Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

BiteFight- internetowa gra o wampirach i wilkołakach

891 postów w tym temacie

wybrać serwa przy rejestracjii..

Dnia 22.03.2006 o 19:25, Monte Christo napisał:


JAk to nie można..? Można... dajesz logowanie i tyle... masz do wyboru 9 serverów...


suuper że czytasz to co inni piszą .... przy REJESTRACJII anie logowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 14:51, Łukasz.G napisał:

heh szkoda że nie można wybrać serwa przy rejestracjii... ja gram na 6 mam 7 lvl


Wybieranie serwera, gdy nikogo tam nie znasz jest bezcelowe. Zresztą chyba można to zrobić : bierzesz "Zajerestruj się", adres strony wygląda mniej więcej tak : s3.bitefight.pl/bite/anmelden.php?race=1 , zamiast 3 przed "s" wstawiasz numer serwera - i cieszysz się grą na danym serwie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 20:19, DragonLord napisał:

> heh szkoda że nie można wybrać serwa przy rejestracjii... ja gram na 6 mam 7 lvl
>

Wybieranie serwera, gdy nikogo tam nie znasz jest bezcelowe. Zresztą chyba można to zrobić
: bierzesz "Zajerestruj się", adres strony wygląda mniej więcej tak : s3.bitefight.pl/bite/anmelden.php?race=1
, zamiast 3 przed "s" wstawiasz numer serwera - i cieszysz się grą na danym serwie :D.



dzięki sprubuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 21:05, RobeN napisał:

Proszę o zmianę podpisu.


OK! Tylko proszę odpowiedzieć dlaczego w podpisie nie można umieszczać linku do BiteFight? Zresztą link już jest nieważny - już nie gram w tą grę po ostatnich bugach kiedy straciłem cały dobytek prze błędy serwera. Wyjaśnienia posty niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co się okazało?
BiteFight jest piratem darmowej gry MonstersGame. Niemiecka firma RedMoonStudios stworzyła prototyp silnika dla gier typu MMORPG i testowe wersje gry w której walczą dwie rasy. Kod został skradziony przez firmę GameForge GmBH (jak informuje forum monstersgame oraz bitefight) , która de facto również i nazwę zdaje się skradła znanej już internetowe firmie o identycznym tytule bez spółki w nazwie (GmBH czy jak to tam było po niemiecku). Dlatego też BiteFightma tyle bugów oraz nie jest systematycznie uakualniany.

Oryginał gry jest dostępny za darmo w polsce. Dla porównanie podaję stronę: www.monstersgame.pl z nową oryginalną oraz dopracowaną grafiką, ulepszonymi systemami walki, możliwością zakładania własnych klanów, wynajmowania strażników i wprowadzenia zależności walki od statystyki.

Na marginesie dodam, że pomimo iż gram od dzisiaj i mam tylko 3 level to mam już własny klan i wystarczająco rozbudowaną postać i chętnie przyjmę paru ludzi. Wystarczy kliknąć : [...] ( o ile admini pozwolą), a jeśli nie pozwolą to poszukajcie Wilkołaka imieniem Oferus... Dając mnie na przyjaciela przy rejestracji automatycznie dodacie się do listy moich kontaktów, więc sprawa klanu będzie łatwiejsza do rozstrzygnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha miałem napisać co mi sie przykrego zrobiło na BiteFight.
Badłem ofiarą buga.
Odbyłem serię walk - ledwo wróciłem z polowania na ludzi wparowałem na inneg wampira, niestety była porażka, więc poszedłęm odbić to sobie na kimś innym. Wygrałem walkę, ale niestety życie było już na wyczerpaniu. Postanowiłem sobie zażyć mikstury. Wchodzę więc w statystykę by użyć przzedmiotów - a tu database error. Szlag mnie trafił, gdy okazało się że skasowało mi wszystkie bronie, straciłem również kilka mikstur. Normalna załamka. Gwoźdźiem do trumny dla tej gry był fakt tego że kolega przedstawił mi grę ze stajni RMS. No nie wiem, lekko się różni, ale ... idzie się przyzwyczaić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 19:28, Łukasz.G napisał:

wybrać serwa przy rejestracjii..
>
> JAk to nie można..? Można... dajesz logowanie i tyle... masz do wyboru 9 serverów...

suuper że czytasz to co inni piszą .... przy REJESTRACJII anie logowaniu


JA sie tak zarejestrowałem. Dałem logowanie, wybrałem serwer i stworzyłem konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 23:02, Monte Christo napisał:

OK! Tylko proszę odpowiedzieć dlaczego w podpisie nie można umieszczać linku do BiteFight?


Sam link podpada Regulaminowi - jest swoistą reklamą przynoszącą korzyści graczowi.
W podpisie dlatego, że wchodzą Nowe Osoby na Forum i patrzą, że Wolno dawać ten link - więc dają go w poście.
Z tego powodu lepiej aby linki BiteFight zniknęły całkowicie.


Jak widzisz link w poście został również usunięty - jednak to zrobił już inny Moderator.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK! Nie byłem już przeszło 4 miesiące na forum i wypadłem z obiegu... Jak powiedziałem straciłem zapał po utracie Własnotytułowca na starym CDP >:P ... Co to linków ok.. zgadzam się - podpis usunięty... Choć faktycznie mogłoby zostać. Myślałem że po tylu miesiącach od powsania nowego forum powstanątakże Wizytówki... trochę się rozczarowałem :c buu... No cóż trudno się mówi... na szczęście pozostał czar mojej starej wizytówki na: http://www.cdprojekt.cz/wizytowka.asp?uid=9951 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 07:30, Łukasz.G napisał:

ogólnie ta gra jest pasmem błędów i prób... czyżby kolejna wersja beta??


Która? Bite Czy Monster. Bo z tego co widzęBite wogóle się nie rozwija od dłuższego czasu, i tylko kopiuje niektóre rozwiązania z Monsters. Typu licznik czasu rzeczywistego. A tak to kicha. Można się tu teraz spierać co było pierwsze, ale ten spór będzie miał ten sam skutek co ten "o jajko i kurę". Wystarczy ocenić samemu, co jek działa. Bite ma braki, Monsters jest stale dopracowywane (nie oznacza to że ma lagi, ani że ich nie ma - jak narazie żadnego nie wykryłem) ale rozgrywka wygląda inaczej. Nie jest już losowa. Opisy są pełne - po walce obie strony mogą dostać XP (doświadczenie), bo przecież słabszy może sięuczyć na błędach. Silniejszy atakujący słabszych może mieć pewność że XP nie dostanie. Walczy tylko o kasę i zdobycz. W zasadzie to nawet słusznie - bo czemóż to miałby dostać XP za nawalanie słabszych od siebie. Tożto zwykły wandalizm, a nie walka. Grafika jest poprawiona, choć przyznam że Kryjówka z Bite mi się bardziej podobała (ale tylko tyle), natomiast reszta jest zmianiona. Po skończonej pracy każdy należy udać się na Cmentarz by otrzymać zapłatę (wystarczy kliknąć w link). Potem dopiero udać się na polowanie. Polowanie odbywa się podobnie, z tą jednak różnicą, że po zostaniu zaatakowanym potrzebne jest 15min. odpoczynku (czyli nie można wylecieć na miasto w tzw. POGOŃ za ludźmi). Inaczej nazwane są przedmioty, zresztą wszystko znajtuje się w instrukji.
Bardzo podoba mi się system klanów. Może niewiele daje, ale zawsze raźniej ;-). Bite niestety tej opcji nie posiadło. Również i ulepszony jest interface wiadomości. Są 4 katalogi. A nie tak jak w Bite jeden na wszystko, do tego nie wyświetlający wszystkich wiadomości i nie zezwalający na przesunięcie strony (żeby zobaczyć pierwsze wiadomości mając 90 innych w bite należało usunąć ze 20 nowych).
Zresztą i tak nie ma to jak usiąść z kumplami przy AD&D czy Cyberpuncku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowalem sie na Monster i porównuję sobie z Bite.
Ale musze powiedzieć, że przypadla mi ta rozrywka do gustu. szukalem czegoś po Ogame i jak mi się Crimsy znudzily:) Mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 21:44, Moler Dyffryn napisał:

Zarejestrowalem sie na Monster i porównuję sobie z Bite.
Ale musze powiedzieć, że przypadla mi ta rozrywka do gustu. szukalem czegoś po Ogame i jak
mi się Crimsy znudzily:) Mam nadzieję, że się nie zawiodę.


CrimsonLand? Czy inne... ;-)
Ja nie mogę się doczekać, kiedy wyjdzie w polsce Vendetta. Ale newet jeśli Wymieniony wyżej twórca Bite wyda jąw polsce, to zapewne tak jak w niemczech, tylko jako płatną wersję (3 Euro/mies). Ale zapowiada się interesująco. No cóż pogawędziłbym jeszcze o innych grach, ale to raczej nie w ym temacie. Już są inne tematy o MMO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 09:37, Łukasz.G napisał:

oj te Bite pada naprawdę... od 2 dni nie moge się zalogować na 6 serwer:/


Dziwne... Też gram na szóstce, ale spokojnie mogę grać (tzn. logować się, bo wyskoczył mega-bug i nikt nie ma żadnego ekwipunku - 0 broni i mikstur).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować