzeba... jak za wszystko... nic za darmo (jeśli chodzi o ulepszenia).


Pozdrawiam :D

pytanko. czy jesteś bezklanowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 17:42, dark jin napisał:

pytanko. czy jesteś bezklanowy?


Tak, nie jestem obecnie w żadnym klanie... grasuję na s3 i s15, a z tego co widzę twój klan jest na s5... nie da rady żebym wstąpił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 18:56, hunter22 napisał:

> pytanko. czy jesteś bezklanowy?

Tak, nie jestem obecnie w żadnym klanie... grasuję na s3 i s15, a z tego co widzę twój klan
jest na s5... nie da rady żebym wstąpił :(

nie moźesz zmienic serwera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 21:22, ZSE KACP3R napisał:

Bo to jest gra darmowa. Nie płacisz nic za granie w nią, chyba, że chcesz mieć lepszą postać
(unikatowe zbroje, bronie itd) to wtedy dopiero musisz wysłać sms

najakim serwerze grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 10:06, przemas15 napisał:

> Bo to jest gra darmowa. Nie płacisz nic za granie w nią, chyba, że chcesz mieć lepszą
postać
> (unikatowe zbroje, bronie itd) to wtedy dopiero musisz wysłać sms
Aha dzięki za pomoc już będę wiedział

3 pytania:
>na jakim serwerku grasujesz
>jaka rasa grasz
>czy jestes bezklanowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam ze ta gra jest w miarę ciekawa jak na grę internetową. Nie wymaga dużo czasu, nie jest stresująca(chyba że zbierasz kase na jakąś wypaśną zbroję i ktoś silniejszy od ciebie cię atakuje i kasuje 5 razy dziennie...). Grałem też kiedyś w ogame ale ta gra podoba mi się bardziej bo trochę za dużo roboty było z wyszukiwaniem odpowiednich planet. Za dużo czasu traciłem na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 18:06, Konował napisał:

Uważam ze ta gra jest w miarę ciekawa jak na grę internetową. Nie wymaga dużo czasu,
nie jest stresująca(chyba że zbierasz kase na jakąś wypaśną zbroję i ktoś silniejszy
od ciebie cię atakuje i kasuje 5 razy dziennie...). Grałem też kiedyś w ogame ale ta
gra podoba mi się bardziej bo trochę za dużo roboty było z wyszukiwaniem odpowiednich
planet. Za dużo czasu traciłem na to.


Ogame faktycznie jest absorbujące z początku. Jednak potem wystarczy tylko raz dziennie odwiedzać floty.
Niegdyś grałem zaciekle w BF, w zasadzie zmęczyła mnie znaczna ilość bugów i brak działań ze strony moderatorów co do rozwoju i poprawy złej sytuacji. Dotarłem w ciągu 3 tygodni do 200 miejsca Toplisty i mi się znudziło - przerzuciłem się na MonstersGame. Obie gry takie same - ten sam engine. Jednak admini MG o wiele lepsi byli - serwis softu również w owym czasie. Teraz widziałem że się BF jakoś zmobilizowało do poprawiania kilku bugów. Zmienili grafiki i dodali kilka zmianek. Jednak powiem szczerze że zmęczyłem się obiema grami - bo o ile O-Game na wyższym szczeblu pozwala na chwilę przerwy - to BF czy MG były równie absorbujące i równie nóżące po czasie :(

Jedynym ciekawym pomysłem wydawała się sprawarosyłania linków. Jednak szybko przestało bawić ryzykowanie bana na różnych forach internetowych. Szczerze mówiąc - nie polecam tego typu gier nikomu.
Jak to mawiali onegdaj dziadkowie - Żenua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRam w to na 2 serwerze jeśli ktoś jest chętny niech wbije na ten link .(JEstem w gildii CAptain_Clan)
http://[m]


A i jeszcze jedno koniecznie Wilkołak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prawie dwóch latach gry w dziwny i tajemniczy sposób zniknęło moje konto na s3... profesjonalność operatora serwera też mnie powaliła :P

Pod koniec naszej dyskusji i podawaniu przeze mnie szczegółow na temat mojego konta, napisał... "no to klops", i stwierdził, że nieraz ktoś się na konto włamuje i usuwa :P

No i nie mam konto, na s3 ciagle mnie atakowali, jakby jakaś zmowa była... no i mi konto zniknęło :(


Mam jeszcze konto na s15, też mnie ciągle atakują... tylko czekać jak konto zniknie... :P

Kilka dni temu stworzyłem kolejne konto, tym raz na s23... postać rośnie w siłę i pewnie (gdy starczy mi cierpliwość) kiedyś tam będę rozdawać karty na tym serwie... jak na razie najlepszy wilkołak na s23 jest po mojej stronie (czyt. jestem w jego klanie) :D


P.S. gra ktoś na s15 albo s23?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować